İçeriğe Yönlendir

Ankara'daki Arkadaşlar Usta Tavsiyesi Verebilirler Mi?

Davut Turmuş

Recommended Posts

Davut Turmuş

arkadaşlar memleketim Ankara'ya yakın ve sık sık gidip geliyoruz bildiğiniz tanıdığınız ehil bir ford ustası var mı elimizin altında bulunsun maksat  :yes:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Servis derseniz malum tan oto Erkan usta var ama sanayide derseniz yaklaşık 10senedir gittiğimiz meclisinde eskiden arabalarını yapan Ali usta var hep insanlık olarak hemde ustalık olarak çok iyiler Herşeyden para talep etmiyorlar ismini isterseniz özelden atarım burdan paylaşmak olmaz

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

arkadaşlar memleketim Ankara'ya yakın ve sık sık gidip geliyoruz bildiğiniz tanıdığınız ehil bir ford ustası var mı elimizin altında bulunsun maksat  :yes:

ivedik 88.oto da özel özgür ford servisi var,orada ufuk abiye selamımı söyleyin gereken her konuda yardımcı olurlar size

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Tuncay usta var. Konusu var. Su ana kadar puan verilse yuzde 98 denilebilir sanirim:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Servis derseniz malum tan oto Erkan usta var ama sanayide derseniz yaklaşık 10senedir gittiğimiz meclisinde eskiden arabalarını yapan Ali usta var hep insanlık olarak hemde ustalık olarak çok iyiler Herşeyden para talep etmiyorlar ismini isterseniz özelden atarım burdan paylaşmak olmaz

ivedik 88.oto da özel özgür ford servisi var,orada ufuk abiye selamımı söyleyin gereken her konuda yardımcı olurlar size

arkadaşlar bu bahsettiğiniz servisler full servis mi yoksa motor kısmına mı bakıyorlar sadece?elektrik falan da var mı?

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Tuncay usta var. Konusu var. Su ana kadar puan verilse yuzde 98 denilebilir sanirim:)

Saygilarimla.

+ 100

Yorum bağlantısı
Misafir

tartışmasız Tuncay usta kibar anlayışlı ford servisten ayrılma fordla ilgili herşeye vakıftır. Tanıdık elektrikçi de var ismini tam hatırlayamadım karlıkçı halilin yanında Tuncay abiye selamımı söylersen o yönlendirir elektrikle ilgili seni..

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

arkadaşlar bu bahsettiğiniz servisler full servis mi yoksa motor kısmına mı bakıyorlar sadece?elektrik falan da var mı?

hayır sadece mekanik servis,bilgisayarlı arıza tespiti vs.

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

arkadaşlar tuncay usta konusunu bulamıyorum bi bakarmısınız bi zahmet?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

tartışmasız Tuncay usta kibar anlayışlı ford servisten ayrılma fordla ilgili herşeye vakıftır. Tanıdık elektrikçi de var ismini tam hatırlayamadım karlıkçı halilin yanında Tuncay abiye selamımı söylersen o yönlendirir elektrikle ilgili seni..

Oto far faruk usta.
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Tuncay usta öner oto yazdımı googleye epey bişey çıkıyor olumlu anlamda:)sitesi falan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Tuncay usta öner oto yazdımı googleye epey bişey çıkıyor olumlu anlamda:)sitesi falan var mı acaba?

Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz Tuncay ustadan memnun kalmayan ne gördüm ne duydum.
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

sağolun arkadaşlar dediğim gibi şu an ihtiyacım yok doğuda görev yapıyorum ağır bakımlarını falan burada yaptırmayı düşünmüyorum gerçi var daha ne olur ne olmaz diye bi elimizin altında olsun dedim:) çoğunluk Tuncay usta demiş forum olarak kendisi ile bi anlaşmamız var mı yoksa olabilir mi yada olması için ne yapabiliriz mesela yetkililer bu konuda ne derler :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Mert2

bugün ben de  ilk arabam olan fiesta yı  Ankara'da hiçbir servisi ve insanı tanımadığım için Fordclub önerilerinden yola çıkarak  götürdüm Tuncay ustaya. Güzelce bakımlarını yaptı.

Maşallahı var telefonu susmuyor, gelen giden bitmiyor, Allah eksik etmesin, emeklerinin ve güzel karakterinin karşılığını fazlasıyla versin. 

Tuncay usta gibi iyi ustalarla karşılaşmamı sağlayan forumdaki arkadaşlara da çok teşekkürler, öğrenecek çok şeyim var sizden.

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

sa arkadaşlar özelden tuncay ustanın tlf irtibat bide mekan adresini bilen varsa alabilir miyim pazartesi uğramam lazım bi araç için

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...