İçeriğe Yönlendir

15 Bin Tl. Araba Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar, kardeşim için, max 15 bin tl ye araç arıyoruz, mümkünse Ankara içi ama bak bu araç çok temiz kaçmaz dersenizde gelir alırız, buraya konu açmadan sizlere danışmadan araba alırmıyım hiç,  :) büyük araba olur, küçük olur, lpg li olur,düz vites yada otomatik,marka farketmez yeterki temiz bişey olsun, duyan gören bilen varsa hayır duası alır, kesin,  :) saygılar, sevgiler.

her türlü yarum serbesttir, şahin hariç her türlü tavsiyede alınır, mangala bile baglayabiliriz konuyu. :biggrin:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

15 gün önce diyeydin ya peugeot vardı beyaz sedan 98 boyasız 306 griff klimalı... :(

deme....., sen bulursun iyisini, vardır sagda, solda, bekliyorum erol.

tarihinde Süleyman Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

merhaba arkadaşlar, kardeşim için, max 15 bin tl ye araç arıyoruz, mümkünse Ankara içi ama bak bu araç çok temiz kaçmaz dersenizde gelir alırız, buraya konu açmadan sizlere danışmadan araba alırmıyım hiç,  :) büyük araba olur, küçük olur, lpg li olur,düz vites yada otomatik,marka farketmez yeterki temiz bişey olsun, duyan gören bilen varsa hayır duası alır, kesin,  :) saygılar, sevgiler.

her türlü yarum serbesttir, şahin hariç her türlü tavsiyede alınır, mangala bile baglayabiliriz konuyu. :biggrin:

Şahin hariç derken başkanım  :unsure2:  Benim tavsiyelerimi dinlemeyecenmi yani..... :elveda:  :elveda:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Komşumuz 2004 model Clio HB 1.5 DCI aldı, 180bin km'deymiş. Bence bunlara bakabilirsiniz, en azından dizel.

Komşumuz 2004 model Clio HB 1.5 DCI aldı, 180bin km'deymiş. Bence bunlara bakabilirsiniz, en azından dizel.

Hatta ben bir bakayım derken bunu gördüm, bence bir değerlendirin.

Yorum bağlantısı

Şahin hariç derken başkanım  :unsure2:  Benim tavsiyelerimi dinlemeyecenmi yani..... :elveda:  :elveda:

abim, saygılar, özlettin kendini......

Yorum bağlantısı

2 bin model megane bulduk 1.9 dizel temiz gibi yarın baktırcaz, dikkat etmemiz gereken hususlar varmıdır.?

Yorum bağlantısı

piyasa üç kagıtcılar ve malını degerini şişirenlarle dolmuş, yıkık arabalara ne fiyatlar çekiyorlar, halaa bulamadık, aklınızda olsun .

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yanmışsın sen. :i-ih:

Clio gibi, ford gibi fiat gibi çok el değiştiren araçlar değil de, daihatsu, chevrolet, nissan gibi pazarı fazla olmayan araçlardan temiz çıkabilir.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Suleyman Kocaman

Nissan primera verelim 2.0 otomatik se zavolli sirali tüp de var 13500

Yorum bağlantısı

Nissan primera verelim 2.0 otomatik se zavolli sirali tüp de var 13500

link varmı hocam ? yoksa daha detaylı bilgi alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...