İçeriğe Yönlendir

94 Model Festiva

Serkan Engin

Recommended Posts

Serkan Engin

Eşime bir araç almak istiyoruz malum siteye bakıyorum dönüp dolaşıp ford a geri dönüyorum. Sonunda hemde memleketim olan Sivas tan bir araba bulduk yarın baktıracağız orada bir abimize, sizlerden de fiyat ve genel yorum istiyorum bu arada bu evimizin 3 ford aracı olacak (bağımlılık)

2010 focus trendx babamda

2000 fiesta fun      bende

1994 festiva          olursa eşimde

Ford Festiva ilanı

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Modeline göre temiz duruyor. Tam bir bayan aracı. Hemde otomatikmiş. Daha ne olsun.  :)  Hayırlısı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Modeline göre temiz duruyor. Tam bir bayan aracı. Hemde otomatikmiş. Daha ne olsun.  :)  Hayırlısı olsun. 

aynen iyice ehil bir ustaya göster onay al ve alınır bence fiyatta biraz sıkıştırın yengemiz iyice öğrenir bu araçla hem ;) bence

Yorum bağlantısı
Serkan Engin

Araca bakıldı motor yağ yakıyor araç taklalı tacvanda macun var almadık yani

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araca bakıldı motor yağ yakıyor araç taklalı tacvanda macun var almadık yani

Tavanda macun olabilir. Resimden zaten komple boyalı olduğu belli. Taklalı olduğu başka neresinden anlaşıldı?

Motor için üzücü tabi. Başka festiva'lara artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Engin

Tavanda macun olabilir. Resimden zaten komple boyalı olduğu belli. Taklalı olduğu başka neresinden anlaşıldı?

Motor için üzücü tabi. Başka festiva'lara artık.

Sani bey direklerlerdede varmış önden kazası varmış boyalı olmasından ziyade kasalı olması vazgecirdi bizi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Arkadaşımda festiva vardı. Düz vites 8700 e almıştı. Araç oldukça temizdi. Ancak benzini su gibi içiyordu. Arkadaşım LPG taktırdı ancak o da yakıtı istediği seviyelere düşüremeyince zararına satmıştı.  Muhtemelen bir yerde sorun vardı ancak artık yaptırma hevesi kaçtığı için eski model her zaman problem , birde eşiniz kullanacağı için yarı yolda bırakmayacak daha yeni model bir araç bakmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Engin

Arkadaşımda festiva vardı. Düz vites 8700 e almıştı. Araç oldukça temizdi. Ancak benzini su gibi içiyordu. Arkadaşım LPG taktırdı ancak o da yakıtı istediği seviyelere düşüremeyince zararına satmıştı. Muhtemelen bir yerde sorun vardı ancak artık yaptırma hevesi kaçtığı için eski model her zaman problem , birde eşiniz kullanacağı için yarı yolda bırakmayacak daha yeni model bir araç bakmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Erhan bey halkisiniz aslında ama günlük maximum 10 km yapacak yılda 3650 maximum 5000 km
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...