İçeriğe Yönlendir

Bu Güzelliğe Modifiye Olurmu !

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Şu güzelliği bozmanın bir anlamı varmı bence bu araca modifiye yapmanın bir gereği yok  :nazar:

fWVakZ1.jpg

TrdAfrl.jpg

RFtSDra.jpg

a8jX7aN.jpg

Yorum bağlantısı

Ben hala neden gündüz led farı ve yan aynalara sinyal koymamışlar diye söylenip duruyorum aslında onun dışında kapı altı basamak ekletenleri gördüm fakat gereksiz, ben sadece ön camlara film çektireceğim o kadar başka bir planım yok.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

sadece sis farlarına krom çerçeve aldım modifiye sayılmaz dimi :D

Bir yerden başlamışsan gerisi gelir, durduamazsın kendini  :)

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Çok ciks olur spor yay wossen jant 18 .çift egzoz çıkışı sadece sağ veya sol. On karlık bi xenon ohhhhhhhh

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Benim gördüğüm tek olumsuzluk arka Stoplar emanet gibi duruyor. Çok küçük yapmışlar. Arka çok boş duruyor.

Stoplara ve plaka üstüne krom aksesuar ile baya hoş olur diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Ben hala neden gündüz led farı ve yan aynalara sinyal koymamışlar diye söylenip duruyorum aslında onun dışında kapı altı basamak ekletenleri gördüm fakat gereksiz, ben sadece ön camlara film çektireceğim o kadar başka bir planım yok.

on numara tespit sade ve şık Doğuşun dedikleri harici eksiksiz ;) gibi

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araç sizin mi Zekeriya bey? Tam anlamadım ama konu sanki yanlış yerde. Ona göre taşıyacağım da.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Araç sizin mi Zekeriya bey? Tam anlamadım ama konu sanki yanlış yerde. Ona göre taşıyacağım da.

Arac benim değil istersen senin olabilir burası boş kalmasın diye konu açmıştım  :crazy:  güzel araba demi arabada gözün kaldı konuyu taşıyacan  :rtfm:

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Tipi Caddy kendi Caddy gibi olmasın..

dehşetül vahşet:)

9683ed57259900ffc08ce2f26975ce04.jpg

Modifiye yapan olmuş bile[emoji3]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

on numara tespit sade ve şık Doğuşun dedikleri harici eksiksiz ;) gibi

Hele o doğru dürüst katlanmayan yan ayna mevzusuna hiç girmiyorum bile  :angry:  Aynanın katlanmış hali ile katlanmamış hali neredeyse aynı  :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hele o doğru dürüst katlanmayan yan ayna mevzusuna hiç girmiyorum bile  :angry:  Aynanın katlanmış hali ile katlanmamış hali neredeyse aynı  :)

şişt çaktırma o var hihih  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ilk aldığımda denedim nerdeyse elimde kalacaktı şimdi sorduklarında sabit diyorum bende sabit diye yazdım kafama hiç katlandığını hatırlamıyorum hahaha :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ilk aldığımda denedim nerdeyse elimde kalacaktı şimdi sorduklarında sabit diyorum bende sabit diye yazdım kafama hiç katlandığını hatırlamıyorum hahaha :sandalye:

Dostlar alışverişte görsün diye yapmışlar abi aynen ah o aynayı tasarlayan müdendisi bir bulsam zaten  :bambam2:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Dostlar alışverişte görsün diye yapmışlar abi aynen ah o aynayı tasarlayan müdendisi bir bulsam zaten  :bambam2:

mucuk mucuk öpcem oni

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Hakan Gürsu

dehşetül vahşet:)9683ed57259900ffc08ce2f26975ce04.jpg

Modifiye yapan olmuş bile[emoji3]

Şu tamponda duran sarı şey nedir bazı arabalardada görüyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Şu tamponda duran sarı şey nedir bazı arabalardada görüyorum.

çeki ipi ama gereksiz bir amaçla kullanılıyor güzel bir görünüm kattığını düşünüyor takan kişiler ben tam tersini düşünüyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Gökhan Öz

Kapansa iyi olur elbette ama işte kapatmaktansa açık kalmasını tercih ederim. Ayna kırılmasın diye kapatıyoruz ama bu sefer aracı çizme riski oluşuyor. Halbuki ayna açıkken aynaya çarptığı anda irkilip çok yaklaşamayacak. Yada ayna mesafesine göre yaklaşacak..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...