İçeriğe Yönlendir

İndirme Yöneticisi Tavsiye

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

Arkadaşlar 3 yıldır lisanslı olarak kullandığım IDM programını bugün format sonrası kullanmamaya karar verdim nedeni de chorome ile pek performanslı çalışmaması şimdi yeni bir indirme yöneticisi arayışındayım Lisanslı veya freeware tavsiyelerinize açğım..

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

ozaman sana en iyisini tavsiye ederim İDM :D illa crome kullanmak zorundamısın, ben hiç crome kullanma gereksinimi duymuyorum, ayrıca bir ara yapılan araştırmalarda en hızlı browser explorer seçilmişti, yok illa kullanıcam diyosan sanırım crome için ayarları vardı bi araştır istersen.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

ozaman sana en iyisini tavsiye ederim İDM :D illa crome kullanmak zorundamısın, ben hiç crome kullanma gereksinimi duymuyorum, ayrıca bir ara yapılan araştırmalarda en hızlı browser explorer seçilmişti, yok illa kullanıcam diyosan sanırım crome için ayarları vardı bi araştır istersen.

chorome bende bir takıntı aslında firefox safari ie de bilgisayarda yüklü ama bana pratik gelmiyor çünkü akıllı telefonda da chorome olduğundan yer işareti paylaşımı kolay oluyor takip ettiğim bir konuyu kaçırmamış oluyorum İDM ile ne kadar ayar yaptıysam yok randıman vermiyor tabi buna bazı sitelerin engellemeleri neden oluyordur. 

Ücretsiz isterseniz bunu bir deneyin..

http://www.gezginler.net/indir/free-download-manager.html

deneyeceğim hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Tarı

Firefox kullandığım dönemde kendi eklentilerinden birini kullanıyordum ve çok memnundum (adını unuttum şimdi).

Ondan önce FDM (free download manager) kullanıyordum ki Türkçe dil desteği, freeware falan iyidir.

Yeni Chrome kullanmaya başladım ama bu tarayıcının eklentilerinden bihaberim... [emoji5]

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

chorome ile ilk kuracağınız eklenti ADblock Pro olsun ;)

Firefox kullandığım dönemde kendi eklentilerinden birini kullanıyordum ve çok memnundum (adını unuttum şimdi).

Ondan önce FDM (free download manager) kullanıyordum ki Türkçe dil desteği, freeware falan iyidir.

Yeni Chrome kullanmaya başladım ama bu tarayıcının eklentilerinden bihaberim... [emoji5]

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

chorome bende bir takıntı aslında firefox safari ie de bilgisayarda yüklü ama bana pratik gelmiyor çünkü akıllı telefonda da chorome olduğundan yer işareti paylaşımı kolay oluyor takip ettiğim bir konuyu kaçırmamış oluyorum İDM ile ne kadar ayar yaptıysam yok randıman vermiyor tabi buna bazı sitelerin engellemeleri neden oluyordur. 

deneyeceğim hocam

Bir de FlashGet vardı uzun süredir kullanmadım. Ama zamanının en meşhuruydu. İstersen bunu da inceleyebilirsin.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Flashget bende 2006 2009 arasında kullanmıştım ama benim asıl aradığım mesela video yakalama özelliği olması  

Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Bugün arkadaşla bu konu geçti aramızda, o da chrome eklentisi olarak FDM kullanmamı tavsiye etti, ben henüz kullanmadım, ne kadar başarılı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Adem Tarı
(düzenlendi)

Flashget bende 2006 2009 arasında kullanmıştım ama benim asıl aradığım mesela video yakalama özelliği olması

FDM'de vardı o özellik, hatta torrent desteği falan da...

tarihinde Adem Tarı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

JDownloader 2 beta tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
ali sendur

video download helper

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

İdm nin Chrome eklentisini de yüklerseniz son derece uyumlu ve başarılı oluyor.

İnternette katılımsız full sürümlerini bulabilirsiniz. İyi araştırmanız gerek.

Alternatif olarak free download manager öneririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...