İçeriğe Yönlendir

Focus-2 Mk-2008 Tdcı 110 Hp Sedan Orjinal Lastik Ebatları.

Ramazan Beğce

Recommended Posts

Ramazan Beğce

Sevgili arkadaşlar;bu ıkıncı sorum olacak kusura bakmayın aracı yenı aldım,aracımı galerıden aldım uzerınde 15 ınc jant geldı 16 ınc olması gerkemıyormuydu?acaba orjınal cantları sokup yerıne bunalşrımı taktılar ,yenı lastık alacağım arabama kaç ebatlarda olacak karar vermedım.ılgınız ıcın cok teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Sevgili arkadaşlar;bu ıkıncı sorum olacak kusura bakmayın aracı yenı aldım,aracımı galerıden aldım uzerınde 15 ınc jant geldı 16 ınc olması gerkemıyormuydu?acaba orjınal cantları sokup yerıne bunalşrımı taktılar ,yenı lastık alacağım arabama kaç ebatlarda olacak karar vermedım.ılgınız ıcın cok teşekkurler.

Trend ve comfort larda 15 inç saç jant kapak bulunmaktadır.

Collection , Ghia , Ghia x Titanium , Titanium x lerde 16 inç çelik jant vardır . 

Yani aracınızdaki ebat doğru  :)

Yorum bağlantısı

Ramazan Bey,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Şöför Kapısında ki direğe bakarsanız lastik ebatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

16" e geçecekseniz 205/55R16 olacak, 15" olarak sadece lastik alacaksanız 195/65R15 sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Ramazan Beğce

16" e geçecekseniz 205/55R16 olacak, 15" olarak sadece lastik alacaksanız 195/65R15 sanırım.

Teşekkür ederim.aracıma 16 ınc çelık jant ve yenı lastık aldım .

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Benimde bir sorum olacak. Serhan Gürbüzol abimin titanıum jantlarını satın aldım. Allahın izniyle şubat içinde takacağım. Şuan üstünde 195/65/15 91H var. Artık 215/55/16 97W olacak ne gibi farklılıklar olur. Azcık bilgi alabilir miyim? [emoji4][emoji16]

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Yol tutuşu ve yakıtta bir miktar artış olabilir

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Yakıt artışı sorun olmaz zaten uzun yolda kullanıyorum sürekli çok etkileyeceğini düşünmüyorum. Taban normalde 205/55/16 destekliyor ya bizim araçlar 215 olunca anormal bir değişiklik olur mu diye düşünmüştüm. Ama baktım %1.42 oynama oluyormuş. Lastik büyüdüğü için daha dolgun duracak lastikler. [emoji16][emoji4][emoji16]

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Alkan

ARKADASLAR FOCUS 2 ARACIM VAR ARACI BIRAZDA OLSA yerden yuksekte tutmak adına 215 r 55 lastık taksak camurluga felan surtme yaparmı

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

205-55 den 215-55 e geçeceksiniz sanırım bu ebatlar araçta yükselme yapmaz bildiğim kadarıyla. 55 yanak yüksekliği onu 60 yada 65 ile değişirseniz o Zaman bir miktar sağlar.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

55 60 yanak oranı, biri 205 in %55 i diğeri 215 in %55 i . yanı 5.5 mm yükselme olur sadece.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...