İçeriğe Yönlendir

Ka - Bagaj Açma Problemi

Hasan Kabil

Recommended Posts

Hasan Kabil

AVM'lere girerken arabadan aşağıya inip bagajı açmak gerekiyor.

Bu sorunu en ucuz maliyetle içeriden bagajı açacak şekil de nasıl ayarlayabilirim ?

Maliyeti ne olur bana ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İçeriden bagaj açmak mümkün. Bunun için bir kapı motoruna, içeriye çekilecek bir düğmeye ve işçiliğe bakar durum. MAliyeti 100TL'yi geçmez.

Orjinalde düğmenin yeri:

hF5eQ.jpg

Yorum bağlantısı
Hasan Kabil

Merhaba Sani Bey;Bunun parçalarının da olduğu bir tamirci varmı maslak civarın da ?

Dünkiü verdiğin adreste yaptırabilir miyim ?

Teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Forumda yapan bir kaç arkadaş var tofaş kilidi kullanmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba Sani Bey;Bunun parçalarının da olduğu bir tamirci varmı maslak civarın da ?

Dünkiü verdiğin adreste yaptırabilir miyim ?

Teşekkür ederim şimdiden.

Yaptırırsınız. KA'yı size baştan yapabilirler ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Kabil

Baştan yapabilirler dediğiniz fiyatlarmı tuzlu ? :)

Yoksa verdiğiniz adreste arabanın a'dan z'ye herşeyiyle ilgilenebilirlermi demek istediniz ? :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Baştan yapabilirler dediğiniz fiyatlarmı tuzlu ? :)

Yoksa verdiğiniz adreste arabanın a'dan z'ye herşeyiyle ilgilenebilirlermi demek istediniz ? :)

Fiyatlar piyasa rakamı. Önemli olan A'dan Z'ye herşeyini bilmeleri KA'nın. Her usta anlamaz KA'dan.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Şerafettin KISAER

Tofaşın kapı kilidini kullanarak yapabilirsiniz. Ekstra tuş koymasanız da olur, nadir kullandığım için arka silecek motoruna bağlamıştım. Tofaş motoru da 15 TL civarıydı sanırım.Ekstra somun civata hiç bir şeye gerek yok. 

Yorum bağlantısı
Ayrılmış Üye

Vallahi bende var ama aracı stop etmezsen açılmıyo?çalışır durumdaki araçta kullanamıyorum anlamadım gitti?stop edince fall oluyor:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vallahi bende var ama aracı stop etmezsen açılmıyo?çalışır durumdaki araçta kullanamıyorum anlamadım gitti?stop edince fall oluyor:)

Güvenlik açısından bu şekilde tasarlanmıştır Cavit bey.

Yorum bağlantısı
Ayrılmış Üye

Evet bir kaç defa dizimle açmışlığım oldu bagajı,istemeden açılıncada kalkıp kapatması ne zor gelir insana:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...