İçeriğe Yönlendir

Hızlıal Da Puanı Olupta Hediye Etmek Isteyen Varsa Kabul Edilir:=)

Osman Bilgin

Recommended Posts

Osman Bilgin

şehirler arası insan taşımacılığı işine soyundum, navigasyon cihazı lazım aselsan almayı düşünüyorum.. 
hızlıal da beğendim, puanlarımın günü geçmesin birilerine faydası olsun diye düşünen arkadaşlardan hediye puanlar kabul eder dua ederiz.. :=) özelden mesaj yazabilirsiniz efendim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ya da temiz kullanılmış sıfır gibi uygun fiyata kullanmadığınız navigasyon aleti de alınabilir, yalnız ömür boyu güncellemesi olanlar tercihimdir...

Yorum bağlantısı
Misafir

Evde kullanmadigin android veya iphone varsa marketten igo satinal. Telefona kur. Omurboyu guncelleme garantili istedigin telefonda kullan. Boylece omurboyu guncelleme cihaz omrunile sınırlı olmaz. Bu arada yeni isim hayirli olsun. Bazen ben de bu ise ozeniyorum. Neyse senden aliriz geribildirimleri:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Isiniz hayirli olsun. Ilanlar bolumunde Ahmet bey navigasyon satiyor , satilmadiysa iletisime gecin bence. Belki gormemissinizdir diye yazdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

navitech var bende 15 gun sonra saticam aceleniz yoksa.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

400 lira ve üzeri alışverişte kullanılmak üzere 25 lira hediye çekim var. İsterseniz faydalanabilirsiniz .

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Evde kullanmadigin android veya iphone varsa marketten igo satinal. Telefona kur. Omurboyu guncelleme garantili istedigin telefonda kullan. Boylece omurboyu guncelleme cihaz omrunile sınırlı olmaz. Bu arada yeni isim hayirli olsun. Bazen ben de bu ise ozeniyorum. Neyse senden aliriz geribildirimleri:)

Saygilarimla.

Amin, Allah razı olsun. daha belgeleri toparlıyorum, devlet sektöründen sonra biraz zorlanacağım gibi ya kısmet.. bilgiler ileride.. :=)

eski bir motorolla click var igo yüklemiştim ama marketden değil 4-5 sene önce net den indirmiştim. o yüzden mi yavaş kalıyor ki yeni haritada indirdim ama bursa da bazı mesela cadde ve sokak isimlerini bulamadı.. marketden aldığım daha iyi olacaksa öle yapayım..

navitech var bende 15 gun sonra saticam aceleniz yoksa.

navitech de 5 yıl sınırı var diye biliyorum..

Isiniz hayirli olsun. Ilanlar bolumunde Ahmet bey navigasyon satiyor , satilmadiysa iletisime gecin bence. Belki gormemissinizdir diye yazdim.

bakayım, sağ olun...

400 lira ve üzeri alışverişte kullanılmak üzere 25 lira hediye çekim var. İsterseniz faydalanabilirsiniz .

190 küsür navigasyon... tamda bilmiyorum puan/çek nasıl kullanıılır sitede navigasyonu alırsan 16 küsür tl puanın olacak deyince burada böle jestler yağıldığı aklıma geldi hem onu sorayım hem de navigasyon hakkında yorumlar alayım demiştim.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Amin, Allah razı olsun. daha belgeleri toparlıyorum, devlet sektöründen sonra biraz zorlanacağım gibi ya kısmet.. bilgiler ileride.. :=)

eski bir motorolla click var igo yüklemiştim ama marketden değil 4-5 sene önce net den indirmiştim. o yüzden mi yavaş kalıyor ki yeni haritada indirdim ama bursa da bazı mesela cadde ve sokak isimlerini bulamadı.. marketden aldığım daha iyi olacaksa öle yapayım..

igo primo desteklemiyormuş benim moto clicki ... benim tel deki de igo my vay miş.. bir de gps algısı zayıf telefonun..

devamlı lazım olmaz ise iphone indirir kullanırdım ama navigasyon cihazı alsam arabanın önünde sürekli şarja bağlı durur diye düşünmüştüm.. 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Hizlial kuponu istiyorsanız kupon, navigasyon Cihazı istiyorsanız cihaz, fikir istiyorsanız fikir mevcut :) illa sıfır alacam diyorsanız 400 e 25 tl lik kuponum var. Cihaz istiyorsanız bluetooth video Oynatıcı fm Transmitter ömür boyu güncelleme sesli komut ile yer bulma özellikli cok az kullanılmış garantisi mevcut igo primo navitech cihaz var. Fikir istiyorsanız gps li bir tablete legal yada illegal (size kalmış) bir navigasyon programı yükleyip 7" ekranda navigasyon keyfini aynı fiyata yaşayın.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Hizlial kuponu istiyorsanız kupon, navigasyon Cihazı istiyorsanız cihaz, fikir istiyorsanız fikir mevcut :) illa sıfır alacam diyorsanız 400 e 25 tl lik kuponum var. Cihaz istiyorsanız bluetooth video Oynatıcı fm Transmitter ömür boyu güncelleme sesli komut ile yer bulma özellikli cok az kullanılmış garantisi mevcut igo primo navitech cihaz var. Fikir istiyorsanız gps li bir tablete legal yada illegal (size kalmış) bir navigasyon programı yükleyip 7" ekranda navigasyon keyfini aynı fiyata yaşayın.

MaşaAllah on parmağında on marifet, tablet fikri hoşuma gitti, bilgi işlemci bir arkadaş darkı önermişti.. ben bunu alayım o zaman.. 

http://www.gold.com.tr/dark-evopad-t7000-7inc-siyah-tablet-pc_u

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

o darktan kalmamış yahu, var mı 200 tl civarında tablet önerileriniz? gold da excon diye bir tablet var ama?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Ben de son seçeneği tavsiye ederim. Izmir optimum outlet mediamarkt tan geçen sene Asus tablet ve navitech navigasyon Cihazı almıştım. Izmir içinde 1-2 gün kullandım cihazı. Amasya ya dönünce tablete igo primo yükledim. Navi cihazı kenarda duruyor. Tabletle hertürlü işini görürsün. Multimedya,navigasyon hatta yol kamerası olarak dahi kullanılabilir. Biryerde hem cama tutturabilecek hem koltuk arkasına takilabilecek aparatı olan bir tablet tutucu görmüştüm. Ondan da alınınca tam olur.

Edit: ekleme

ram 1 gb depolama 16 gb olan ürünlere bakın.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

129 a 7 " var. 250 civarına 9" var. 250 civarına 10.1" var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...