İçeriğe Yönlendir

Mondeo 1.5 Ecoboost Beyaz Melek 2

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Serhat Çerçi

Hayırlı olsun abi tekrar, aradım bugün ama telefonun ulaşılamıyordu,  güle güle kullan, yorumlarını  bekliyor olacağız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. 

Fatih abi, evladiyelik denince aklıma yeni kasa ecoboost mustang geliyor :wub:
Şeytan diyor ki; Gir krediye, ver 350 bini, koy garaja. Ara sıra pasta cila parlatma derken yaş olur 75   :seytan:

Vallahi nede güzel olur :) Yakışır sana....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Hayırlı olsun abim güle güle bin.

Bmw lerde nasıl bi ivmelenme var anlamış değilim.Adam önümden bi kalkıyo daha da göremiyom zaten [emoji1]

Hayırlı olsun renk süper.

İşte o zf nin marifeti. [emoji5]️

Zf güzel hemde çok iyi bir şanzıman ama 15 senedir aralıklar ile bir çok bmw kullandım motor performansı çok farklı. Aynı güçte mercedeste kullanmıştım bmw'nin zevkini vermiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Zf şanzıman ve şu 184 ps lik dizel adeta canavar oluyor. 184 ps o ağır kasayı bile şanzıman ile birlikte çok iyi yürütüyor.

Ayrıca 2 litre hacime rağmen şanzıman sayesinde oldukça da ekonomik. Öyle bir otomatik ki yanlamaya bile müsaade ediyor :) ah ah şöyle bir 420d cabrio olsa :)

Yorum bağlantısı
Misafir

220 ye bile razıyım [emoji7]

Oy oy onun cabrio su çok daha fena ama dizel cabrio yok :)

Ruhumuz fakir be, hayallerimiz bile dizel peşinde :D

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

BMW ye alışamadım hala. Arabaya kalkışta gaza basınca hemen yanlama yapma halinde. Ama ne yalan söyleyeyim kalkışta inanılmaz zevkli. Otomatik vitesi çok iyi. Ama mondinin konforu 1 tık daha önde sanki.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

BMW ye alışamadım hala. Arabaya kalkışta gaza basınca hemen yanlama yapma halinde. Ama ne yalan söyleyeyim kalkışta inanılmaz zevkli. Otomatik vitesi çok iyi. Ama mondinin konforu 1 tık daha önde sanki.

Allah kaza bela vermesin güle güle kullan kardeşim :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Erman Uzun
Arda Bülent Güzel yazdı:

Veee büyük ihtimalle mondeo Serüveni bugün itibari ile bitiyor arkadaşlar. Yarın kısmetse yeni arabamı alacağım. Ama mondeo bir aşk bunu unutmayın. Bilin bakam ben ne almış olabilirim.

Neden mondeo bu kadar kısa zamanda sattınız 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Neden mondeo bu kadar kısa zamanda sattınız 

Erman bey araçtan memnundum. Mondeo biniyorum diye arsasını vermeyen bir arsa sahibi yüzünden değiştirdim ozaman. Kısaca müteahhit arabası değil diye değiştirdik. Bizde maalesef görüntü olmazsa kimse arsa sını vermiyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Arda Bülent Güzel yazdı:

Erman bey araçtan memnundum. Mondeo biniyorum diye arsasını vermeyen bir arsa sahibi yüzünden değiştirdim ozaman. Kısaca müteahhit arabası değil diye değiştirdik. Bizde maalesef görüntü olmazsa kimse arsa sını vermiyor.

Var böyle bir şey. Sırf iş alabilmek için borca girip mercedes alan taşeron firma sahipleri, müteahhitler ben de tanıyorum. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Var böyle bir şey. Sırf iş alabilmek için borca girip mercedes alan taşeron firma sahipleri, müteahhitler ben de tanıyorum. 
inanılmaz
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tahir Ak yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

inanılmaz

Vatandaş şöyle bakıyor: İyi arabayı görünce “Bu adamda para var, bizim işi sorunsuz yapar bitirir, yarım bırakmaz” diyor. Hem haklı hem haksız :) 

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Arda Bülent Güzel yazdı:

Anladım tuhafıma gitmedi değil ama mantıklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...