İçeriğe Yönlendir

Corsa C 1.7 Dti Icin Yardim ( Kocaeli / Gebze )

Cengiz Koşak

Recommended Posts

Cengiz Koşak

Merhaba abilerim ve arkadaşlar kocaeli Gebze'de bir arac icin aradim ve adam arabamda boya var ama degisen yok dedi km orjinal dedi boya var dedi birkac parcada agir kazasi yok dedi bende tamam dedim ama ben uzak olduğum icin arabaya baktirmadan okadar yolu gelmek benim için cok zor araba esinin esiyle pazarligimizi yaptim klimasi ve abs si var ama klima gazi yok dedi yaptiricsm dedi muayenesini yaptırıp vericem dedi bende anlaştım ama arabaya baktirmak gerek dedigim gibi bana kocaelinde gebzede olan abilerim veya arkadasim var mi aracin ilanini paylasim sizde bakin bi yorum yapın degerli yorumlarınızı ve yardimlarinizi bekliyorum sevgiler saygilar...

Ilan : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-opel-bu-kilometrede-baska-yok-186194799/detay

Arac bu ben begendim acikcasi ama fotoğraflardan güvenemiyorum.. teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

km bayağı iddialı. bunlar kamyoınet olarak sınıflandırılıp trafik sigorta ve muayaeneleri farklı .

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

km bayağı iddialı. bunlar kamyoınet olarak sınıflandırılıp trafik sigorta ve muayaeneleri farklı .

Adam da cok iddali Çağlar abicim arabamin dedigim harici birsey çıkarsa yol masraflarin ve expertiz masrafin benden dedi evet abi biliyorum bu ilk vanimiz olmayacak

cam ve koltuklar işli değil. e ne olcak? sahte muayene mi?

Cam problemi yok koltuguda 4 tanecik vida tutuyor sök muayene git sahte felan degil yani o is en basiti suan
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

km nin harici çıması tespit edilemez ekspertizde ama

Abi tek guvencemiz suan tuvturk zaten herhangi bir oynama varsa ortaya cikar
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yarın görüşelim, gebze opel bayisi arkadaşım. Altından girer üstünden çıkar.

Satıcıya söyleyin, proser oto Taner Bey araca bakacak diye.

Telefon numaram 541 380-0384

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Ben de tam King abi konuyu görerse el atar diyecektim :) 

Hakkında hayırlısı olsun Cengiz, km orjinal ise iyi,  biraz yorgun görünen kısımlar var ancak bu fiyata normal, elinde adam olur bu makine  :good1:

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Yarın görüşelim, gebze opel bayisi arkadaşım. Altından girer üstünden çıkar.

Satıcıya söyleyin, proser oto Taner Bey araca bakacak diye.

Telefon numaram 541 380-0384

Abicim pazartesi bu olayi halledelim ben seni yarın ararim cok tesekkur ediyorum

Ben de tam King abi konuyu görerse el atar diyecektim :)

Hakkında hayırlısı olsun Cengiz, km orjinal ise iyi, biraz yorgun görünen kısımlar var ancak bu fiyata normal, elinde adam olur bu makine :good1:

Eger km orjinal ise elime gelsin 1 ay icinde evrim gelir
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

bu araçlardan bir tane benimde olmuştu. klima gazı bitik demişdi. fakat motorda, ön tampona yakın sağ tarafta klimanın metal borusu kırıktı. aracın titreşimli çalışmasından dolayı kronik olarak kırılan bir parçaymış. bende o zaman öğrenmiştim.km nin bu şekilde olması düşündürücü. tüv e güvenmeyin :crazy: %99 oynanmıştır.satılan araçların km si hep o civarlarda dikkat edin. kronik olarak mazot beyne yürümesi var. yürüdümü cebinizden 1000tl para da yürür gider. saatli bomba gibi. direksiyon arızası sık görülür bu araçlarda. ne zaman sorun çıkaracağı belli değil. arka koltuklar ruhsata işlenmemiş. sıkıntı. bu para bu arabaya çok. aklınızda bulunsun.

