İçeriğe Yönlendir

Evrim Geçirmiş Oyuncak

fatih öksüz

Recommended Posts

fatih öksüz

Pil yetmiyor dediğine göre araç rc değil sanırım

yok rc tabıkı de. bataryalı rcler war yakıtlı rcler war. bu bataryalı. zaten yakıtlılar bu hızlara cıkamaz. cıksa da bu kadar uzun sure bu hızlarda gıdemezler. dunyada da bundan daha fazla modıfıye gormus hehrangı bır buggy rc yoktur tahmınımce

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
fatih öksüz
(düzenlendi)

1080p hd

tarihinde fatih öksüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Beni affedin ama ben olayı anlayamadım [emoji53] [emoji15]

Adam yolda uzaktan kumandalı araba kullanmış, arkasından da  araçla takip ederek kaydetmiş  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
fatih öksüz

yuksek kalıtede (760p ve uzerınde) ızlemezsen sadece cevredekı agacları gorebılırsın :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

santral yokuşundan inseydiniz :p

Yorum bağlantısı
fatih öksüz

ordan ınersek kendımızı denızde bulurduk bıraz fazla dik :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Rc aracı trafik çevirmesine yakalansaydı çok komik bir durum ortaya çıkardı sanırım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Adam yolda uzaktan kumandalı araba kullanmış, arkasından da araçla takip ederek kaydetmiş :rolleyes:

Telefondan izledim. Bende diyorum çekim yaptığı kamerada leke mi var. Şimdi tekrar dikkatli bir şekilde izledim süperrr[emoji106] [emoji122] [emoji122] [emoji5]

Bu arada yolda mobese vardı. Radara girmiş olabilir RC :D

Yorum bağlantısı
fatih öksüz

Çok iyi beee, ne kadar hız yapabiliyor bu meret

burda 00:45ten sonra 160ı gormustum. son rekorum 153tu. aracın orjınalını bozduktan sonrakı ılk rekorum ıse 105ti. sımdı bı pıl hıkayesı war onu da alınca 180 190 aralgında olmus olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Haha birde videonun sonunda ezmiş aracı  :bravo: .

Ben kendi arabamla kendi gözlüklerimi ezmiştim. Bu da arabasını ezse çok çok komik olurdu.  :blush:

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Umuttepe kampusu

Duygulandim :) 2010 mezunuyum,

Cok degismis oralar

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Trafiğe açık alanda 90 km ile gidiyorum ,gecenin bir yarısı yorgunluk da var ,bir anda yanımdan altımdan bir karaltı geçiyor o an basit bir tepkiyle direksiyonu sağa sola kırsam frene bassam arkam da araç olsa vs.vs. Allah korusun....

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Trafiğe açık alanda 90 km ile gidiyorum ,gecenin bir yarısı yorgunluk da var ,bir anda yanımdan altımdan bir karaltı geçiyor o an basit bir tepkiyle direksiyonu sağa sola kırsam frene bassam arkam da araç olsa vs.vs. Allah korusun....

Diline ağzına sağlık abi 

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

hızı sevmem ama çok eyleceli iş

çağlayan trafiğinde böyle bir şey denk gelmişti arabaların arasında dur kalk gidiyordu :D

Yorum bağlantısı
Misafir

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...