İçeriğe Yönlendir

Mondeo Aliyorum Gibi Gibi

Ali İnce

Recommended Posts

Ali İnce

Evet aldim motor no ya kadar, sigortacidan da 5664ten de sorgulattim, km orjinal, herhangi bir hasar kaydi da cikmiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Rengi cok hos, far yikama calismali,yukseklik ayarina da bakmak gerek, lakin galeri oldugu icin tereddutum yok degil...

Yorum bağlantısı
Ali İnce

Ben de ayni sekilde tereddutteyim ama ne yapayim. Bu da olmazsa kapisindan dondugum 3. Mondeo olacak bu. Yani inanin araba almak su dunyadaki en zor islerden birisiymis onu anladim su son iki aydir. Gozumu karartip gidiyorum, insallah hayirlisi olur.

Degisen parcayi anlamak icin bir puf nokta var mi acaba?

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Motor 2 yıl garantili derken!!! Motor serviste yapıldı demek bence. Değilse 10 yıllık araçta ne garantisi olacak. Dikkatlice bi tanıdığınız varsa O nunla birlikte baktırmanızı tavsiye ederim. Kaportadan sa motor aksamı bence daha önemli.

Ben de ayni sekilde tereddutteyim ama ne yapayim. Bu da olmazsa kapisindan dondugum 3. Mondeo olacak bu. Yani inanin araba almak su dunyadaki en zor islerden birisiymis onu anladim su son iki aydir. Gozumu karartip gidiyorum, insallah hayirlisi olur.

Degisen parcayi anlamak icin bir puf nokta var mi acaba?

Parçaların bağlantı noktalarındaki somunlara dikkat edin boya atması gibi. Bir de kapanıp açılan parçaların kaporta ile birleşmesinin simetriğine bakabilirsiniz. Yozgatta olsam birlikte bakardık araca
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Evet aldim motor no ya kadar, sigortacidan da 5664ten de sorgulattim, km orjinal, herhangi bir hasar kaydi da cikmiyor.

Buraya yazın belki başka türlü inceleyen çıkar...

Yorum bağlantısı
Ali İnce

WF04XXGBB44G68696 sasE no

4G68696 motor numarası

66 DD 758 plaka

Ramazan bey, zaten samsun'dan gidecegim yozgata, en erken saat 2 3 gibi orada oluyorum, eger musait olursaniz.

Serhan bey, serviste elden gecmis komple, faturasi vs mevcutmus, garantisi de buna istinaden.

Cevaplariniz icin tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Hayirlisi olsun bakalim... Turbo enjektor durumuna dikkat... Kaporta onemsiz...

Yorum bağlantısı
Ali İnce

Valla cok isterim bildik araba olsun, ilani da gordum ama araci babama aliyorum ve babamin siyah takintisi var maalesef, bir onceki aracimizi (2010 roomster 1.4tdi) gayet memnun olmasina ragmen sirf rengi siyah diye sattik desem guleceksiniz ama oyle :)

Yorum bağlantısı
Ali İnce

Forumdaki arac icin mi benim baktigim arac icin mi murat bey?

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Forum araci icin konusuyorum... Yapilan hersey belli sonucta... Dusunulebilir...

Yorum bağlantısı
Ali İnce

Iste maalesef rengi sikinti. Skoda 1 yil kapinin onunde yatti, bir turlu bindiremedik adami. Asker emeklisi, ters adam biraz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aracı mondeo dan anlayan bilen birine göstermenizi tavsiye ederim enjektör turbo triger zinciri ve direksiyon pompası gibi değişimi pahalı olan ve bakılması gereken parçalar öncelikli bunlardır bence

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yozgat ve galeri...iki uzak durulması gereken durum. .gelin vazgeçin...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali İnce

Valla bindik bir alamete gidiyoruz bakalim yozgata dogru. Allah'tan hayirlisi..

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Ben olsa Yozgat arabası almam.Adamlar hayvan niyetine kullanıyorlar arabayı.Çevremdeki illerden en güzel arabayı kullanan Sivas.İyice baktırın derim araca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bence bu araç ile ilgili denilenden farklı şeyler çıkacaktır. Fiyatı temiz bir araba için düşük. Yazılanlar zaten araçla ilgili ipucu veriyor. Araç 11 parça, 6 adet parçası boyalı. Değişen yerine boyalı olması aracı temize çıkarmıyor maalesef. Motor 2 yıl garanili demek revizyon geçirdiğini gösteriyor. Sağlıklı bir TDCİ motor 220.000'de rektefiye ihtiyacı duymaz. Babanız sadece araç rengi yüzünden huzursuz olduysa, siz bu fiyatlara alacağınız bir TDCI mondeo'da çok daha fazla sorun yaşama ihtimaline sahipsiniz.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Rengi cok hos, far yikama calismali,yukseklik ayarina da bakmak gerek, lakin galeri oldugu icin tereddutum yok degil...

murat hocam bu gidişle sen de rengi değiştireceksin. her konuda renk kendini ele veriyor. :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Murat Gök

murat hocam bu gidişle sen de rengi değiştireceksin. her konuda renk kendini ele veriyor. :D  :D  :D

Ama Allah için rengi güzel şimdi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Piyasada satılan her 10 mondeo'nun 9 tanesi ya kiralık araba çıkmasıdır, ya da şirket arabasıdır. Dolayısı ile km bilgisine en az 200.000 eklemek lazım.

Bunu bilerek alın ve sürprizlere hazırlıklı olun. Hem baktığınız araba hem de samsun'daki araba da %99 kiralık araba. :(

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...