bu aracın tek güzel yanı motor u sağlam. rampada gazı kökleyince deli gibi bir duman ve sağlam bir güç verir size :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Uzun yıllar opel kullandım...1.7 dti çok sorunludur zatennopel de 1.3cdti ya geçmişti...siz karar verin tabi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

bu araçlardan bir tane benimde olmuştu. klima gazı bitik demişdi. fakat motorda, ön tampona yakın sağ tarafta klimanın metal borusu kırıktı. aracın titreşimli çalışmasından dolayı kronik olarak kırılan bir parçaymış. bende o zaman öğrenmiştim.km nin bu şekilde olması düşündürücü. tüv e güvenmeyin :crazy: %99 oynanmıştır.satılan araçların km si hep o civarlarda dikkat edin. kronik olarak mazot beyne yürümesi var. yürüdümü cebinizden 1000tl para da yürür gider. saatli bomba gibi. direksiyon arızası sık görülür bu araçlarda. ne zaman sorun çıkaracağı belli değil. arka koltuklar ruhsata işlenmemiş. sıkıntı. bu para bu arabaya çok. aklınızda bulunsun.

bu aracın tek güzel yanı motor u sağlam. rampada gazı kökleyince deli gibi bir duman ve sağlam bir güç verir size :D

Tüm kronik sikintilarindan bilgim var yinede cok tesekkur ederim 1.7 uzun zamandir aradigim ve yükleyip yürütmek istediğim bir aractir zaten yazilim olsun turbosu olsun ıntercoller olsun hepsi hazir sadece araba eksik suan hesaplarima göre 180hp uzeri alabilecegim 2.0 barda ama hayırlısı yinede

Uzun yıllar opel kullandım...1.7 dti çok sorunludur zatennopel de 1.3cdti ya geçmişti...siz karar verin tabi...

Evet haklisiniz ama 1.7 herseye rağmen candir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Klima gazı bitik araba alınmamalı. Gaz eksikliğinden daha büyük arızalar varolabilir. 1.7 dti İsuzu motor diye biliyorum. Bence almayın.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

1.7 den babamda çok çekti :(

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Temiz bir 1.7 dti candır canandır.

Ama bu paralara bulamazsın.

Temiz bir örnek: http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/201204-3-sahibinden-hususi-corsa-1-7-dti.html

2007 senesi yazıyor tabikide temiz olur suan piyasada temiz ilk veya ikinci sahibinden orjinal corsa bulmak samanlikta igne aramak gibi birsey ve duyacağınız fiyatlar gidip focus 1 orjinal hatasiz boyasiz alinacak fiyatlarda :)

hakkınızda hayırlısı inşallah gönlünüze göre bir araç olur.

Amin abicim

1.7 den babamda çok çekti :(

Neler gibi ? Biraz anlatirmisiniz

Klima gazı bitik araba alınmamalı. Gaz eksikliğinden daha büyük arızalar varolabilir. 1.7 dti İsuzu motor diye biliyorum. Bence almayın.

Isuzu motorlar ömürlük motorlardir zaten benim alip kullanicagim 3 4 ay sonra satarim öyle sürekli ayni arabaya binmeyi seven birisi degilim :) teşekkür ederim yinede
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

3 ay binip sonra satacaksan, tam senlik bir konu var Cengiz. "LİMON PİYASASI"

"ikinci el piyasadan otomobil almayı düşünen bir kişi, otomobilin durumunu doğru bir şekilde değerlendirecek konumda değildir. bu nedenle otomobil için"ortalama fiyat"verme eğiliminde olacaktır. ortalama fiyat iyi durumda bir otomobilin yüksek fiyatı ile kötü bir otomobilin(limonun) fiyatı arasındaki fiyat olacaktır.
otomobil satmak isteyen kişi, otomobilin durumunu bilmektedir. bu bakımdan gerçek fiyatında ısrar edecektir. böyle ortamlarda iyi arabaların satışı çok sınırlı kalacaktır.
şu halde tarafların asimetrik bilgi sahibi olmaları durumunda,piyasalarda menfi seleksiyon ağır basacaktır. diğer bir ifadeyle ortalama fiyattan daha ziyade kötü arabalar(limonlar) satılacaktır. bu durumda menfi seleksiyon olarak tanımlanmaktadır" (alıntıdır)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

sanki 12 civarı almış. acayip masraf yapmış. şimdi de onları kurtarmaya çalışıyor gibi :D

Yok güzel araçtır bunlar özellikle modifiye camiasının vazgeçilmezidir.

3-4 bin liraya yüksek güçler alınabiliyor.

2007 senesi yazıyor tabikide temiz olur suan piyasada temiz ilk veya ikinci sahibinden orjinal corsa bulmak samanlikta igne aramak gibi birsey ve duyacağınız fiyatlar gidip focus 1 orjinal hatasiz boyasiz alinacak fiyatlarda :)

2007 senesi yazıyor derken? Anlamadım.

Araç şuan satılık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Gürültülü bir motordur fakat modifiyeye fazlaca uygundur. Kronik sorunu pompa beyni lehimleri çok sorun çıkartıyor diye hatırlıyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...