İçeriğe Yönlendir

Harddisk Kafa Vuruyor, Ne Yapılabilir?

Yasir Baş

Recommended Posts

Misafir

Bunun sonucu noldu, yapılabilecek bişi var mı? Bende de var, kızın 2 senelik fotoları var orda da :(

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Bunun sonucu noldu, yapılabilecek bişi var mı? Bende de var, kızın 2 senelik fotoları var orda da :(

Üstad ben bir yazılım şirketine götürdüm 120tl+kdv fiyat çıkardı. Çok değerli ise arşiv en son çözüm bu malesef benim anladığım..

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Yasir, geçmiş olsun kardeşim. 3 gün önce aynı durum benim de başıma geldi. 15 yıllık tüm fotoğraf ve döküman arşivim gitti ne yazık ki. Eşim elinden düşürmüş ve taktığımda vuruntu sesi geliyordu. Ne yapacağımı bilemiyorum şimdilik beklemedeyim. Bakalım. 2 hafta öncede içime doğmuş olacak ki eşime yeni bir harddisk alayım bunları yedekleyeyim demiştim. :(

Neyse bu çok pahalı bir ders oldu benim için. Yarından itibaren gidip iki adet harddisk alacağım. Arkadaşlara da tavsiyem geciktirmeden biran önce ellerindekileri yedeklemeleri...

Benimde başıma geldi. 13 yıllık fotograflarım gitti. Veri kurtarma 1000 lira gibi bir rakam isteyince beklemeye koyuldum. İçim acıyor ama yapacak birşey yok. Olay başıma gelmeden 2 gün öncede yedekleyeyim diye aklıma gelmişti. Olan oldu.

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Benimde başıma geldi. 13 yıllık fotograflarım gitti. Veri kurtarma 1000 lira gibi bir rakam isteyince beklemeye koyuldum. İçim acıyor ama yapacak birşey yok. Olay başıma gelmeden 2 gün öncede yedekleyeyim diye aklıma gelmişti. Olan oldu.

Sizinki de kötü olmuş..Sağlık olsun tabi de tam yedeklemeyi düşündüğünüz günün akabinde olması..

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Benim evde bu şekilde 5 adet  hdd var, 2 sini kurtardım ailede kahraman ilan edildim. Bilg. profesörü gibi görüyorlar beni :)

USB ile bilgisayara bağlamaya yarayan bir aparat aldım hdd'i, değişik açılarla deniyorum, belli bir açıya geldiğinde kafa vurmuyor, dediğim gibi 5 de 2 kurtardım.

İsterseniz yollayın deneyelim sizinkini de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Benim evde bu şekilde 5 adet hdd var, 2 sini kurtardım ailede kahraman ilan edildim. Bilg. profesörü gibi görüyorlar beni :)

USB ile bilgisayara bağlamaya yarayan bir aparat aldım hdd'i, değişik açılarla deniyorum, belli bir açıya geldiğinde kafa vurmuyor, dediğim gibi 5 de 2 kurtardım.

İsterseniz yollayın deneyelim sizinkini de :)

Özelden yazışalım mı?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...