İçeriğe Yönlendir

Parkinson

İsa Erdoğan

Recommended Posts

İsa Erdoğan

yaklaşık 13 sene önce babam beyin kanaması geçirdi ve sağ tarafı felç kaldı.bi akrabamızın tavsiyesi ve bir umutla geçen doktora götürdük.

gittiğimiz doktor aslında parkinson hastalarını iyileştiriyor.iyileştiriyor diyorum çünkü akrabamızda 5 senedir parkinson hastasıydı ve tedavi olup iyileşti.2 gün boyunca gittiğim doktorun muaynehanesindede bu hastalığa yakalanmış hastalar gördüm.malesef ülkemizde çok fazla görülmeye başlanan bir hastalıkmış.

bunları yazma nedenim çevresinde parkinson hastası olan varsa dr.Ali zırh bu hastaları tedavi edip iyileştiriyor.araştırmanızda fayda olur.selamlar

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

İsa bey öncelikle geçmiş olsun, Allah size ve babanıza yardımcı olsun İnşallah.

Paylaşımınız için teşekkürler. İşine yarayan biri olursa ne mutlu.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İsa kardeşim, inşallah babana da çare olur da iyileşir. Allah kimseye çaresiz dert vermesin.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Dedemin ölüm sebebi... Adı bile soğuk... Keşke 20 sene önce biz de uygun tedaviyi bulmuş olsaydık. Hastanıza geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

Geçmiş olsun.Rabbim en kısa zamanda babanıza şifa verir inşallah.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

İsa bey öncelikle babanıza geçmiş olsun,Allah şifasını versin.Amcamı parkinsondan kaybettik,ardından babamda parkinsona yakalandı.Allaha şükürler olsun babamın hastalığı yavaş ilerliyor ve parkinsonun olmazsa olmazlarından olan titreme ve kasılma babamda yok.Dr.Ali Zırh tedavi olarak beyine pil yerleştirme olarak tabir edeceğimiz bir tedavi uyguluyor.Bu yöntem her hasta için geçerli değil,muayene sonunda uygun görülen hastalara uygulanıyor.

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

İsa bey öncelikle babanıza geçmiş olsun,Allah şifasını versin.Amcamı parkinsondan kaybettik,ardından babamda parkinsona yakalandı.Allaha şükürler olsun babamın hastalığı yavaş ilerliyor ve parkinsonun olmazsa olmazlarından olan titreme ve kasılma babamda yok.Dr.Ali Zırh tedavi olarak beyine pil yerleştirme olarak tabir edeceğimiz bir tedavi uyguluyor.Bu yöntem her hasta için geçerli değil,muayene sonunda uygun görülen hastalara uygulanıyor.

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Doğrudur pil yöntemi.akrabam 5 sene boyunca bu hastalığı çekti.iki bastonla yürümek zorundaydı ve pil yöntemiyle tekrar eski sağlığına kavuştu.

bende bu konuyu akrabam sayesinde öğrendim.doktorun muaynehanesindeki hastaları görünce olayın ciddiyetini anladım.

dediğiniz gibi önce muayne olunuyo uygun görülürse bu tedavi yapılıyormuş.

bildiğim kadarıyla kafatası içine 6 saatlik bir ameliyatla tabiri caizse tesisat döşeniyor.sol omuz tarafına pil takılıyor.7 sene boyunca bu pille hasta sıkıntısız hayatına devam ediyor.

Son 5 senede Türkiye de 6bin olan parkinson hastası sayısı 250bin civarına çıkmış. En büyük etkilerinden biride tarım ilaçlarıymış.

Allah hepsine şifa versin.çok kötü bir hastalık

İsa bey öncelikle geçmiş olsun. Annemde yaklaşık beş yıldır parkinson hastası. Bizde ankarada cenk akbostancı'ya gidiyoruz. Arada tavsiye üzerine birçok bu konuda tanınmış doktorlarada gittik.Ancak en başından beri söylenen bu hastalığın bir tedavisi olmadığı sadece ilerlemesinin yavaşlatabileceği yönünde. Akrabanızın durumu ne seviyedeydi.nasıl bir tedavi uygulanıyor?Annem şuan yurtdışında 20 mayısta dönüyor. Doktorun iletişim bilgilerini burdan yada özelden paylaşırsanız annemi mutlaka götürmek isterim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler. Tekrar geçmiş olsun.

Benimde arkadaşimın kayınpederi almanyada yaz gibi gelicek onuda muayneye götürücez.Allah şifa versin

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Aynı durumda lise arkadaşım var arada sırada yanına giderim, konuşmada bile zorlanıyor,ne söylediğini çok zor anlıyorum çok detaylı olarak nasıl tedavi aldığını konuşamadık ama birsonraki ziyaretimde bu doktoru önericem,Allah hastası olanlara şifalar ihsan etsin. Teşekkürler paylaşım için.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Parkinson hastalığında pil tedavisinin sonuçları:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Pil tedavisi eniştem için uygulandı, istenilen sonuç elde edilemedi. Çok hassas bir yöntem ve garantisi yok diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...