İçeriğe Yönlendir

Whatsapp Tan Vs Konum Kopyalayıp,yandex Navigasyona Yapıştırma Hk

Fikri Keleş
Çözüme git Fikri Keleş tarafından,

Recommended Posts

Fikri Keleş

Biraz teknoloji özürlüsü olarak bir sorum olacak.

Samsung s4 kullanıyorum ve yandex navigasyon yüklü.Şimdi Whatsapptan bir arkadaşım koordinat,yada konum yolladığında,bunu navigasyona nasıl kopyalarım.Konuma tıkladığımda yandeks haritalar açılıyor ama aaç kullanırken kontrol etmek zor olduğu için nasıl yaparım bilemedim

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

tamam buldum nasıl yapıldığını. :blush:

Bulamayanlar ne yapacak şimdi  :D  

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

gözün aydın  :biggrin:

forum sayesinde bunu da çözdüm abi :D

Bulamayanlar ne yapacak şimdi  :D  

konu açıp bulacaklar benim gibi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Gönderilen konum haritasına tıklayınca,koordinat çıkıyor.Buraya basılı tutunca,kopyala-kes kısmı çıkıyor.Kes,götür yandex navigasyonun arama kısmına yapıştır(arama kısmına basılı tutunca yapıştır geliyor) ile sonuca varım oldu. :blush:

ObLSbxg.jpg

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu ara favorim nokia here Maps. Tamamen ücretsiz. İnternet olmasa bile çalışıyor çok kullanışlı

Yorum bağlantısı

programı internetsiZ kullanmak için offline yapıp haritayı telefona indirmek gerekiyor.

Aynen haritalar var her ülke ve bölgeye göre
Yorum bağlantısı

programı internetsiZ kullanmak için offline yapıp haritayı telefona indirmek gerekiyor.

Aynen haritalar var her ülke ve bölgeye göre
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bu ara favorim nokia here Maps. Tamamen ücretsiz. İnternet olmasa bile çalışıyor çok kullanışlı

Here mapin türkiyede bir ekibi var. Müdürleri benim bir tanıdığım. Arabayla tüm türkiyeyi yolları geziyorlarmış. Ah dedim benim mesleğim bu işte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Here mapin türkiyede bir ekibi var. Müdürleri benim bir tanıdığım. Arabayla tüm türkiyeyi yolları geziyorlarmış. Ah dedim benim mesleğim bu işte.

O yüzden çok kaliteli yol tarifleri var :)
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Vesileyle geçen 3 gün önce başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Geçen hafta sonu üniversitenin görevlendirmesiyle İstanbul'a gittik. Biraz boş vaktimiz vardı ne yapalım derken arakadaş Büyükçekmece'de bir outlet varmış oraya gidelim. Kaldığımız otel de Aksaray civarında. Açtık Yandex'i yazdık "büyükçekmece outlet" başladı bizi yönlendirmeye. Bir de trafiğe takıldık 25 km yolu 1 buçuk satte aldık. Sonra yandex dedi ki hedefe ulaştınız. Kafayı bi kaldırdık ne outlet var ne de mağaza. Bizi sanayi sitesinin ortasında bıraktı :)

Sonra Here Maps'i açtık aynı arama terimini oraya yazdık bizi AVM'nin önüne kadar getirdi.

Özetle Here Maps iyidir.

Yorum bağlantısı

Peki ben de sorayım bir soru, gelen konumu direk yandex haritalar ile açılması için ne yapmamız gerekiyor??? 

Yorum bağlantısı

Peki ben de sorayım bir soru, gelen konumu direk yandex haritalar ile açılması için ne yapmamız gerekiyor???

Android açıyor tıklayınca hangisi ile açmak istiyorsun diye soruyor abi. Eğer her zaman şununla aç diye bişey seçtiysen uygulama ayarlarından sıfırlama şansı var
Yorum bağlantısı

Android açıyor tıklayınca hangisi ile açmak istiyorsun diye soruyor abi. Eğer her zaman şununla aç diye bişey seçtiysen uygulama ayarlarından sıfırlama şansı var

olmuyor,sildim otomatik olarak google haritaları açmıyor artık ama explorer , chrome ve google haritalar bu üçünden birini seçmemi istiyor yandexi açmıyor yine :(

Yorum bağlantısı

olmuyor,sildim otomatik olarak google haritaları açmıyor artık ama explorer , chrome ve google haritalar bu üçünden birini seçmemi istiyor yandexi açmıyor yine :(

Yandex desteklemiyor sanırım
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben de araç tipi nav. cihazını tercih ediyorum.tek başına kullanırken telefonla uğraşmak zor oluyor.takip etmek sorun.nav. cihazım cama yapışık zaten.hem rahat görüş,hem gerektiğinde yeni ayar yapmak çok daha kolay.(hem gözünü yoldan -nispeten ayırmadan hem de bir elimizle cihazı tutmak zorunda kalmadığımızdan.

Yorum bağlantısı

Araç navigasyonu tercih ederim her zaman...

Araç navigasyon yazılımı ile telefondakiler farklı mı ? Bilmediğimden soruyorum. Muhtemelen aynıdır sanırım.

Mertin de dediği gibi, gelen konum aç denildiğinde karşına yandex, haritalar, igo falan çıkar. En ve çok basiti budur :D

Yorum bağlantısı

Araç navigasyon yazılımı ile telefondakiler farklı mı ? Bilmediğimden soruyorum. Muhtemelen aynıdır sanırım.

Mertin de dediği gibi, gelen konum aç denildiğinde karşına yandex, haritalar, igo falan çıkar. En ve çok basiti budur :D

Aynı fakat şöyle bir durum var,telefondan şarjı çabuk götürüyor ve tam yeri bulduk derken bir telefon çalması ile çıldırma pozisyonuna geçebiliyoruz  :D

Yorum bağlantısı

Aynı fakat şöyle bir durum var,telefondan şarjı çabuk götürüyor ve tam yeri bulduk derken bir telefon çalması ile çıldırma pozisyonuna geçebiliyoruz  :D

İşte onun için extra uygulama kullanmak lazım. O olay oyun oynarken, fotoğraf çekerken de sinir ediyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...