İçeriğe Yönlendir

Yıldız Seçimi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

km den çok o kasayı o kadar sevmiyorum tabi bana maliyetleri bütçemi aşıyor o da var :D sonra performans ve tüketim adına beklentilerimi karşılamayabilir o da var. sonra elektronik donanım fazlalığı ile parça paraları gibi. o kasanın alınır dediklerim versiyonları 50 bini geçiyor  35-40 arası olanlardan içime sinen yok

Anladım kardeşim en son aracı sattığımda bende 2002 2003 model için çok baktım hatta c320 baktım iki araç baktım vs vs. Sonra eşimin korkusundan alamadım :) Dediğinde haklısın benim baktıklarım C320 ler fiyat olarak 41 ve 46 arasıydı. C200 K Avan. araması bulması bakması eziyetti.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ben olsam 3 4 bisi daha ekler 320 alirim musticim :) hem yeni kasa hrm daha kuvvetli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Düşündükçe gel git oluyor

http://sahibinden.com/207391794

33.5 tramerde sıkıntı yok bakım muayene yeni

Füme Elegance ile bunun maliyeti arasında 5 bin vae

Üste olası masraf için iyi para kalıyor elimde Kasko değerine almış oluyoz bi nevi

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bu modellerde trameri kale alma bence.

İyice bi batırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Trameri hasar için değil Kasko için bakıyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

15 yaşında arabaya kasko yapacaklar mı? Yaparlarsa kaça yapacaklar? Kim yapacak?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yapılıyor fiyat da normal.

Bu arada Füme olan satılmış adam haber yolladı. Gitti gül gibi yıldız

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Düşündükçe gel git oluyor

http://sahibinden.com/207391794

33.5 tramerde sıkıntı yok bakım muayene yeni

Füme Elegance ile bunun maliyeti arasında 5 bin vae

Üste olası masraf için iyi para kalıyor elimde Kasko değerine almış oluyoz bi nevi

Mustafa,ben de şimdi bunu tavsiye edecektim sana,sen görmüşsün zaten.bakılabilir gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

Yoğun baskılara dayanamayıp kafamdaki fiyata düşük km li bi w203 kompresör bulunca bugün kapora bıraktık kısmetse pazartesi evin önüne gelir. O kadar kötüleyip durduk ama düzgün w202 bulamadım mecburen bincez. İnş elektronik arıza verip bizi üzmez

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yoğun baskılara dayanamayıp kafamdaki fiyata düşük km li bi w203 kompresör bulunca bugün kapora bıraktık kısmetse pazartesi evin önüne gelir. O kadar kötüleyip durduk ama düzgün w202 bulamadım mecburen bincez. İnş elektronik arıza verip bizi üzmez

Hayırlı olsun Mustafa, Allah utandırmasın inşallah sağlıkla binersin.

Link yok mu göreydik.

Mecburen demişsin ama bi bin bakalım sonra başka koltuğa poponu koyar mısın?

:D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Vardı ama ilanı kaldırmış. Resim çekmeyi unuttum. İlanı paylaşmıştım da pek resim yoktu. Ya kısmet diye anamın bol duvasını istedim. Hayırlısı ise alalım dedim inş hayırlı olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Vardı ama ilanı kaldırmış. Resim çekmeyi unuttum. İlanı paylaşmıştım da pek resim yoktu. Ya kısmet diye anamın bol duvasını istedim. Hayırlısı ise alalım dedim inş hayırlı olur

Amin inşallah.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bi önceki I. İmparatorla büyük bi beygir yükselişi yaptık. II. İmparator o kadar haşin değil ama yinede kaput üstünde yıldızımız kaput altında kompresörümüz eksik değil. Şükür bi de sağ salim evin önünde resim çektim mi o iş tamam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun. Dediğin gibi sıkıntı çıkarmaz inşallah.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hayırlı olsun. Dediğin gibi sıkıntı çıkarmaz inşallah.

Abi nedense bu konuda dikkatimi çekti senin soyisminin Yıldız olduğu :):)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Abi nedense bu konuda dikkatimi çekti senin soyisminin Yıldız olduğu :) :)

Ben de konu başlığında yıldız olduğu için girdim zaten.  :p

Yıldız iyidir, arıza çıkarmaz.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben de konu başlığında yıldız olduğu için girdim zaten.  :p

Yıldız iyidir, arıza çıkarmaz.  :D

:D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...