İçeriğe Yönlendir

Samsung S6

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Samsung S6 bugün den itibaren bir çok yerde satışa sunuluyor. 2.5 yıldır S4 kullanıyorum bazen takılmalar başladı . S6 nasil acaba?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aynı şekilde uzun ömürlü olmayacak. Samsung ve 1 sezonluk ürünleri işte. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Samsung S6 bugün den itibaren bir çok yerde satışa sunuluyor. 2.5 yıldır S4 kullanıyorum bazen takılmalar başladı . S6 nasil acaba?

Samsung politikası. Eski model nedense yeni model çıkınca takılmaya Başlıyor.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu yıl samsung yılı olacak. Telefon sağlam geliyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Yaklasık 2 yıldır samsung.u kullanıyorum Note1 ve hep dillerdeki konu ekranın o müthiş renkli hali. Ama kimine göre bu doğada karşılığı olmayan renk abartması :) Bende severek kullandım ama hergün bir ürün çıkarmasından ve malzeme kalitesinden sıkıldım. Mert doğru yazmış "samsung ve sezonluk ürünleri" bir telefona servis ve güncelleme yapıp ilgilenmek gerek. Ben şuan sony aldım ve 1-2 haftadır keyifle kullanıyorım. S6 yı merakla bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Samsung ürünlerinin pek sürekliliği yok ama elimiz alıştı hele bir piyasaya tam olarak düşsün bakalım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İçerik olarak değil ama kasa olarak inceledim. S5 den küçük. Sanki Note4 biraz daha iyi gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

samsung da note serisi s serisine göre daha uzun ömürlü bence.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Note II nerdeyse 3. senesine girdi, pil ömrü ve performansı hala süper. Başına bir kaza gelmezse 3 sene daha rahat götürür. Note serisi daha mantıklı bence ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Gördüm fakat beğenmedim. Tavsiye etmem. Parasını kesinlikle hak etmiyor. Onun yerine Asus Zenfone 2 bekleyin derim.  :good1:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Gördüm fakat beğenmedim. Tavsiye etmem. Parasını kesinlikle hak etmiyor. Onun yerine Asus Zenfone 2 bekleyin derim.  :good1:

Biraz inceledim haziran ayında gelecekmiş bayağı iddalı bir telefon  1000-1200 tl arası fiyatı olur herhalde biraz beklemekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

S6 ile S6 Edge arasında 500Tl fiyat farkı var. Sırf kenarından kıvrılan ekran için bu para verilir mi yahu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

S4 ilk çıktığı zaman operatörden 24 ay kontratlı almıştım.  Bu ay sonu kontratı bitiyor ve baktığımda üzerine 2 yeni model çıkmış :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zamzungzedeler başladı gene karalamaya. Dünyada açık ara lider adamlar. S4 kullanıyorum, deyim yerindeyse telefonun anasını ağlatıyorum tık yok telefonda. S4 yılına göre hala süper telefon. Satış rakamlarına bakın HTC hala piyasada yok. Zamzung, tırtfon, lg aldı başını gidiyor. lg4 ile baya öne çıkacak gibi. Listenin sonrasında kim var ? HTC hala yok. Huawei, xiomi, lenova sanırım. 

Eski telefonlar mimarisi ve yeni çıkan uygulamaların artık lollipop ağırlıklı olması tabiki ister istemez yavaşlatıyor yada takılmalara sebep oluyor. 

Zamzung bu strateji ile devam ederse sallanmaya başlar yakında. Asya'da liderliği kaptırmış zaten. Londara da en görkemli mağazasını kapatmış. Bu fiyat politikası ile nereye kadar ? Çinliler aklını başını alacak bu zamzungun. Tırtfonun ve diğerlerininde bu çinlilerle başedebilmesi biraz zor. Muhtemelen fiyatları düşürecekler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güncellemeyle bozuyorlardır.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nedense ponpon aklıma geldi  :D

Zamzungzedeler başladı gene karalamaya. Dünyada açık ara lider adamlar. S4 kullanıyorum, deyim yerindeyse telefonun anasını ağlatıyorum tık yok telefonda. S4 yılına göre hala süper telefon. Satış rakamlarına bakın HTC hala piyasada yok. Zamzung, tırtfon, lg aldı başını gidiyor. lg4 ile baya öne çıkacak gibi. Listenin sonrasında kim var ? HTC hala yok. Huawei, xiomi, lenova sanırım. 

