İçeriğe Yönlendir

Focus 1.6 Powershift 125Bg

Selçuk BİLGİ

Recommended Posts

Selçuk BİLGİ

Merhaba Focus 1.6 powershift benzinli Titanium araç almayı düşünüyorum kullananlar yorum yapabilir mi ?

Powershiftten sıkıntı yaşayan arkadaşlar gördüm forumda şanzıman acaba güncellenmiş midir ? Yoksa bu problemleri yaşamamız muhtemel mi ? 

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Ben powershift ten sıkıntı yaşadım 2 kere şanzıman işlem gördü allahtan garantiliydi araç masrafım olmadı sadece arabasız kaldım.ama sorunsuz kullananlarda var bu araçları.nacizane tavsiyem alacağınız aracın en azından garantisi olsun.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Ben sıkıntı yaşamayan ender kişilerden birisiyim o zaman.Genellikle kasis geçişlerinde ve yoğun trafikte titrmeme meydana geldiği yönde yorumlar okumuştum aracım şuan 28.000 km.de böyle sıkıntı yaşamadım aracım 2012 style benzinli.

Yorum bağlantısı
Selçuk BİLGİ

Sıfır km almayı düşünüyoruz +2 yıl da garantiyle 5 yıl garanti olacak umarım sorunsuz kullanırız. Bu problemleri duymak insanı gerçekten tereddüte düşürüyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk BİLGİ

Teşekkürler yorumlar için. Aracı çarşamba teslim alacağız. İnşallah sorunsuz şekilde kullanırız.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

2013 model 2014 trafiğe çıkşlı Focus 3 kullanıyorum hiç bir sorun yok..hergün biraz daha seviyorum PS şanzımanı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...