İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma Ankara

Abdullah Göresim

Recommended Posts

Abdullah Göresim

Arkadaslar mrb ankarada bildiginiz uygun boya koruma yaptirabilecegim bi yer vsr mi?

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

nata vega avm kapalı otoparkında gateway oto yıkama var orada kasım usta gereken her konuda yardımcı olacaktır size şuanda kampanyaları var ben geçen sene mondeoma 300 tl ye yaptırmıştım ve çok güzel olmuştu sanırım bu ara 150 tl ye yapıyorlar aynı korumayı geçen gün aradığımda fiyat almıştım şuanki arabamıda götüreceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Uygun olur mu bilemiyorum ama yapacağı işçiliğe garanti verebileceğim yer Detailing Garage. İsterseniz arkadaşın numarasını verebilirim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Bende aracıma pasta cıla yaptırmak ıstıyorum.Kalıtelu meıguards gıbı urunler kullanılmasını ıstıyorum.Nereyı tavsıye edersınız?Fiyat olarak kaca patlar?

tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

DBY Detailing Berkay ile görüşün . Yardımcı olur üstüne tanımam..

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Detailing garage nin methini çok duydum ama gidip uygulama yaptırmak henüz nasip olmadı , aramızda detailing garage dan fiyat alan varmıdır

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Pınar

Fiyat konusunda gidip görüşmeniz gerekmektedir.Aracınızı görüp ona göre fiyat çıkartır size.Pasta cila boya koruma ortalama 250-400 arası fiyatlardadır.150 liraya yapılan yerlere pek itibar etmeyin derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...