İçeriğe Yönlendir

Otopark.com Ford Focus 3.5 Testi

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Şuan için yüklenmekte ancak en geç 23:00 sularına kadar yayında olur. Yayınlanır yayınlanmaz paylaşımını yapacağım konuda.

Bu haberi de yine ilk forumumuz duysun diye şimdiden açmış bulunmaktayım. Şimdiden iyi seyirler herkese :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

Devamlı takip ederim Otopark.com u samimi bir anlatımları var. Bekliyoruz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sırada diye paylaşıldığından berii bekliyorum :) gelsin artık bakalım Sinan koç da olsa daha iyi olabilirdi

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Sırada diye paylaşıldığından berii bekliyorum :) gelsin artık bakalım Sinan koç da olsa daha iyi olabilirdi

Gördüğüm kadarıyla 2 seferdir And kendi başına çekiyor. Ekip neden yok onuda bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gördüğüm kadarıyla 2 seferdir And kendi başına çekiyor. Ekip neden yok onuda bilmiyorum.

Muhip Abi yurtdışına okula gitti. Sinan Abi de yoğunluktan gelemiyormuş. :)

Az sonra burada. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bu gece izleyemeyeceğiz galiba, çok da merak ediyordum. Yarın artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Test yayinlandi, Mert'te paylasmis zaten, izleyebilirsiniz. :) Eline saglik Mert :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Test yayinlandi, Mert'te paylasmis zaten, izleyebilirsiniz. :) Eline saglik Mert :)

İyi izlemeler. Sabah saatlerinde izledim bende. Eksiksiz bir inceleme olmuş. :)

Vites kolunun oynamasını ford'a yakıştıramadım. 

Yorum bağlantısı
Misafir

91 binlira fiyat etiketi var hadi canım bekleme yapma anca gidersin derim ben focusa  :bye:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

91 binlira fiyat etiketi var hadi canım bekleme yapma anca gidersin derim ben focusa :bye:

Golf e 100 bin astraya 85bin isteniyor ki bu dolulukta degiller. A3 zaten 140-150 binken ford ne yapacak 50 bine mi satacak?

Ha alirmiyim asla. :)

Mondeo alirim yeni kasa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Golf e 100 bin astraya 85bin isteniyor ki bu dolulukta degiller. A3 zaten 140-150 binken ford ne yapacak 50 bine mi satacak?

Ha alirmiyim asla. :)

Mondeo alirim yeni kasa.

İstediği kadar dolu olsun 50 bine satmayacak ama manuel vitesli içinde 91 bin lirada istemeyecek abartmasınlar, audi a3 ile focusu karşılaştırmak bile garip.Kendi sorunun cevabını kendin vermişsin zaten.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Donanım çok arttırıyor fiyatı. 50 binlik focus da güzel bence. Keyifle binerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Donanım çok arttırıyor fiyatı. 50 binlik focus da güzel bence. Keyifle binerim.

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Focus 3,5 titanium dizel sedan beyaz 74bin tl'ye alındı 10 gün önce, 91bin tl nerenin fiyati?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ek paketler, sunroof, xenon, metalik renk farkı falan eklenince bu fiyata cıkıyor 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Ek paketler, sunroof, xenon, metalik renk farkı falan eklenince bu fiyata cıkıyor

Doğrudur, ama bu ek paketler her aracin fiyatını bir hayli yükseltir, aslinda standart titanium bile oldukça dolu bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Doğrudur, ama bu ek paketler her aracin fiyatını bir hayli yükseltir, aslinda standart titanium bile oldukça dolu bir araç.

Keske donanimlar paket olarak degilde ayri ayri secilebilse cok guzel fiyatlara alinabilirligi olurdu.
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Keske donanimlar paket olarak degilde ayri ayri secilebilse cok guzel fiyatlara alinabilirligi olurdu.

Guzel olurdu ama buna göre uretim bandı planlamanin maliyeti paket bazinda planlamanin maliyetini geçer bu da secilecek aksesuarlara yansirdi. Üretim maliyetleri ve suresi kısaldığı için paketler aslında tek tek olacağından daha hesapli oluyor. Tabi kullanıcı ihtiyaç duymayacağı zimbirtilari da satın almak zorunda kalıyor. 320d için mesela hafızalı koltuk istediğinizde ısıtmalı deri koltuk ve sunroof da almak zorundasiniz hala aynıysa.. E kullanıcı istemiyorsa da mecbur kalıyor. Ama kaza önleyici elektronik donanimlar için bu durum biraz daha normal geliyor,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Ar

Focus 3,5 titanium dizel sedan beyaz 74bin tl'ye alındı 10 gün önce, 91bin tl nerenin fiyati?

Bütün paketler eklenince metalik renk 91900 ford un sitesinde
Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Güzel bir anlatım olmuş. Anladığım kadarıyla Ford fordluğunu yapmış. Sert ve VİRAJı yine süper bir araba.

Benim hala eksik gördüğüm yerleri bağaj kapağının Focus 2 deki gibi yapmaması , sanırım stepnenin büyük olması sebebiyle bagajın darlığı.

Chery Kimo da(2009 da arkadaşım sıfırını 17bine almıştı sanırım) bile olmasına rağmen koltuk altlarına birer çekmece koyulmaması , hala eşya gözlerinin az olması 90000 bin TL seviyesindeki bir araca yakışmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Videoyu izledim And ın da direksiyonu çok iyi ancak Sinan olunca oldukça geyik dönüyor. Viraj performansı her zamanki gibi Ford klasiği ve direksiyon hissiyatı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...