İçeriğe Yönlendir

1998 Mondeo Otomatik Vites Rolanti Sorunu

Oğuzhan Yeşilyurt

Recommended Posts

Oğuzhan Yeşilyurt

Merhabalar,

Aracımın motoru normal ısısına geldiği zaman gazdan ayağımı çektiğimde aracın devri stop edecek duruma geliyor ama daha sonra normal seviyesine yükseliyor. Sorunun kaynağı nedir?

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
ilhan uçar

Merhaba arkadaşlar mondeo 97 model otomatik aracım var.aracımda rolanti sıkıntım var aracın neresine baktırdıysam sıkıntıyı bulamadılar.bi elektrikçi bu araba hava alıyor enjektör takozununu söktüler ordan hava alıyor dediler tamir ettiler ama arabada gene sıkıntı çözülemedi.kırmızı ışıkta veya trafikte araba stop edecek gibi oluyor bazende hiç sıkıntı omuyor arabadab soğudum nerdeyse.bununla ilğili istanbul avrupa yakasında ford dan anlayan usta varmı bildiğini teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhaba arkadaşlar mondeo 97 model otomatik aracım var.aracımda rolanti sıkıntım var aracın neresine baktırdıysam sıkıntıyı bulamadılar.bi elektrikçi bu araba hava alıyor enjektör takozununu söktüler ordan hava alıyor dediler tamir ettiler ama arabada gene sıkıntı çözülemedi.kırmızı ışıkta veya trafikte araba stop edecek gibi oluyor bazende hiç sıkıntı omuyor arabadab soğudum nerdeyse.bununla ilğili istanbul avrupa yakasında ford dan anlayan usta varmı bildiğini teşekkür ederim.

Yeni konu açmadan buradan devam edelim.
Yorum bağlantısı
ilhan uçar

tamam burdan devam edelim mondeolarda rolanti kronik bir sıkıntımı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

tamam burdan devam edelim mondeolarda rolanti kronik bir sıkıntımı

Rölanti sorunu oluyor. Ancak Şundan demek zor. Mondeolarda hava sorunu olduğunda direk rölanti dalgalanıyor.
Yorum bağlantısı
ilhan uçar

istanbul avrupa yakasında göstebileceğim ford seceresinden anlayan bir usta varmı benim götürdüğüm yerler çözemedi

Yorum bağlantısı
ilhan uçar

teşekkür ederim mehmet bey en kısa zamanda bu ustaya gideceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...