İçeriğe Yönlendir

98 Mondeo'm Çalındı

Ahmet Yılmaz (KAMERACI)
Çözüme git Celalettin Süğürtin tarafından,

Recommended Posts

Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

0544 637 00 08, Elvan Ford Ahmet.. Arayıp çatıdaki mondeo nun içinde bu parça duruyormuş onu istiyorum diyebilirsiniz.. Pazarlık edin, kargo ile gönderirsin.. ;)

sekan bey ilginiz için çok teşekkür ederim.0544 637 00 08, Elvan Ford Ahmet...aradım elinde yokmuş sizin dediğiniz mondeo 94 model dedi onunda farklı olduğunu söyledi.. herşey için teşekkürler,...

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Gemiş olsun üzücü bir durum.

O parça gögüs çerçevesi ile beraber bulunur.ayrı olarak biraz zor ama kırık çerçeve var ise belki bulunabilir.

Anakara Güven Ford arayın Murat bey ile konuşun.

http://www.otoguven.com.tr/Model.aspx?MarkaId=2

oktay bey teşekkür ederim güven ford aradım çerçevesiz sadece üfleyicinin ızgarasına 100 tl diyor, valla biz millet olarak ne kanat nede helal kazanç kalmış bu kadar olurmu fırsatçılık, neyse biraz bekleyeyim belki biraz daha insaflı bir esnafta buluruz inşallah.bu parçaya 100 lira verecek kadar paramız olsa zaten 10-12 binliralık arabaya binmeyiz.

Yorum bağlantısı

Çerçeve ile daha hesaplıya gelir.Maalesef bulacağınız her yerde bu fiyatlara yakın bulursunuz.Hurdacıların fiyatlandırması malumdur fazla yorum yapmaya değmez.

Ebayda bakın mutlaka bulşursunuz ama kargosuyla falan aynıı fiyatlara gelir.

Umarım hesabınıza uyan şekilde kısa sürede bulursunuz. :good1:

12 lik olan bu aracın maalesef hurdası kendinden daha kıymetli oluyor.Canlı olarak zamanında yaşadım.Bunu kabul etmekte fayda var. :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Çerçeve ile daha hesaplıya gelir.Maalesef bulacağınız her yerde bu fiyatlara yakın bulursunuz.Hurdacıların fiyatlandırması malumdur fazla yorum yapmaya değmez.

Ebayda bakın mutlaka bulşursunuz ama kargosuyla falan aynıı fiyatlara gelir.

Umarım hesabınıza uyan şekilde kısa sürede bulursunuz. :good1:

12 lik olan bu aracın maalesef hurdası kendinden daha kıymetli oluyor.Canlı olarak zamanında yaşadım.Bunu kabul etmekte fayda var. :yes:

maalesf öyle oktay bey,inşallah bakalım biraz araştırayım 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

sekan bey ilginiz için çok teşekkür ederim.0544 637 00 08, Elvan Ford Ahmet...aradım elinde yokmuş sizin dediğiniz mondeo 94 model dedi onunda farklı olduğunu söyledi.. herşey için teşekkürler,...

Cumartesi Çağlar abi ile oradaydık.. O arabanın içinde Çağlar abi ve ben gördük, Çağlar abi sizin arabanın parçası olduğunu hatırladı.. O arabanın içinde ama o arabanın parçası değil.. Onlar üşenip çıkıp bakmamıştır yukarıya.. Hafta sonu ben uğrar bakarım o güne kadar bulunamazsa..  ;)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Cumartesi Çağlar abi ile oradaydık.. O arabanın içinde Çağlar abi ve ben gördük, Çağlar abi sizin arabanın parçası olduğunu hatırladı.. O arabanın içinde ama o arabanın parçası değil.. Onlar üşenip çıkıp bakmamıştır yukarıya.. Hafta sonu ben uğrar bakarım o güne kadar bulunamazsa..   ;)

Allah razı olsun serkan bey çok makbule geçer...

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

Geçmiş olsun genelde aracı tek parça olarak bulmuşsunuz geri kalanlar bir şekilde hallonur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Geçmiş olsun genelde aracı tek parça olarak bulmuşsunuz geri kalanlar bir şekilde hallonur

teşekkür ederim...aynen mete bey ben umudumu kesmiştim,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim hakan bey

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hakikaten üzücü bir durum.

Geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)
(düzenlendi)

Hakikaten üzücü bir durum.

Geçmiş olsun..

teşekkür ederim sami bey,Allah kimsenin başına vermesin

tarihinde Ahmet Yılmaz (KAMERACI) tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

Geçmiş olsun..

tşekkür ederim onur bey

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

öncelikle geçmiş olsun. o parça adapazarında bildiğim birinde var. görüşüp size haber vereceğim. tekrar geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

öncelikle geçmiş olsun. o parça adapazarında bildiğim birinde var. görüşüp size haber vereceğim. tekrar geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim Fuat bey, Allah razı olsun.Lütfen çok makbule geçer...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:friends:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

5325931989

Serkan temin edemez ise bu telefonu arayın. Ismi Mehmet'tir. Kayseride, sadece 2 kasa mondeo işi yapar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

5325931989

Serkan temin edemez ise bu telefonu arayın. Ismi Mehmet'tir. Kayseride, sadece 2 kasa mondeo işi yapar.

teşekkür ederim mehmet bey telefonu not aldım.ilgileriniz için tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,sağ olun var olun...

Çok geçmiş olsun, en kısa zamanda parça da bulunur dilerim 

teşekkür ederim ozan bey

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

merhaba fuat bey,parça hakkında adapazarında ki kişiyle görüşebildinizmi? tekrar teşekkür edrim...

Cumartesi Çağlar abi ile oradaydık.. O arabanın içinde Çağlar abi ve ben gördük, Çağlar abi sizin arabanın parçası olduğunu hatırladı.. O arabanın içinde ama o arabanın parçası değil.. Onlar üşenip çıkıp bakmamıştır yukarıya.. Hafta sonu ben uğrar bakarım o güne kadar bulunamazsa..   ;)

serkan bey ilgi alakanız için tekrar teşekkür ederim,,, parçaya bakma imkanınız oldumu? 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

merhaba fuat bey,parça hakkında adapazarında ki kişiyle görüşebildinizmi? tekrar teşekkür edrim...

serkan bey ilgi alakanız için tekrar teşekkür ederim,,, parçaya bakma imkanınız oldumu?

İşlerim planladığım gibi gitmedi maalesef uğrayamadım... :(

Yorum bağlantısı
Ahmet Yılmaz (KAMERACI)

İşlerim planladığım gibi gitmedi maalesef uğrayamadım... :(

canınız sağolsun...yinede aklınızda olsun,tekrar teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun inşallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...