İçeriğe Yönlendir

2004 Connect Double Teyp

Ahmet Kapan

Recommended Posts

Ahmet Kapan

merhaba arkadaşlar

2004 connect aracıma double teyp arıyorum.istedigim özellikler

tvli navigasyon(olsadaolur olmasada)geri görüş kamera destekli ve ön çıkarılabilir panel

bu özelliklerde double teyp arıyorum.önerebileceginiz teyp modeli varmıdır?

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

1,8 din dir ona göre bakın yoksa kesip biçme işiyle baya ugrasırsınız

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapan

Fiyat aralığınız nedir

500-750tl civarı

1,8 din dir ona göre bakın yoksa kesip biçme işiyle baya ugrasırsınız

ne demek istediginizi tam anlamadım

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapan

konuyu açtıgımda unutmuşum yazmayı birde usb li olsun istiyorum

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

o fiyata ön panel çıkan bir ürün bulmak zordur ben sizin yerinizde olsam roadstar RD-9110n alır keyfime bakarım ekran çıkması dışında herşeyi mevcut ayrıca direksiyon kumandanız ile sorunsuz çalışır

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapan

o fiyata ön panel çıkan bir ürün bulmak zordur ben sizin yerinizde olsam roadstar RD-9110n alır keyfime bakarım ekran çıkması dışında herşeyi mevcut ayrıca direksiyon kumandanız ile sorunsuz çalışır

peki bu roadstara geri görüş kamera baglasak normal şekilde çalışırmı?

siz bana yine ön paneli çıkan modelleri söylerseniz ona göre bir karar verecegim

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

500-750tl civarı

ne demek istediginizi tam anlamadım

teyp in takıldığı alanın genişliği piyasa da genelde 2 din oluyoe 1,8 din olması gerekecek connect için çıkma kafa bulmanız zor gibi

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Navigasyon olmasada olur derseniz 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-kenwood-ddx-7036btm-double-din-dvd-cd-mp3-calar-209979193/detay

teyp in takıldığı alanın genişliği piyasa da genelde 2 din oluyoe 1,8 din olması gerekecek connect için çıkma kafa bulmanız zor gibi

2 din de oluyor ve eski teypin takılmasına mani olmayacak şekilde alttan ve üsten biraz traşlanarak yerleştirilir 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Navigasyon olmasada olur derseniz 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-kenwood-ddx-7036btm-double-din-dvd-cd-mp3-calar-209979193/detay

2 din de oluyor ve eski teypin takılmasına mani olmayacak şekilde alttan ve üsten biraz traşlanarak yerleştirilir 

baya traşlamak lazim :D

CRgFmSF.jpg?1

buyrun 2 din

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

wSeg0G3.jpg

qMoSiwn.jpg

ben kastettiğim traşlama normalde görünmüyor

CRgFmSF.jpg?1

buyrun 2 din

bu çok amatörce bir montaj

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ben kastettiğim traşlama normalde görünmüyor

bu çok amatörce bir montaj

paylaştığınız 1,8 din 6.1 inch ekranı var :D dir diyim traş  gerekmiyor benimki limitte daha traşlama payı yok :D 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

CRgFmSF.jpg?1

buyrun 2 din

Bunun montajını yapan körmüydü :biggrin:  Bu şekilde takıcağıma cd boşver radio ile bile idare ederim :p 

İç kısımda ufuk bir traşlama yaptık oda sadece teyp sökülünce anlaşılıyor. Orijinal teyp takılınca bile dış görüntüde orjinalliği bozan bişey yok.yMAd89.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Bunun montajını yapan körmüydü [emoji3] Bu şekilde takıcağıma cd boşver radio ile bile idare ederim [emoji14]

İç kısımda ufuk bir traşlama yaptık oda sadece teyp sökülünce anlaşılıyor. Orijinal teyp takılınca bile dış görüntüde orjinalliği bozan bişey yok.

Montajini ben yaptim ☺☺☺☺

yavas yavas traslaya traşlaya bu hali aldi :D

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapan

hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim.

yukardaki resimlerde gördügüm üzere çerçevesiz güzel durmuyor.(ben kıl insanım :))

çerçeve bulup takmak daha güzel.

peki türkiyede ön panel çıkabilen double din teyp yokmu?

kenwood haricinde.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Celal BAKAR

Bunun montajını yapan körmüydü :biggrin: Bu şekilde takıcağıma cd boşver radio ile bile idare ederim :p

İç kısımda ufuk bir traşlama yaptık oda sadece teyp sökülünce anlaşılıyor. Orijinal teyp takılınca bile dış görüntüde orjinalliği bozan bişey yok.yMAd89.jpg

Bu teyibin olcusu 6.2 inc mi
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Bunu öğrenip bilgi verirmisiniz. Mesela teyibin en ve boyunu ölçseniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...