İçeriğe Yönlendir

98 Mondeo'm Çalındı

Ahmet Yılmaz (KAMERACI)
Çözüme git Celalettin Süğürtin tarafından,

Recommended Posts

Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Abi çok geçmiş olsun. Şerefsizlere allah yedirmesin.

Allah razı olsun,Ahmet Bey teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

5325931989

Serkan temin edemez ise bu telefonu arayın. Ismi Mehmet'tir. Kayseride, sadece 2 kasa mondeo işi yapar.

mehmet bey kayserideki çıkmacı mehmeti aradım 95-96 model mondeo ların var dedi, 96 ların ki uymaz dedi 96 ların kalorifer üfleyicileri değişikmi acaba..

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Var diyen adamdan resmini çekip whats app den yollamasını isteseniz acaba beceremez miydi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

5325931989

Serkan temin edemez ise bu telefonu arayın. Ismi Mehmet'tir. Kayseride, sadece 2 kasa mondeo işi yapar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1996-mondeo-lpg%2Cklimali-ghia-206830184/detay

96 mondeo 98 mondeo ile aynı ama kayserideki çıkmacı mehmet aynı değil diyor mehmet bey bu benim 98 ile aynı benmi yanlış görüyorum

Var diyen adamdan resmini çekip whats app den yollamasını isteseniz acaba beceremez miydi?

celalettin bey şimdi baktım 96 ile 98 aynı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

mehmet bey kayserideki çıkmacı mehmeti aradım 95-96 model mondeo ların var dedi, 96 ların ki uymaz dedi 96 ların kalorifer üfleyicileri değişikmi acaba..

96 modeller 1 kasa... değişik olabilir... 97-98-99-2000 ve 2001 ler aynı bundan eminim... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

96 modeller 1 kasa... değişik olabilir... 97-98-99-2000 ve 2001 ler aynı bundan eminim... 

anladım mehmet bey teşekkür ederim, Lütfen bulursanız haber verin, aklınızda olsun,tlf numaram 532 207 30 57

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sekan'dan ümitliyim ben.. Çatıya çıksın bakalım bi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

İşlerim planladığım gibi gitmedi maalesef uğrayamadım... :(

serkan bey bugün sanayiye uğrarsanız; benim mk2 mondeonun kalorifer üfleme ızgarasına bakmayı unutmayın teşekkürler ,saygılar

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Scorpio nun diyorlar.. Çatıda gezmeye devam ediyorum..

teşekkür ederim serkan bey Allah razı olsun...

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

dışarda idim şimdi geldim,parçayı buldunuzmu serkan bey,zahmetiniz için tekrar teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN
Firma Adı:
SAKARYA MALÇOK OTO CAM
Yetkili
YALÇIN RENÇPER
Telefon:
0264 279 56 26
GSM:
0541 857 74 56
GSM 2:
0535 068 65 57

size bahsettiğim kişinin ulaşım bilgileri. kendisini arayın parça elinde mevcut. Hatta elinde kendinin hurdaya çıkardığı mondeo mevcut. Başka lazım olan birşey varsa anlaşabilirseniz alırsınız.

Not: kişiyle hiçbir bağım yoktur. Sadece kendisinden parça aldığım için tanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Firma Adı:
SAKARYA MALÇOK OTO CAM
Yetkili
YALÇIN RENÇPER
Telefon:
0264 279 56 26
GSM:
0541 857 74 56
GSM 2:
0535 068 65 57

size bahsettiğim kişinin ulaşım bilgileri. kendisini arayın parça elinde mevcut. Hatta elinde kendinin hurdaya çıkardığı mondeo mevcut. Başka lazım olan birşey varsa anlaşabilirseniz alırsınız.

Not: kişiyle hiçbir bağım yoktur. Sadece kendisinden parça aldığım için tanıyorum.

teşekkür ederim fuat bey tlf ları not aldım yarın ararım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

teşekkür ederim fuat bey tlf ları not aldım yarın ararım.

Allah razı olsun fuat bey yalçın beyi aradım tek üfleme ızgara ya 80 lira dedi komple çerçeveye 100 lira dedi (saat dahil) rica ettim arabnını çalındığığını parçaları topladığımı 80 liraya komple gönderecek.tekrar tekrar teşekkür ederim.bu vesile ile parça arayıveren serkan beye mehmet beye tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim...iyiki varsınız iyiki bu site var tüm site yönetiminede tekrar teşekkürler..hayırlı akşamlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

Allah razı olsun fuat bey yalçın beyi aradım tek üfleme ızgara ya 80 lira dedi komple çerçeveye 100 lira dedi (saat dahil) rica ettim arabnını çalındığığını parçaları topladığımı 80 liraya komple gönderecek.tekrar tekrar teşekkür ederim.bu vesile ile parça arayıveren serkan beye mehmet beye tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim...iyiki varsınız iyiki bu site var tüm site yönetiminede tekrar teşekkürler..hayırlı akşamlar

Parçanın bulunması çok sevindirici. İşte bu dayanışmanın, kardeşliğin, dostluğun gücü. Bu ortamı kurup disiplinli bir şekilde devamını sağlayan yöneticilerimiz, ehtiyar heyetimiz ve moderatörlerimiz konulara olumlu katılımlarla renk katan, topluluğa fayda sağlayan üyeler, kısaca bu büyük, samimi AİLE takdire şayan. tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

Allah sizden de razı olsun. İşiniz görülsün yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Haldun şenel

Dediğiniz parça bende olması lazım eğer hala arıyorsanız bende araştırim olup olmadığını bodrumda diye hatırlıyorum ama bakmam lazım

Yorum bağlantısı
önder deli

konuyu okumak kısmet oldu..Büyük geçmiş olsun. Rabbim tekrar yaşatmasın.

tüm arkadaşlara da ayrıca tebrikler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...