İçeriğe Yönlendir

Pleksi Plakadan Ceza Yedim

Rahmi Nural

Recommended Posts

Rahmi Nural

Arkadaslar uc gun once  pleksi plakamin rakam bolumundeki  9 rakami 8 e daha cok benziyor diye (memurun gerekcesi ) 88 tl ceza yedim.O gun cani sikkindi,amiri tarafindan azarlanmisti,bunalimdaydi,ceza kocanini bitirmesi lazimdi vs vs nedenlerinden birindendir diye dusunup  guldum :) Surdan gecen 100 kisiyi durdurup soralim birisi bu 9 dokuzu  sekize benzetsin ben bu 9 u sokup burda yiyecem dedim.Hic ses cikarmadi.Tessekkur ederim dedim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaslar uc gun once  pleksi plakamin rakam bolumundeki  9 rakami 8 e daha cok benziyor diye (memurun gerekcesi ) 88 tl ceza yedim.O gun cani sikkindi,amiri tarafindan azarlanmisti,bunalimdaydi,ceza kocanini bitirmesi lazimdi vs vs nedenlerinden birindendir diye dusunup  guldum :) Surdan gecen 100 kisiyi durdurup soralim birisi bu 9 dokuzu  sekize benzetsin ben bu 9 u sokup burda yiyecem dedim.Hic ses cikarmadi.Tessekkur ederim dedim.

itiraz edin cezaya

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Geçmiş olsun. Pleksi plaka dediğiniz şu 3d denen plakanın üzerine yapıştırılan karakterler mi?

Yorum bağlantısı
Rahmi Nural

Geçmiş olsun. Pleksi plaka dediğiniz şu 3d denen plakanın üzerine yapıştırılan karakterler mi?

Plastiksi sert bir madde.Genellikle pleksi diye biliniyor piyasada.Internette gorsellerde gorebilirsiniz.Eskiden karbon kaplama vardi.Modaya uyalim dedik boyle oldu.Gerci 1 yildir takili bunlar ilk defa 9 u 8 e benzeten birine cattik.

Yorum bağlantısı
Rahmi Nural

Geçmiş olsun, plakanın fotoğrafı var mı? 

Su an yok ilk firsatta eklerim buraya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

pleksi plakanın kendiside yasak itiraz ediyorsunuz ama haberiniz olsun :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rahmi Nural

plakasız gezmek cezaya tabi. normal bir durum

Dediginiz olsa arabayi orda baglarlardi.88 i yazip gondermezlerdi.Zihniyet farkli.

pleksi plakanın kendiside yasak itiraz ediyorsunuz ama haberiniz olsun :)

Bana deseki kardesim bu yasak sok bunlari orda cikarir atardim sesim cikmazdi.Ama sirf ceza yazmak maksatyla rakam oyunu yapiyorlar.Sokup atsam 88 yazilamayacak.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Bu moda birkaç senedir var artık eskimeye başladı. Bence görüntü hiç hoş değil. Ayrıca geri dönüşü zor bir yol. Alt tarafına sıkı tutsun yıkamada çıkmasın diye yapıştırıcı sürüyor. Ben sıkıldım eskisi gibi kullanmak istiyorum deseniz bile işiniz zor oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

artık bağlanmıyor ancak bir hsusu var. 1 hafta içinde düzeltimezse görüldüğü yerde çekilir. umarım bu işlem yapılmadı?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Dediginiz olsa arabayi orda baglarlardi.88 i yazip gondermezlerdi.Zihniyet farkli.

Bana deseki kardesim bu yasak sok bunlari orda cikarir atardim sesim cikmazdi.Ama sirf ceza yazmak maksatyla rakam oyunu yapiyorlar.Sokup atsam 88 yazilamayacak.

Polisin insafına gelmiş gene, bence 88tl ye hiç üzülmeyin. Dediğiniz gibi bağlasa kimse birşey diyemez..

Plakanın modasımı olur ? Uygun karakterde app yapılabilir, cemiyet sacına orjinal mühürlü. Buna ceza yazılır tartışırız

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

Gorevini yapmis. bence konuyu anlatma biciminiz yanlış yok amiri azarlamis yok cani sıkkınmıs vs vs...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ne hale geldik anlamıyorum ki... Bir şey de diyemiyorum... Kimse işini yapmasın o zaman ne diyeyim

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aynı durumdan dün bir arkadaşım ceza yedi.Sırf o tarz plakalı araçları çeviriyorlardı.Plakada mühürde vardı ama gerekçesi,yollardaki kameralar bu plakaları okuyamıyormuş.Parlama yapıyormuş.1 hafta içinde sökün dediler.Ceza:88 TL

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konu hakkında şikayet var. Yönetimce değerlendirip, bakacağız duruma.

Kilitliyorum şimdilik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...