Eski telefonlar mimarisi ve yeni çıkan uygulamaların artık lollipop ağırlıklı olması tabiki ister istemez yavaşlatıyor yada takılmalara sebep oluyor. 

Zamzung bu strateji ile devam ederse sallanmaya başlar yakında. Asya'da liderliği kaptırmış zaten. Londara da en görkemli mağazasını kapatmış. Bu fiyat politikası ile nereye kadar ? Çinliler aklını başını alacak bu zamzungun. Tırtfonun ve diğerlerininde bu çinlilerle başedebilmesi biraz zor. Muhtemelen fiyatları düşürecekler.

Satış rakamı önemsiz, sen kullanıma bakacaksın, 2 senelik M7 bile bunları aratmazken ne zamzungu kardeş, hTC yi bilen alır ayrıca :)  s6 edge fena değil, ama akibeti aynı olacağından geçiniz demek zorundayım.

Amam şuna katılırım, çin fena, Meuzi özellikle, zaman bunların artık, zaten yakında Çin de dünyanın süper gücü olacağından abd ve apple a güle güle diyeceğimizden ters bir durumda yok yani :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Asus zenfone 2 beklemeye değer. Şuan iphone 5 kullanıyrm ama asus çıkınca sanırım O na geçiş yapacağım.

Yorum bağlantısı

Nedense ponpon aklıma geldi  :D

Satış rakamı önemsiz, sen kullanıma bakacaksın, 2 senelik M7 bile bunları aratmazken ne zamzungu kardeş, hTC yi bilen alır ayrıca :)  s6 edge fena değil, ama akibeti aynı olacağından geçiniz demek zorundayım.

Amam şuna katılırım, çin fena, Meuzi özellikle, zaman bunların artık, zaten yakında Çin de dünyanın süper gücü olacağından abd ve apple a güle güle diyeceğimizden ters bir durumda yok yani :)

HTC koca dünya bilmiyo hala bi sen biliyosun zaten abi. HTC senin kadar hırs yapmıyordur eminim. Satış az ama bana yetiyor diyordur. Sen HTC ile bi diyalog kurda reklamı artırsınlar. HTC Samsungun galaxy serisinin mimarını boşuna kapmamıştır sanırım. Ayrıca akıbet derken kastın ne ? Zamzung dünya satıyor, HTC kendi akıbetine baksın. 

Dünya piyasası yavaş yavaş doyuyor artık. Her çıkan model milyon satacak diye bişey yok artık. Piyasada donanımı fazla fiyatı ucuz telefonlar bundan sonra rakamlarını artıracak muhtemelen. 

HTC kötü demiyorum ben. Ama samsungda kötü değil. Bunu kabullen artık. Sen HTC kullanıyosun diye HTC bir numara değil. Zamzung yada HTC karnımızı doyurmuyor ki. Neden bu kadar HTC yi savunuyosun anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

HTC kötü demiyorum ben. Ama samsungda kötü değil. Bunu kabullen artık. Sen HTC kullanıyosun diye HTC bir numara değil. Zamzung yada HTC karnımızı doyurmuyor ki. Neden bu kadar HTC yi savunuyosun anlamıyorum.

Dıttttt yanlış cevap :) Ali abi kullanıyorsa o bir numara :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yalnız htc android'in cidden bir numarası. Ali Abi kullanyor diye değil yani. :D
Samsungun çok satması da iyi olmasını göstermiyorki. Benim gözümde marka değeri sıfırzaten o ayrı da günde 12921981 tane her fiyattan cihaz çıkarırsan bir zahmet sat bence. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...