İçeriğe Yönlendir

Güneş Gözlüğü / Optik

Hüseyin Arık

Recommended Posts

Hüseyin Arık

arkadaşlar merhaba malum yaz geliyor Güneş gözlüğüne ihtiyacım var. Sizlerin takip ettiği daha önce alışveriş yaptığı ve zaman zaman sözde değil özde indirim yapan , piyasada ki malum alışveriş siteleri hariç ( hb , gg.. ) güvenilir siteler var mı ?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Gozlukcu net vardi sanirim onda baya indirim vardi rayban modellerinde

Yorum bağlantısı

Evet güneş gözlüğü önemli bir ihtiyaç. Yalnız internetten gözlük almak pek mantıklı değil. Deneyip yüzünüze uygun bir model almanızı tavsiye ederim. Şöyle olabilir. Beğendiğiniz bir markanın model numarasını alıp internetten alabilirsiniz. Ama bence güvenilir bir optikçiden alıp bir sorun yaşarsanız hızlı bir şekilde sorunu çözebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

@TunaISGOREN siteti inceledim aradigim gozlugu bulamadim. Guzel indirimler var tesekkurler.

@OguzTEMULKEN abi gozlugu buldum denedim optikci 800 liradan 500 liraya dustu ( kart indirimi de dahil) boyle olunca bende internete bakmaya karar verdim 460 lira internettede. Her ne kadar kaliteli gozluk saglik acisindan onemli olsada bir gozluk icin 4-500 lira fazla benim icin o yuzden alisveris sitelerine bakip indirim takip ediyorum tesekkurler :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Valla ben 2008 yada 2009 yilinda rayban rb 3211 003/8G modelimi almistim 400 tl civariydi . Bu sene sadece camlarini degistirdim gozluk 0 oldu bi 8 sene daha kullanirim :) kaliteli mal her zaman iyidir gerekirse biraz daha bekleyin ama parayi gozden çıkarın özellikle güneş gözlüğünde rayban tavsiye ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tavsiyem opmar a git gözlüğünüzü seçin sonra pazarlık yapın bir çok markada %40 yakın indirim yapabiliyorsunuz. Zira ben porsche design 8517 gözlüğümü 1200 tl den 700 tl ye kadar indirdim ve 10 taksit yaptırdım. Yaklaşık 4 sene felan oluyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Valla ben 2008 yada 2009 yilinda rayban rb 3211 003/8G modelimi almistim 400 tl civariydi . Bu sene sadece camlarini degistirdim gozluk 0 oldu bi 8 sene daha kullanirim :) kaliteli mal her zaman iyidir gerekirse biraz daha bekleyin ama parayi gozden çıkarın özellikle güneş gözlüğünde rayban tavsiye ederim

Evet bende kaliteliden yanayim internette cakma gozluklerin Gunes vurunca gozleri kavurdugunu okudum tehlikeli. Rayban hic dusunmuyorum cunku bizim meslektekiler sag olsun raybansiz yapamiyorlar :))

Tavsiyem opmar a git gözlüğünüzü seçin sonra pazarlık yapın bir çok markada %40 yakın indirim yapabiliyorsunuz. Zira ben porsche design 8517 gözlüğümü 1200 tl den 700 tl ye kadar indirdim ve 10 taksit yaptırdım. Yaklaşık 4 sene felan oluyor.

Pazarlik yapilabildigini bilmiyordum acikcasi bana kart a ozel indirim yapiyoruz dediler bende ustelemedim. Opmar Adana da yok ne yazikki. tesekkurler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Evet bende kaliteliden yanayim internette cakma gozluklerin Gunes vurunca gozleri kavurdugunu okudum tehlikeli. Rayban hic dusunmuyorum cunku bizim meslektekiler sag olsun raybansiz yapamiyorlar :))

Pazarlik yapilabildigini bilmiyordum acikcasi bana kart a ozel indirim yapiyoruz dediler bende ustelemedim. Opmar Adana da yok ne yazikki. tesekkurler :)

Opmar olmasada büyük bir optik mağazası var ise bakmanızı tavsiye ederim. Yanlış hatırlamıyorsam eski bir Adanalı olarak Galeriya da olması gerek :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Güneş gözlüklerini numaralı yaptırabiliyormuyuz.  Yaptırırsak fiyat farkı oluyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Opmar olmasada büyük bir optik mağazası var ise bakmanızı tavsiye ederim. Yanlış hatırlamıyorsam eski bir Adanalı olarak Galeriya da olması gerek :)

Olayi anladim dediginiz gibi yapacam. Galeria ya uzun zamandir gitmiyorum icinde kermes ve taki tokacidan baska bir sey yoktu :)))

Güneş gözlüklerini numaralı yaptırabiliyormuyuz.  Yaptırırsak fiyat farkı oluyor mu?

Bilgim yok ancak dun magazada kulak misafiri oldum. Astigmati olan birinin derecesini sordular onemli dediler. Illaki numarali yapilabiliyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Tabiki yapılabiliyor . çok samimi bi arkadaşım Vogue güneş gözlüklerine numaralı cam yaptırdı kullanıyor çok memnun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Serkan,güneş gözlükleri numaralı yapılıyor;fakat herhangi bir marka numaralı camı karartıyorlar.(Ya da benim yaptırdığım ik gözlükçü öyle yaptı.) Ray ban markasının numaralı füme ya da yeşil camı yok. Hem eşime hem de kendime yaptırdım,eşim kullanamadı.Ben de bir arkadaşıma verdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gözlük seçerken modeli gidip denemenizde çok fayda var.

Gözlük her ne kadar güzelde olsa, eğer burun ve göz kaş yapınıza uymuyorsa güzel olmayabilir.

Yüzünüze yakışan bir modeli enson internetten alabilirsiniz.

Mesela ben bu haftasonu aldım, gözlük güzel görünüyordu satın aldıktan sonra yüzünüze göre ayarlayalım dediler ve ayarladılar artık tam yüzüme göre oldu eğilsem bile düşmüyor mesela.

Ayrıca 2 sene garantisi var sonrasında ne zaman isterseniz gelip ayar ve temizliğini ücretsiz yaptırabilirsiniz dediler. ( telefon numarama fatura işlendi hatırlamasalar bile oradan bakıp mağazalarından aldığımı anlayabilirler. )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Numaralı güneş gözlüklerinde camın bombesi önemli fazla bombe olduğu zaman merceklem de sıkıntı yaaşanıyor, o nedenle ben  güneş de renk değiştiren(KOYULAŞAN)cam taktıryorum,normal cama göre  fiyatta  % 25 fark çıkıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Güneş gözlüklerini numaralı yaptırabiliyormuyuz. Yaptırırsak fiyat farkı oluyor mu?

Ben iki ayrı gözlük yaptırdım o şekilde, yapılacak çerçeveyi iyi seçmeniz lazım, bombeli olursa biraz alışmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz ama kullandıkça çok seversiniz. Dereceli takılacak camı ise en kalitelisini seçmenizi tavsiye ederim. Fiyat farkı ise cama göre değişecektir. tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Atasun da kampaya vardı . Rayben aldım yanlış hatırlamıyorsam 200 civarında bi fiyatı vardı Mağazalardan modelini beğenin , ürün kodu ile internetten araştırın . Bulduğunz en düşük fiyata göre  mağaza ile pazarlık edin. Orjinalliğinden emin olarak almanız bence en iyisi. Yurtdışına giden yakınınız varsa ABD de fiyatları oldukça uygun .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...