İçeriğe Yönlendir

Mondeo Selective Ama Hangisi

Tayfun Abak

Recommended Posts

Alper Ünal

Birde alacağım arabayı 100 bin km kadar kullanmayı düşünüyorum yani satacağım zaman yaklaşık 200 binlere gelmiş powershift çift kavramalı bir şanzuman olarak sorunsuz buralara gelebilir mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Yazılım tüketimi düşürmüyor.istanbulda işyeri ev arası 2km. Yada sabah akşam köprü trafiği çekiyorum.boş buldummuda basıyorum.ortalamam oyüzden ortalamam yüksek.

Dediğiniz gibi sunrof vb.çok önemli degilse powershift daha uygun sizin için.hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Birde alacağım arabayı 100 bin km kadar kullanmayı düşünüyorum yani satacağım zaman yaklaşık 200 binlere gelmiş powershift çift kavramalı bir şanzuman olarak sorunsuz buralara gelebilir mi

Powershift hakkında ufak bikaç şey dışında birşey duymadım.onlarda yazılımla düzeltilen sıkıntılardı.ama 200bin yapmış olanında sıkıntı olmuşmu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

Yazılım tüketimi düşürmüyor.istanbulda işyeri ev arası 2km. Yada sabah akşam köprü trafiği çekiyorum.boş buldummuda basıyorum.ortalamam oyüzden ortalamam yüksek.

Dediğiniz gibi sunrof vb.çok önemli degilse powershift daha uygun sizin için.hayırlısı olsun.

yılda yaklaşık 20 bin km yapıyorum ve bunun % 80 ş.dışı yani uzun yolda iki şanzuman arasında yakıt farkı çok olmayacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

Katalog değerleri :

Ford mondeo 140 ps 320 nm tork Aisin şanzuman yakıt tüketimi : Ş.içi : 9,7 lt    Ş.dışı : 5,5 lt  Karma : 7,1 lt

Ford mondeo 163 ps 340 nm tork Powershift şanzuman yakıt tüketimi : Ş.içi : 7,2 lt    Ş.dışı : 4,7 lt  Karma : 5,6 lt

özellikle ş.içinde ciddi fark var

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

2011 Selective ile 2012 Selective arasındaki farklar neler ???

Benim bildiğim hız sınırlayıcı ve sesli komut 2011 de yok başka ???

Yorum bağlantısı
Mert Çınar

Sesli komut bildiğim kadarı ile 2012 ve sadece sony sistem olanlarda mevcut ve otosanın ilave ettiği pioneer sistem olan araçlarda çalışmıyor

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

2011 Selective ile 2012 Selective arasındaki farklar neler ???

Benim bildiğim hız sınırlayıcı ve sesli komut 2011 de yok başka ???

2011 titanium benzinli aracım hız sınırlayıcı ve sesli komut mevcut bilginize..
Yorum bağlantısı
Alper Ünal

2011 titanium benzinli aracım hız sınırlayıcı ve sesli komut mevcut bilginize..

aracınızda pioneer navigasyon var mı peki ?

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

aracınızda pioneer navigasyon var mı peki ?

O sadece selectivlerde var..
Yorum bağlantısı
Alper Ünal
(düzenlendi)

O sadece selectivlerde var..

Evet  pioneer olan selectivelerde sesli komut yok bundan eminiz o zaman ama hız sınırlayıcı neye göre var neye göre yok bilmiyorum

tarihinde Alper Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Çınar
(düzenlendi)

O zaman sistem sony dir benim aracım da da var ama sistem sony bir arkadaşımın 2011 selective de pioneer var sesli komut yok

tarihinde Mert Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...