İçeriğe Yönlendir

Montaj Parçaları : Onaysız Ibaresi Hk.

Ercan Ayas
Çözüme git Ercan Ayas tarafından,

Recommended Posts

Ercan Ayas

Arkadaşlar iki gün önce aracımı muayeneye soktum muayene de ilk seferde geçemedim ruhsattaki yanlış yazılan bir bilgi yüzünden işlemi halledip ikinci sefer gittim muayeneden hafif kusurlu olarak geçtik ama Montaj parçaları : onaysız ibaresine anlam veremedim bu ne demek oluyor bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Ben Yan sanayi ürün veya Markası seri numarası olmayan, Aracın sonradan değişmiş parçası olarak biliyorum

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Arkadaşlar iki gün önce aracımı muayeneye soktum muayene de ilk seferde geçemedim ruhsattaki yanlış yazılan bir bilgi yüzünden işlemi halledip ikinci sefer gittim muayeneden hafif kusurlu olarak geçtik ama Montaj parçaları : onaysız ibaresine anlam veremedim bu ne demek oluyor bilgilendirirseniz sevinirim saygılarımla...

Yazacak birşey bulamamışlardır onu yazmışlardır tambir psikolojik savaş şu vize.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sıfır kusurla hiç bir araç geçirmiyorlar. Geçen her aracın mutlaka bir hafif kusuru oluyor.

çok ilginç dimi :sandalye:

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Abi başka kusurlarda mevcut sis fari ayarsiz camlar film motorda yağ kacaklari sinyal rengi hatali gibi en iyisi ben yarin müşteri hizmetlerini bir arayiyayim bakalim bu kusurun açılımı neymiş

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ercan Ayas

Sevgili forumdaslarim tuvturk müşteri hizmetleri ile görüştüm montaj parcalari onaysiz araca sonradan takilan basamak çıta ve spoiler gibi aksesuarlar için kullanilan ibareymis

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...