İçeriğe Yönlendir

Mercekli Beyaz Park Lambasi

Serhan Kaya

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Arkadaşlar merhaba, linkteki parklar bizim mk3 lere uyar mı? Ampül tipi uyumlu mu? Bir de arıza ışığı yakar mı? Eğer uyar ise fiyat uygun gibi geldi bana

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm85d7007&categoryId=20024643

Hiç bir sorun yaşamadık.

Fiyat Çin'de 10-15 dolar arası. Bunun da fiyatı güzel.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
Hiç bir sorun yaşamadık.

Fiyat Çin'de 10-15 dolar arası. Bunun da fiyatı güzel.[/quote

Mehmet bey siz kullanıyormusunuz? Özellikle gündüz performası nasıl acaba parlaklığı tatminkar mı? Gündüz farı gibi belli ediyor mu kendini?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şu araç mehmet Özyürek'in aracı. Bunda takılı ve açık.

MDncaLC.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Şu araç mehmet Özyürek'in aracı. Bunda takılı ve açık.

Tşk. ederim. Çok güzel fikir verdi bu foto

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Hic bulasmayin derim. Focusum icin iki takim aldim. En uzun gideni 4 saat dayandi. Hemen patladi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hic bulasmayin derim. Focusum icin iki takim aldim. En uzun gideni 4 saat dayandi. Hemen patladi.

Kalite kalite. Bizde baya uzun gitti.
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Yapmayın hocam O kadar mı kötü? Peki marka olarak bi tavsiyeniz var mı? Yoksa hepsi mi kötü
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Recep Güney

Ben hepsiburadadan aldim elektrikciye taktirdim biri daha farlari yerine takmadan patladi. Sanayiden hemen led olanlardan alip degistirdim. Sonra bi takim daha aldim. Kendim degistirdim 4 saat boyunda cok hos goruntusunden mutlu olarak kullandim. Ama sonunda biri yine patladi.aldigima pisman oldum.benim basima gelen bu.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Çinden uzun sürüyor gelmesi diye pek düşünmüyorum mehmet bey. Şansa güvenip Türkiyeden bi yerden alacağım

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çinden uzun sürüyor gelmesi diye pek düşünmüyorum mehmet bey. Şansa güvenip Türkiyeden bi yerden alacağım

Ben sadece size kullandığımızı gösterdim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Ben hepsiburadadan aldim elektrikciye taktirdim biri daha farlari yerine takmadan patladi. Sanayiden hemen led olanlardan alip degistirdim. Sonra bi takim daha aldim. Kendim degistirdim 4 saat boyunda cok hos goruntusunden mutlu olarak kullandim. Ama sonunda biri yine patladi.aldigima pisman oldum.benim basima gelen bu.

Araçtaki görünüşü insanı cezbediyor Recep bey. Ama sizin başınıza gelende bi durum var yaşanmışlık var. Kararsız kaldım şimdi

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Arac da disaridan goruntusu gece ve gunduz mukemmel. Ona laf yok.keske boyle bir sorun olmasaydi bende gayet memnundum.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

bunu almayin. aliexpressten alin. hepsiburadadan aldim ayni gun mercegi patladi dagikdi.aliexpressten aldigimizi 1 yildir kullaniyoruz sorun yok

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

bunu almayin. aliexpressten alin. hepsiburadadan aldim ayni gun mercegi patladi dagikdi.aliexpressten aldigimizi 1 yildir kullaniyoruz sorun yok

Mehmet bey ve siz de aliexpress diyorsunuz benimde aklıma yatıyor ama geliş süresi baya uzun oluyor bildiğim kadarı ile. Ortalama ne kadar da geliyor aliexpress ten alınan ürün
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet bey ve siz de aliexpress diyorsunuz benimde aklıma yatıyor ama geliş süresi baya uzun oluyor bildiğim kadarı ile. Ortalama ne kadar da geliyor aliexpress ten alınan ürün

Bayramlarına denk gelmezse 20-30 gün. Denk gelirse Allah sabır versin [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Bayramlarına denk gelmezse 20-30 gün. Denk gelirse Allah sabır versin [emoji4]

İyiymiş [emoji1][emoji16]
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

son aldigim urun 30 gunde ulasti. ama baska secenek yok, ayni urunu burada bulamadim ben

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
http://www.novelcar.com/beyaz-155/tek-1w-power-ledli-lensli-w5w-dipsiz-t10-beyaz-park-ampulu-2-adet-127/

Bu ürünü geri vites lambalarımda kullanıyorum. İlandaki fotoda %90 ürünün kendisi tavsiye ederim... Yaklaşık olarak 3 aydır kullanıyorum hiç problem olmadı...[/quote

Erkut bey kullanıcı yorumu önemli idi benim için. Çin den de malum kargo uzun sürüyor. Bu ürünü almak şuan mantıklı gibi. Tşkler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

abi bu 1 watt bizdekiler 7 watt isik gucu ayni midir ki?

Onurcum 7 watt gücündeki ürünü görmediğim için sana bir şey söylemem çok zor ne yazık ki... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...