İçeriğe Yönlendir

Fiesta Jant, Lastik Ve Yay.

Hakan Sunar

Recommended Posts

Hakan Sunar

Arkadaşlar 2006 fiesta dizel aracımda 16 inç titanyum jant mevcut. Lastik ebatlarım 195.45.16 ben bunları, 195.50.16 yapmak istiyorum ve eibach 3,5 luk yay takacağım. Problem yaşarmıyım.

Konfor, sürtme ve yakıtdan dolayı. Bilgilendirirseniz sevinirim yarın almayı düşünüyorum lastikleri.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar 2006 fiesta dizel aracımda 16 inç titanyum jant mevcut. Lastik ebatlarım 195.45.16 ben bunları, 195.50.16 yapmak istiyorum ve eibach 3,5 luk yay takacağım. Problem yaşarmıyım.

Konfor, sürtme ve yakıtdan dolayı. Bilgilendirirseniz sevinirim yarın almayı düşünüyorum lastikleri.

Konunuz onaylandı tekrar açmayınız.
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bende de eibach mevcut en ufak sürtme vs yok en konforlu spor yaylardandır eibach ama 45 yanağı 50 yapma bence o zaman sürtme için bişey diyemem ve çekiş düşer yakıt çok ufak artar 

Yorum bağlantısı
Misafir

50 yaparsanız araba yükselecek, çap artacak, hız göstergesi yanlış gösterecek, sürtme yük altında olabilir. Orjinal ebattan şaşmayın 50 olunca da konforsuz olacak :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

50 yaparsanız araba yükselecek, çap artacak, hız göstergesi yanlış gösterecek, sürtme yük altında olabilir. Orjinal ebattan şaşmayın 50 olunca da konforsuz olacak :)

65 de bile konforsuz namussuzlar :D

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Konfor zaten yok dediğiniz gbi :) bir umut 45 den 50 ye geçince farkedermi diye bir öğrenmek istedim :) lastik olatak petlas 741 almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Konfor zaten yok dediğiniz gbi :) bir umut 45 den 50 ye geçince farkedermi diye bir öğrenmek istedim :) lastik olatak petlas 741 almayı düşünüyorum.

Petlas pt741 yerine bence Falken ziex ze914 alınmalı adac testlerinde gayet iyi sonuc vermiş tam bi f\p ürünü Petlas pt741 kullananların yorumu belirli bir süre sonra çok fazla ses yaptıgı yönünde.

Yorum bağlantısı
Misafir

561eb95326accdf75bacf290d7b04f32.jpg

2008 1.4 tdci aracımda 195.45.16 ventus prime 2 honkook takılı 3.5 eibach yay bağlı arkaya 3.kişi bindiğinde sadece sert kasislerde sürtme yapıyor.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

561eb95326accdf75bacf290d7b04f32.jpg

2008 1.4 tdci aracımda 195.45.16 ventus prime 2 honkook takılı 3.5 eibach yay bağlı arkaya 3.kişi bindiğinde sadece sert kasislerde sürtme yapıyor.

Jantın ofseti fazladır ondan yapar opc janttı sanırsam içten tornalatmak gerek az bişey bende 4 kişi ve full bagajda bile hiçbir şekilde sürtmüyo
Yorum bağlantısı
Misafir

Jantın ofseti fazladır ondan yapar opc janttı sanırsam içten tornalatmak gerek az bişey bende 4 kişi ve full bagajda bile hiçbir şekilde sürtmüyo

Doğrudur araç 1 senedir bende 4 kişi 2 defa bindik yanlızca onun içinde jantın göbeğini inceltmek istemiyorum kalabalık ve ağır yükümüz olunca transporter kullanıyoruz c695e2060378f4b848be883766d9f2d0.jpg
Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

620 tl ye petlas 741 spariş verdim. Yayları,taktırdım ve arabanın duruşu çok,değişti. Fotoğraf atmak istedim fakat sadece telefon kullandığım için beceremedim.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

620 tl ye petlas 741 spariş verdim. Yayları,taktırdım ve arabanın duruşu çok,değişti. Fotoğraf atmak istedim fakat sadece telefon kullandığım için beceremedim.

Konforda farklılık oldumu yoksa aynımı ? Hayırlısı olsun bu arada :) 

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Çok fazla deneme şansım olmadı. Fakat yere çok sağlam basıyor, belli ediyor kendini. Ani kalkış ve firenlemede de çok iyi bi denge var. Konfor ise aynı bildiğini fiesta işte (takoz gibi) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...