İçeriğe Yönlendir

Otomatik Dizel Fiat Fiorino Alınır Mı?

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu araç alınır mı ? Kronik arızası falan var mıdır ? Teşekkürler.

İlanı örnek olarak koyuyorum almak için değil :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-2011-model-fiat-fiorino-1.3-emotion-kusadasi-berkay-otomotiv-210522491/detay

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Emin arkadaşımız 1 senedir kullanıyor bu araçtan gün içinde muhtemelen yazar buraya.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Benim aprtman komşum yaklaşık 2 yıldır kullanıyor daha bir şikayetini duymadım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

linea ile aynı otomatiğe sahip sanırım. daha önce kullanmıştım yakıt olarak manuelden farkı yoktu.

6 ileri olması avantaj 120 km den sonra araç 6 yı istiyodu çünkü manuelde.

Sanırım 100bin km den sonra yaklaşık  bin tl gibi bi masraf açıyordu yeniliyolardı diye hatırlıyorum.daha önce linea forumunda denk gelmiştim.

1.3 multijette hiç hantal değil .kalkışlar sadece sıkıntı sonrası yeterli.

Yorum bağlantısı
Selim Karanca

bence tek sıkıntısı vites geçişleri çok yavaş, tiptronik olduğu için heralde oda sıkıntı sayılmaz zaten. çok seri bir araba hızlanması çok iyi. yakıtıda gayet makul. bence alınabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Kamyonettir nihayetinde, hız limitleri, yıllık muayene ve uzun yolda konforsuz bir seyahat sizi rahatsız etmeyecekse neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Ağırlıklı şehir içi kullanılacak. Yedek parça fiyatları olarak da aman aman pahalı gelmedi bana ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

O zaman düşünüp taşınmaya gerek yok. Hayırlı olsun diyelim.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Ben CMax dan sonra aldım ve büyük bir hata ettigimi anladım, kronik arızası var ön amartisör kule takozları 3 yılda 5 kez tek tek degiştirildi. Ayrıca hayat ön koltukda çok güzel iken arka koltuk da tam bir cehennem azabı gibi. Her yıl muayene ve yüksek vergi de raharsız etmiyordu ama aracın kendi rahatsız ayrıca arka kapı korumasız yani kapı (bagaj) tampondan çıkık ve en ufak bir dokunmada hasar alıyor. 2 kez bu yüzden kapı degiştim bir kezde dogrulturdum. Ayrıca triptronik çok başarısız bir sistem ne kalkıs yaptırıyor nede rampafa çıkış yapabiiyorsunuz bu yüzden chip yaptırmışdım böylece düzelmişti. 2009 model fiomun satarken son ödedigim tek taksit vergisi 400 küsur ken aldıgım skoda yeti 2011 idi ve vergisi tek taksit 180 küsur du fio 6 vitesdi geçişlerde kesin hissederdim yeti 7 vites ve sarsıntısız. Sonuç olarak fio yu aldım yaşanacakmış yaşadım tekrar alırmıyım KESİNLİKLE HAYIR. Sanırım yardımcı olmuşumdur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yakmaz , geniş iç hacim, sessiz iç mekan, ucuz kasko, yaygın usta ve servis. ralli yapılmayacak ise tam yurdum arabası

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Ben CMax dan sonra aldım ve büyük bir hata ettigimi anladım, kronik arızası var ön amartisör kule takozları 3 yılda 5 kez tek tek degiştirildi. Ayrıca hayat ön koltukda çok güzel iken arka koltuk da tam bir cehennem azabı gibi. Her yıl muayene ve yüksek vergi de raharsız etmiyordu ama aracın kendi rahatsız ayrıca arka kapı korumasız yani kapı (bagaj) tampondan çıkık ve en ufak bir dokunmada hasar alıyor. 2 kez bu yüzden kapı degiştim bir kezde dogrulturdum. Ayrıca triptronik çok başarısız bir sistem ne kalkıs yaptırıyor nede rampafa çıkış yapabiiyorsunuz bu yüzden chip yaptırmışdım böylece düzelmişti. 2009 model fiomun satarken son ödedigim tek taksit vergisi 400 küsur ken aldıgım skoda yeti 2011 idi ve vergisi tek taksit 180 küsur du fio 6 vitesdi geçişlerde kesin hissederdim yeti 7 vites ve sarsıntısız. Sonuç olarak fio yu aldım yaşanacakmış yaşadım tekrar alırmıyım KESİNLİKLE HAYIR. Sanırım yardımcı olmuşumdur.

Hocam tavsiyen için teşekkürler.

yakmaz , geniş iç hacim, sessiz iç mekan, ucuz kasko, yaygın usta ve servis. ralli yapılmayacak ise tam yurdum arabası

Abi dediğin gibi %90 şehir içi kullanılacak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cmax ten sonra Land ROver anca keser , sıralama yanlış olmuş ama :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Evet çaglar bey o sıralamada tek erken diz rahatsızlıgımdan ötürü idi ama bir ayrıntınızı sanırım düzeltmem gerekiyor fio da kasko ticari oldugu için daha yüksek çıkıyir ayrıca da ikame araç verilmiyor ticari lerde

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

arkadaşta var 2011 sanırım. 800 TL istanbul

Abi otomatik düşünüyoruz? Dualogic vites ne dersin abi ? Kronik bir sorunu var mı ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...