İçeriğe Yönlendir

Konya Da Güvenilir Computest Önerileri

Berkay Yılmaz
Çözüme git Erol Güven tarafından,

Recommended Posts

Berkay Yılmaz

29 Nisan çarşamba kısmetse Konya ya araç almaya gideceğiz. Aracı tramerden, servisten sorgulattık temiz çıkınca kaporayı yatırdık.Ama daha önce yaşadığımız bir olay nedeniyle , içimizde şüphe kalmaması amacıyla güvenilir bir yere göstermek istiyorum. Konya da nereye gösterebilirim aracı?

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

dynomoss a gitmiştik arkadaşa araç alırken memnun kaldık.

sitesine girip adresini ögrenebilrsin

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Erol Güven

Hepsi para tuzağı bence sağlam bir ustaya götürün baktırın .Motoru nerdeyese bitmiş olan aracın computest sonucu yüzde 80 leri gösteriyor. Elbet bir fikir verir ama bence gereksiz bir masraf .

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Erol beye katiliyorum. Birkac ustaya gosterin ve mutlaka bir test surusu yapin derim..

Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Bence de tavsiye edilen bir ustaya gösterin. Benim bacanağımın 99 model focus aracı vardı teste sokmuşlar satarken motor %90 çıkmış alan adam bir sevinç yaşıyor bizimki şaşkınlık içinde. Oysa kendisi motor normal ne iyi ne kötü dedim diyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Varol

Önemli olan iyi bir usta olması ilk önce yolda deneyip  gazlayıp sonra yağına bakıp eksik diyen bir usta olmasında  :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçmiş dönem bir araç almıstım. Computest 3 parça boyalı demişti. 3 yıl sonra aracı satarken tavan ,kaput haric boyalı çıkmıstı. Araç sahibinin götürdüğü computeste sakın gitmeyin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...