İçeriğe Yönlendir

Fusion'uma Neler Yaptırabilirim ?

Selim Yavuz

Recommended Posts

Selim Yavuz

Öncelikle herkese hayırlı günler. Aranıza yeni katıldım. 2007 model Fusion'um var. Yapmak istediğim şeyler var. Sizce yaptırmalı mıyım ? Yaptırırsam orjinallik açısından yaşayacağım sıkıntılar olur mu ? Sizlerin önerilerinizle yapabiliceğim diğer şeyler nelerdir ? Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler...

Yaptırmak istediklerim; arabam beyaz olduğu için ilk olarak kesinlikle siyah cam filmi düşünüyorum, far karartma ve amerikan park far, zenon düşünmüyorum çünkü arabanın beynini etkilediğini hatta zarar verebiliceği söylüyorlar(bu konuda lütfen bilgi..) Bu sebepten zenon yerine beyaz led ampül düşünüyorum. Kapı kolları, sinyal ve sis çerçevelerini kromlarıyla değiştirmek istiyorum. Bagaj kapağı çıtasınıda tabii. Ayna kapaklarını krom yaptırmalı mıyım yoksa araba renginde kalsa daha mı güzel ? Tavan çıtasının Fusion'a çok yakıştığını düşünüyorum ama biliyorsunuz ki tavanda çıta takmak için yer yok bunun için tavanı deldirmek pek istemiyorum siz ne düşünürsüz ? Tavana çıta yerine siyah parlak cam filmi yapsam nasıl olur ? 

Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.. Teşekkürler... 

Yorum bağlantısı
Selim Yavuz

Çok teşekkürler.. Bu arada ellerinize sağlık :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...