İçeriğe Yönlendir

Araç Fiyatları (Gerçekleşen Alımlar)

Fazlı Özdemir

Recommended Posts

Fazlı Özdemir
(düzenlendi)

Aradım bulamadım. Böyle tek başlık altında bir konu açılmamış. Çağlar Abi'nin lastik fiyatları için açtığı konudan hareketle böyle bir konu açılmasının yerinde olacağını düşünüyorum. Böyle bir konuyla birlikte üyelerimiz; araç fiyatları nereden nereye gelmiş, yıl içerisinde ne kadar değişmiş, hangi ilde hangi bayi avantajlı fiyatla satış yapyor, hangi indirimlerden(oda, sandık, grup, filo vb.) faydalanma imkanımız var gibi sorulara cevap bulabilecekler. İsteğe göre listemize ikinci el araç alım fiyatları da ilave edilebilir. Üyelerimiz ya da yakınlarının aldığı araç bilgilerinin aşağıdaki gibi bir formatta yazılması bütünlük sağlar kanısındayım:

Araç Marka Model : (motor tipi, şanzıman, boya türü(m/o) belirtilmeli)

Model Yılı :

Alınma Tarihi: Ay/Yıl

Satın Alınan İl ve/veya Bayi Adı :

Varsa Liste Fiyatı :

Gerçekleşen Alım Fiyatı :

Varsa İndirim Sebebi: (Örn: Koç Grubu indirimi, ilksan üye indirimi gibi)

Ekstralar: Hediyeler, trafik sigortası, opsiyonel donanım, masraf  vs. :

Konuyu burada tartışalım. Nihayetinde içerik dışındaki mesajlar silinebilir.

tarihinde Fazlı Özdemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aradım bulamadım. Böyle tek başlık altında bir konu açılmamış. Çağlar Abi'nin lastik fiyatları için açtığı konudan hareketle böyle bir konu açılmasının yerinde olacağını düşünüyorum. Böyle bir konuyla birlikte üyelerimiz; araç fiyatları nereden nereye gelmiş, yıl içerisinde ne kadar değişmiş, hangi ilde hangi bayi avantajlı fiyatla satış yapyor, hangi indirimlerden(oda, sandık, grup, filo vb.) faydalanma imkanımız var gibi sorulara cevap bulabilecekler. İsteğe göre listemize ikinci el araç alım fiyatları da ilave edilebilir. Üyelerimiz ya da yakınlarının aldığı araç bilgilerinin aşağıdaki gibi bir formatta yazılması bütünlük sağlar kanısındayım:

Araç Marka Model : (motor tipi, şanzıman, boya türü(m/o) belirtilmeli)

Model Yılı :

Alınma Tarihi: Ay/Yıl

Satın Alınan İl ve/veya Bayi Adı :

Varsa Liste Fiyatı :

Gerçekleşen Alım Fiyatı :

Varsa İndirim Sebebi: (Örn: Koç Grubu indirimi, ilksan üye indirimi gibi)

Ekstralar: Hediyeler, trafik sigortası, opsiyonel donanım, masraf  vs. :

Konuyu burada tartışalım. Nihayetinde içerik dışındaki mesajlar silinebilir.

+1 :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Sıfır araç kampanyaları konusu vardı ama. Aynı anlama gelir gibi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fazlı bey;

Öncelikle konunun uygun yeri "araç danışma" dır. Oraya taşıyacağım birazdan.

Ayrıtten sıfır km araçlar için Mehmet Ali bey'in dediği gibi belirttiği konu ile birleştirilmesi gerekir. İkinci el araç olarak konuyu düşünmemiz gerekir. Ancak burda da şu durum çıkıyor, ikinci el fiyatları çok göreceli. Yani burada bilgi verilmesinin pek mantığı kalmıyor sanki.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
(düzenlendi)

Konunun "araç danışma" başlığı ile ilişkisini çözemedim ama hiç farketmez nereye konumlandırıldığı.  Ayrıca araç fiyatları ile ilgili bahsettiğiniz başlığı hala bulamıyorum. Nasıl aramalıyım? Başlık gereksizse silinebilir tabi...

tarihinde Fazlı Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konunun "araç danışma" başlığı ile ilişkisini çözemedim ama hiç farketmez nereye konumlandırıldığı.  Ayrıca araç fiyatları ile ilgili bahsettiğiniz başlığı hala bulamıyorum. Nasıl aramalıyım? Başlık gereksizse silinebilir tabi...

Sıfır araçlar için link:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/264347-s%C4%B1f%C4%B1r-ara%C3%A7-kampanyalar%C4%B1/page-6#entry2678921

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Diğer başlık "Sıfır Araç Kampanyaları" imiş. Kampanyasız fiyatları kapsamıyor sanki. Niye bulamadığımı da anladım şimdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...