İçeriğe Yönlendir

Usta Oyuncu Zeki Alasya Hayatını Kaybetti

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Zeki Metin filmleri ile büyüdük. Devekuşu kabare nin repliklerini ezberledik. Çok büyük  usta ve bir duayendi. Türkiye bir değerini daha kaybetti. Kendisine allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hadiiiii tühhh :(  Allah rahmet eylesin.Çok üzüldüm ya :( :(

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Çok ama çok acı bir kayıp oldu sanat camiası adına.Allah rahmet eylesin :(

Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olur inşallah kaybımız büyük.

Yorum bağlantısı
Uğur Efe

Gerçek bir sanatçıyı , bir ustayı , bir beyfendiyi kaybettik.Başımız sağolsun.ALLAH günahlarını affetsin.Birer fatiha okuyalım inşALLAH.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok severdim, çoçukluğumuz filmleriyle geçti.

Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı

:( Dev Çınarlar bir bir ter-i diyar eyliyor..  :( Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.. Bundan bi 10 sene sonra "Sanatçı" kelimesi anlamını yitirecek sanırım.  :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

:( Dev Çınarlar bir bir ter-i diyar eyliyor..  :( Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.. Bundan bi 10 sene sonra "Sanatçı" kelimesi anlamını yitirecek sanırım.  :(

10 seneyi bulmaz... kimler kaldı ki? Aktif olan zaten yok neredeyse.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah gani gani rahmet eylesin. Çok severdim. Geceler oyununu Bursa Kültürpark'ta seyretmiştim.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Allah rahmet eylesin . Bu adamı sevmeyen yoktur herhalde , insanların gönlüne taht kurmuş kaliteli cizgisini hiç bozmamış sayılı sanatçılardandı . Mekanı cennet olur inşallah .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Allah rahmet eylesin,çocukluğumuzda filmleri,gençliğimizin ilk dönemlerinde devekuşu kabare geceler,yasaklar,beyoğlu beyoğlu ne güzel günlerdi.Mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı

Sanatçılar bir bir yitip gidiyor,arkasından gelip yerlerini dolduracak kalitede kimse de yetişmiyor artık..

Allah rahmet eylesin, her zaman duruşu ile,konuşması ile bile tebessüm oluşturan kıymetli üstad, bu defa üzdü... Mekanın cennet olsun

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Mekanı Cennet olsun...

Zeki - Metin filmleri ile büyümüş biri olarak üzüntüm tarifsizdir...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Allah rahmet eylesin. Gerçekten yakınımı kaybetmiş gibi üzüldüm..Çok sevdiğim bir sanatçıydı. :(

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Buradan öğrendim, çok üzüldüm.. Allah nurlar içinde yatırsın..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Değerli ve 7 den 77 ye kitlenin sevgisini kazanmış bir sanatçıydı bayılır ve keyf alırdım yerini dolduramaz kimse ALLAH rahmet eylesin Mekanı cennet olsun İnşallah . :(  :(

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...