İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - 1.6 95 Bg Euro5 Yazılım Hatası

Osman Yıldız

Recommended Posts

Misafir

Dün 15 bin bakımına gittim ve yakıt ile sıkıntımı dile getirdim IDS kontrolü ve program yüklendi şehir içi 200 km yol yaptim suan için yol bilgisayari 100km 5.9 lt gosteriyor. Önceleri 7.0 lt altına düşmüyordu sanırım düzeldi.

5,9 normal bir değer

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

1.5 75 hp lik model için şehir içi 5.5 değeri görüyorum. Daha 1600 km de.. Müthiş tüketim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arif Duzgun
(düzenlendi)

5,9 normal bir değer

suan arabam 16750km de yine 7.0lt çıktı yakıt tüketimi ayrıca ben dizel shellden v power nitro alıyorum %5 indirimli. Bugün doldurdum depoyu 0.244 krş yakiyor km de.ilginç tarafi yol bilgisayarına göre daha yüksek çıkıyor. Yani 3.286×7=0.23krş olmasi gerekirken 0.244krş yakıyor anlamadım ben bu işi tarihinde Arif Duzgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

Tourneo Courier herşeyi mükemmel fakat vitesler arasında en sık kullanılan 1. Vites biraz daha güçlü ve atak olabilseydi mükemmel olacaktı olacak can sıkan tarafı bu.yapacak birşey yok gibi..

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mustafa BOSTAN

Mrb Courier ailesi aracımi alalı 2 ay oldu ve suan 4000 kmde.
1000 km de ist.izmir yaptım 5 kişi 1300 km 90 ile 120 arası seyir de 75&80 lt ortalama deger 5.9 lt yakıt yaktım.şehir içi trafiğinde aracı kullanmiyorum Işıklar ve dur kalki pek olmayan ve gidiş gelişi 50 km olan yol güzergahında inişli çıkışlı rampalarin olduğu yolda ortalama yakıtım 6.3 litre

Birde araçta vites değişikliği vites geçişte sert ve zaman zaman ilk 3 vites te geçirememe sorunu oluyor

Yokuş kalkiş desteği aktif Yokuş ta kalkarken devrini verip kalkayim diyorum debriyaj dan ayakcekerkwn motor devrini almayıp bayilip İstop ediyor

Motor kendini devirli kullanmayı istiyor Normalde aracı sakin ve yerine göre kullanan biriyim

Fiat Doblo 1.3 multi jet Citroen berlingo kullanmış biri olarak 1.6 motor dan beklentim hayal kırıklığı
Doblo ile rampanin sonunu 5 ile çıktığım yerde Courier bayılıyor
Aklımdakiler şimdilik bukadar herkes iyi gunler kazasız belasız seyirler

Yorum bağlantısı
Fatih Küçük

Bence de tam tersi sirkette 1.3 fiorino yerine 1.6 courier a gectik gaz kullanmadan debriyaj ile kalkis bile yapabiliyoruz fiorino hemen stop ederdi hele klima aciksa ...

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

Valla mersin yayla rampası çok dik ve ve ben zorlanmadan gayet rahat çıkıyorum hiç bayılma hissi olmuyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...