İçeriğe Yönlendir

Diş Doktoru Önerisi

Tuncay Arslan

Recommended Posts

Tuncay Arslan

17 yaşındaki kızımın dişine tel takılması lazım, İzmir'den diş doktoru öneriniz var mı? Doktorumuz işinin ehli olsun bir de aç gözlü olmasın. Doktorun istediği röntgen filmini imkansızlıktan povır point de çizip götürmüşlüğüm yok ama malum orta direk kuşağındayız.  :) 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi ALTUĞ bey var kendi özel birosu var.benim baldız çok korkar  sadece o doktora güvenir eşimde genelde bu doktorda muayne olur.lakin bildiğim kadarıyla birazcık tuzlu istersen iletişim bilgisini temin ederim

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Abi ALTUĞ bey var kendi özel birosu var.benim baldız çok korkar  sadece o doktora güvenir eşimde genelde bu doktorda muayne olur.lakin bildiğim kadarıyla birazcık tuzlu istersen iletişim bilgisini temin ederim

Okan'cım ilgin için teşekkür ederim. Ben yazı geçirmeyi planlamıştım ama kızım bir an önce olsun bitsin istiyor, kıramadım da şimdi. Ben daha makul bulmayı deneyeyim olmazsa tekrar konuşuruz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Diş telleri için diş doktoru değil, ortodondist bulmanız gerekiyor. Aradaki fark genel cerrah ile kardiyalog gibidir. İkiside kesip biçer ama biri kalpten daha iyi anlar ;)

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

abi bundan yaklaşık 12 sene önce ege üniversitesinde dişime kaplama yapmışlardı özel değildi tekrar olsa oraya giderim çünkü müthiş bir ilgi alaka vardı ve şunuda görüyorum artık özellerdense devletler daha iyi olmaya başlıyor en azından bizim buralarda böyle.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Diş telleri için diş doktoru değil, ortodondist bulmanız gerekiyor. Aradaki fark genel cerrah ile kardiyalog gibidir. İkiside kesip biçer ama biri kalpten daha iyi anlar ;)

Geçmiş olsun.

Gogıl amcadan biraz karıştırdım dediğin gibi Sani, mahallemizin diş doktoru yapacaktı aslında ama çok da güvenemedik, teşekkür ederim.

abi bundan yaklaşık 12 sene önce ege üniversitesinde dişime kaplama yapmışlardı özel değildi tekrar olsa oraya giderim çünkü müthiş bir ilgi alaka vardı ve şunuda görüyorum artık özellerdense devletler daha iyi olmaya başlıyor en azından bizim buralarda böyle.

Egede diş hekimliği fakültesi epey ünlü, 12 yıl önce benim de tedavim olmuştu orda şimdi daha da iyiler ama ordan sıra almak mümkün değil en az 2 yıl atar  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

17 yaşındaki kızımın dişine tel takılması lazım, İzmir'den diş doktoru öneriniz var mı? Doktorumuz işinin ehli olsun bir de aç gözlü olmasın. Doktorun istediği röntgen filmini imkansızlıktan povır point de çizip götürmüşlüğüm yok ama malum orta direk kuşağındayız.  :) 

Kardeşimin benzer şikayetlerini Ortodontist Gökhan Gönül sağolsun mükemmel biçimde düzeltmişti.  Alsancak'ta Kapalı Spor Salonun karşısında muayenehanesi var.  Çok iyi bir hekim, kesinlikle tavsiye ederim.  Gidecekseniz de kardeşimin ismini göndereyim özelden.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kardeşimin benzer şikayetlerini Ortodontist Gökhan Gönül sağolsun mükemmel biçimde düzeltmişti.  Alsancak'ta Kapalı Spor Salonun karşısında muayenehanesi var.  Çok iyi bir hekim, kesinlikle tavsiye ederim.  Gidecekseniz de kardeşimin ismini göndereyim özelden.  

