İçeriğe Yönlendir

Fiesta Led Stop Yapımı

Ahmet Çıplak

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Çok tehlikeli bir virüs var bu konuda [emoji106] elinize sağlık maşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

süper görünüyor eline sağlık işte böyle güzel şeyleri gördükce bende istiyorum masraf etmiyim diyorum görünce de rahat duramıyorum ama olmuyor ki böyle :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Bayhan

Elleriniz dert görmesin. Gerçekten çok beğendim. Malzemeleri konusunda bilgi alabilir miyim? Nedir , nerden alınabilir?..

Yorum bağlantısı
Fırat İzgi

Gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Özelden ben de yazıyorum size.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Ahmet abi tek sorum var bu stoplar tamamlandıktan sonra içinde reflektör kalıyor mu?

Reflektör kalıyor. Reflektör dış cam üzerinde. Dış camına müdahale etmiyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Elleriniz dert görmesin. Gerçekten çok beğendim. Malzemeleri konusunda bilgi alabilir miyim? Nedir , nerden alınabilir?..

Teşekkür ederim. İçinde farklı malzeme olarak pleksi çubuk kullandım. Perakende satış varmı bilmiyorum. Ama Türkiye Ana Distribütörü "pleksi" yazınca internet te mevcut. Toptan satış yapıyorlar. Telefonu isteyen olursa özelden yazsın gönderirim. Geri kalan malzemeler power led.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Faruk bayka

Abi budakadar mı güzel olur ellerinize saglık bayıldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ellerine sağlık.Junyanlardan daha kalite aydınlatma ve görsellik olduğa kesin. :bravo:  :nazar:

Sadece o yazı arkadan geleni meşkuliyet açısından bence uygun olmamış.

Sağ olasın fakat ben asla Usta olamam,Hoca asla.Daha çıraklık dönemindeyim. :biggrin:

Tamda Erkut'un aradığı tipte olmuş diyebilirim.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Ellerine sağlık.Junyanlardan daha kalite aydınlatma ve görsellik olduğa kesin. :bravo::nazar:

Sadece o yazı arkadan geleni meşkuliyet açısından bence uygun olmamış.

Sağ olasın fakat ben asla Usta olamam,Hoca asla.Daha çıraklık dönemindeyim. [emoji3]

Tamda Erkut'un aradığı tipte olmuş diyebilirim.

Sağolasın abi.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Fena delirdim bu ne yaaaa harbi bayıldım. Ahmet kelimeler kifayetsiz kaldı inan kardeşim. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Eline emeğine  zevkine sağlık süpersin. :good1::nazar: Bu  yeni detayları focustada  bekliyoruz. .İçime oturdu valla Daha yeni borca saplandım  ne yapıp edip alacağım bir stop senden aha burayada yazıyorum kardeşim. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Ne zaman yapılıyor senin ki?

Bunları görünce gözüm korktu.

Hatta bende iki tane de stop var haaaaa

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Süper olmuş yine, elinize sağlık.

Sinyal ve geri vites yanlardan iyi ama tam arkadan zayif mi kalmış video mu yanıtlıyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Süper olmuş yine, elinize sağlık.

Sinyal ve geri vites yanlardan iyi ama tam arkadan zayif mi kalmış video mu yanıtlıyor ?

Geri vites yanlarda daha güçlü bilerek ledleri biraz daha yanlara yerleştirdim. Aynadan bakınca arkayı daha rahat görmek için. Sinyal Video da biraz yanıltmış yakın mesafeye gelince daha parlak gibi ama arkadan bakılınca aynı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...