İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ahmet Çankaya
9 saat önce, Süleyman Çetin yazdı:

Değerli abiler, arkadaşlar, kardeşler merhaba. Sizce bu araç alınır mı? Fiyatı nasıl? Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-alana-hayirli-olsun-indirim-bekleyen-favoriler-uzgunum-698050815/detay

dizel otomatikdaha ucuz fiyata alınabilir...

hatta forumda bile var...

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

plakayı neden gizlerler tamam ankara arabası degil. baska nedeni nedir.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

dizel otomatikdaha ucuz fiyata alınabilir...
hatta forumda bile var...
Forumdaki araçlara baktım ama bi daha bakayım. Çok teşekkürler.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Özcan

3 parça değişen var, değişenler için "sadece" diyor. Daha ne olacak, önü başka arkası başka mı? Fiyat da bana çok yüksek geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Berber
Fatih Evcin yazdı:

Fiyatını bilmem ama aynısı arkadaşımda var, çok severek kullanıyor. Koltuk ısıtma vs. hepsi var. Farları çok başarılı tek eksiği sony ses sistemi sanırım. Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Evren Barış Özbek

Benim eski arabam. 2010 yılında babama vermiştim. Babamda 2 yıl önce dayıma vermişti. Dayımda geçen hafta satmıştı. Lpg, hız sabitleyici, blaupunkt teybi, kararan dikiz aynasını, şeffaf yan sinyalleri ve park sensörlerini ben takmıştım. 180 bin km'ye kadar (2 yıl öncesine kadar) yetkili servis bakımlıdır. Sonrasında da Öner Oto, Tuncay Usta bakımlıdır. Trigerin ya bu yıl yada önümüzdeki yıl değişmesi gerekiyor. Bagaj kapağını, kronik paslanma probleminden dolayı serviste ben boyattırdım.

Link

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

vatandaş arabadan pek anlamıyor diye sürekli sazı aline alan çalmış gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2-sahibinden-orijinal-113.500-km-de-719163159/detay

focus 2,0  sport trend arayan var ise, en temiz kalanlardandır, km sine kadar doğrudur. park halinde rx8 çarpmıştı tek hasarı o idi.

Focus 1 ne güzel arabaydı ya.

100 Lira versek bi tur atabiliyor muyuz? :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Param olsa 2.araç olarak talip olunacak bir araç. Eksiklerini giderip haftasonu stres atmak için kullanırdım.

Çağlar Bayur yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2-sahibinden-orijinal-113.500-km-de-719163159/detay

focus 2,0  sport trend arayan var ise, en temiz kalanlardandır, km sine kadar doğrudur. park halinde rx8 çarpmıştı tek hasarı o idi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Bilgin

Proje mantıklı da görsel olarak daha orijinal bıraksalardı keşke.

1.4 t-jet çok güzel motor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...