İçeriğe Yönlendir

2003-2004 Ford Focus Tdci Arıyorum

Salih Seyman

Recommended Posts

Salih Seyman

sa arkadaşlar 1 sen once almayı planladığım ama bazı sebeplerden dolayı alamadığım 1.8 dizel f1 focusu şimdi alma niyetindeyim. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Bİ link atıyom bu aracın geçmişini bilen arkadaşımız varmı. Araç sahibi ile konuştum pazartesi araca bakmaya gidecem cvp ve tavsiyeleriniz bana cok yardımcı olacak inş. tşkkrler.

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-focus-1-8-tdci-comfort/sahibinden-kazasiz-boyasiz-ford-focus-1-8-tdci/5506222?ref=b

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

motor yağ kaçakalrına bakılmalı özelikle ama motor yıkanmış sanırım. çekişi güçlü olmalı turbo hortum yırtığı vs.? debriyaj durumu aks sesi ilk bakılacak yerler bunlarda

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

alt takımı volan baskı balata yeni değişmiş abi turbo ve motorda sıkıntı yoksa fiyatta anlaştım gibi pazartesi bi pompacının yanına götürcem aracı nasipse fiyatı uygun geldi bana

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

cağlar abi kaportadan az çok anlarım ama,  dizel motordan pek değil motor testine girsem mii araçla yada nasıl bi yol izlesem

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

boyanmış kapı sonraya masraf  açmaz en çok boyası dökülür;  yeniden boyanır da diesele iyi baktırmalı

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

Ankara içi tavsiye edebileceğin bir yer varmı abi işin ehli Çankaya ya yakın olsa daha iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

tmm abi cok sagol yarın konuyu takipteyim cümleten hayırlı geceler

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

ankara özer oto tuncay abi ile grüştüm aracı getir bakaım dedi. yalnız enjektör turboda sorun yaşatabilen arabadır die ekledi hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

aracı aldık 2003 1.8 tdci tuncay abimiz bize vakit ayırıp cok ilgilendi saolsun

Yorum bağlantısı
Salih Seyman

Tşkkr ederim Allah sizlere daha iyisini nasip etsin biraz araca çeki düzen verip resimleri kısa zamanda paylaşacam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...