İçeriğe Yönlendir

Aracı Almak Üzereyim

Oray Gözkonan

Recommended Posts

Oray Gözkonan

cok araştırdım geçmişi temiz km düşük bir de ankarada bulmak çok zor buluncada pazarlık sınırlı oluyor

Yorum bağlantısı

Trend donanima 30.000tl verecekseniz, ghia sahipleri sayenizde 32.000tl'ye cikarirlar araclarini. Bence bu fiyat ozellikle 2007 model aracin hala yuksek vergi diliminde olmasi nedeniyle yuksek. Gecen gun sanayiden aradilar 100.000'de ghia lpg li 2005 model 30.000tl iyi mi diye?Yuksek demistim ki bu ona gire daha yuksek. Sahibini sevindirirsiniz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Trend için fazla. İlana 30 yazmış kaça anlaştınız?

Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

Trend donanima 30.000tl verecekseniz, ghia sahipleri sayenizde 32.000tl'ye cikarirlar araclarini. Bence bu fiyat ozellikle 2007 model aracin hala yuksek vergi diliminde olmasi nedeniyle yuksek. Gecen gun sanayiden aradilar 100.000'de ghia lpg li 2005 model 30.000tl iyi mi diye?Yuksek demistim ki bu ona gire daha yuksek. Sahibini sevindirirsiniz.

Saygilarimla.

Ankara piyasasının yüksek olduğu malumunuz ortada. 28 e anlastım sahibiyle vergi konusu evet benide düşündürüyor. 25 26 ya kaza kayıtlı yada hor kullanılmış makyajsız kasaya vermektense 2 lira fazla verip sorunsuzunu almak mantıklı olur diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

3 kişi daha olumsuz yorum yaparsa bu gidişle kapora yanacak vazzgececeğim:)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Plaka No 06by8135

Marka FORD

Model Yılı 2007

Ruhsat Tarihi 22/04/2014

Tescil Birimi ANKARA

Cinsi AA Sedan

Renk 1 GRİ (Gümüş)

Renk 2  

Çalıntı mı? HAYIR

Hak Mahrumiyeti YOK

1 yıl binmiş.

Şunu alın daha iyi bence:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal-sahibinden-makam-araci-209416368/detay

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

Plaka No 06by8135

Marka FORD

Model Yılı 2007

Ruhsat Tarihi 22/04/2014

Tescil Birimi ANKARA

Cinsi AA Sedan

Renk 1 GRİ (Gümüş)

Renk 2  

Çalıntı mı? HAYIR

Hak Mahrumiyeti YOK

1 yıl binmiş.

Bilgim var evet sağolun
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bilgim var evet sağolun

emre kardeşimizin önerdiği daha iyi fiyat yüksek dizel alına bilir ve şehir dışına bakmayı üşenmeyin imkan olduğunca illerdeki abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olmaya çalışıyor.derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Ahmet Akgül

trend kesinlikle pişmanlık olur bence bu paraya  ghia donanım altı bakmayın derim

Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan
Atilla Atun

Bence donanıma gore pahalı bu rakam.

Araç sahibi biraz tok satıcı sanki .

2 Kere düşünmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

o rakama ghia X bulunur

Genel olarak herkes aynı fikirde bende arastırdım ankara dısında dizel ghia bulunabiliyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

arabayı sevdiyseniz birkaç bin fazla vermek olumsuz olmaz. sağından solundan ses gelmiyor ve temiz bir araçsa hoşunuza gittiyse fiyata takılmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Keşke kapora vermeden evvel yazsaydınız, umarım çok kapora vermemişsinizdir.

Donanıma göre çok gibi geldi bana, demek bizim 2006 TDCI Ghia ya 35.000 yazmak lazım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Keşke kapora vermeden evvel yazsaydınız, umarım çok kapora vermemişsinizdir.

Donanıma göre çok gibi geldi bana, demek bizim 2006 TDCI Ghia ya 35.000 yazmak lazım :)

yaz...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

yaz...

Yok hocam biz uzunca süre satmayacağız sanırım babadan yadigar olduğu için. Temsili söyledim.

Yorum bağlantısı
Oray Gözkonan

Cayma ihtimaline binaen 250 verdim ancak arabanın gercekten masrafı yok. Cok titiz kullanılmış koltuklar ilk günkü gibi yarın birde tuncay ustaya gösterrim pürüz çıkarsa düşünmeden vazgecerim cıkmazsada alırım pişman olcağımı sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Cayma ihtimaline binaen 250 verdim ancak arabanın gercekten masrafı yok. Cok titiz kullanılmış koltuklar ilk günkü gibi yarın birde tuncay ustaya gösterrim pürüz çıkarsa düşünmeden vazgecerim cıkmazsada alırım pişman olcağımı sanmıyorum

İçinize sindiyse ve uzun süre binecekseniz, özelliklerde sizi tatmin edecekse alın. Bir ihtimal kaporayı geri verebilir satıcı (vermemek hakkıdır ama mesela ben verirdim geri)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...