İçeriğe Yönlendir

Bu Sıcakta Arabayı Korumak

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Bekir Diri

Arkadaşlar bu çam ağacından damlayan reçineler geçmiyor,beni öldürecek napacaz yaaaa  :(

Arkadaş Tuz ruhu ile yıkattım demiş,o araca zarar vermezmi ki ?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arkadaşlar bu çam ağacından damlayan reçineler geçmiyor,beni öldürecek napacaz yaaaa  :(

Arkadaş Tuz ruhu ile yıkattım demiş,o araca zarar vermezmi ki ?

Benzinle silmişliğim var çok rahat geçiriyor fakat plastiklerdeki siyahlığı ağartıyor. Gaz yağı daha iyi bir çözüm olabilir.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim arka tamponda çam olmuş hep. Zr53 yapacak biri lazım bana :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Benzinle silmişliğim var çok rahat geçiriyor fakat plastiklerdeki siyahlığı ağartıyor. Gaz yağı daha iyi bir çözüm olabilir.

Benzin yerine mazot kullansaydınız hiç bir sorun olmazdı..

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benzin yerine mazot kullansaydınız hiç bir sorun olmazdı..

Onlar acemilik yıllarımdı. Ama internette yazan her şeyi denemiştim, sirke, kola, limon... Bir yere kadar işe yarıyor lakin reçineyi çıkarmıyorlar...
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Onlar acemilik yıllarımdı. Ama internette yazan her şeyi denemiştim, sirke, kola, limon... Bir yere kadar işe yarıyor lakin reçineyi çıkarmıyorlar...

İşte bu tip durumlarda en güzeli gazyağıdır. Ancak bulunmasu mucize gibi birşeydir :) Gazyağı bulunumazsa sonraki tercih mazot olmalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İşte bu tip durumlarda en güzeli gazyağıdır. Ancak bulunmasu mucize gibi birşeydir :) Gazyağı bulunumazsa sonraki tercih mazot olmalı..

Hakikaten gaz yağını nerede arayacağımı bile bilmiyorum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

iyi bir cila herşeyi çözer ben yaza girerken Mayıs gibi birde kışa girerken Ekim gibi yılda 2 kez güzelce cilalıyorum aracımı..Çok şükür şimdiye kadar hiç bir arabamda sıkıntı olmadı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...