Abi artık avatarı yenilesen de, yarın eksik halde güzel yüzünü görsek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Necati Bey, sizin gibi bir çok arkadaş öneride bulundu, çok mutlu oldum, değerlendirme aşamasındayım şimdi. Görüşmelerimiz olumsuz olursa tekrar döneyim size, çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ne demek abi bu Altuğ bey tel konusun da övgü alıyor bildiğim kadarıyla lakin çok güzel hizmet veren hastanelerde var sanırım .ege bazı bölümlerde cıvıttı ki neredeyse tüm iyi hekimler oradan çıkıyorken şu son senedir.baya şikayet var 

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Abi artık avatarı yenilesen de, yarın eksik halde güzel yüzünü görsek :)

Değiştirdim Sani ;)  Çok fark yok sanki bu resimde.  

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ben epey farklı buldum, önceki sempatik şimdiki karizmatik olmuş  :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Valla ben bu resimdekini tanıyorum :s Eski Necat abi nerelere gitti :p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Şimşek

Benimde 20lik dişlerimde sıkıntı var. Çınarlı diş hastanesine gitmiştim 2 hafta önce biz yapamayız ege ye git dediler. Bu pazartesi ege diş fakültesine gittim.

Oldukça ilgililer muayene yapıldı röntgen çekildi.Yarın sabah tekrar gidicem tetkik mi ne birşeyler yapılacakmış.

Eğer çekilecekse sıraya koyuyorlar hakkımda hayırlısı  :D

Diş ağrısı berbat bir olay   :(

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Benimde 20lik dişlerimde sıkıntı var. Çınarlı diş hastanesine gitmiştim 2 hafta önce biz yapamayız ege ye git dediler. Bu pazartesi ege diş fakültesine gittim.

Oldukça ilgililer muayene yapıldı röntgen çekildi.Yarın sabah tekrar gidicem tetkik mi ne birşeyler yapılacakmış.

Eğer çekilecekse sıraya koyuyorlar hakkımda hayırlısı  :D

Diş ağrısı berbat bir olay   :(

Ege bu konuda iyi gerçekten, diş temizliğini 4 seansta yapmışlardı. Öğrenciler not almak için özeniyorlar, pek şefkatli olmasalar da ortaya çıkan sonuç güzel. 20 lik dişlerimin dördü de duruyor halen, sırayla almak için randevu vermişlerdi, zaten çekiniyordum dişten bir de git-gel yapmak gözümü korkutunca vazgeçtim, arada depreşiyor ama gözüm kesmiyor halen.

Sana da geçmiş olsun Yasin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

Öncelikle herhangi bir Diş Hekimi ne kızınızı muayene ettirin . Eğer ortodontik tedavi gerekiyorsa Diş Hekimliği fakültesine veya İzmir de özel ortodontistlere kızınızı götürebilirsiniz . Ancak fakültedeki tedavi daha uygun fiyata gelecektir . 17 yaş büyüme ve gelişim için son dönemlerdir komplex bir tedavi uygulanma ihtimaline karşı tedaviyi çok ertelemeyin çünkü yaş ilerledikçe hem tedavi daha zor hemde daha uzun süreli olacaktır ama basit tedaviler uzun süren ortodontik tedavilere gerek kalmasan protez ile de telafi edilebilir . Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
(düzenlendi)

Gogıl amcadan biraz karıştırdım dediğin gibi Sani, mahallemizin diş doktoru yapacaktı aslında ama çok da güvenemedik, teşekkür ederim.

Egede diş hekimliği fakültesi epey ünlü, 12 yıl önce benim de tedavim olmuştu orda şimdi daha da iyiler ama ordan sıra almak mümkün değil en az 2 yıl atar  :)

Abi diş teliyle alakası yok ama bilgilendirme olsun diye yazayım.

Bugün gittim cerrahi bölümüne tetkik için.Ameliyat sırası aldım.

.20 Temmuz 2015 tarihine verdiler.Alt iki 20lik dişlerimi almak için.

Geçmiş olsun,iyi günler :)

tarihinde Yasin Mümin Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...