İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 Titanium'mu Yoksa Focus 3 Trend'mi

soner çelik

Recommended Posts

soner çelik

Merhaba arkadaşlar 2 araç arasında kararsız kaldım

Focus 2.5 titanıum fullmu

Yoksa focus 3 trend mi

Focus 2.5 full olduğu için hoşuma gıdıyor

Focus 3 ise gayet şık duruyor trend in eksıklığı nedır

Butcem yetersız oldugu ıcın trend paket dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Focus 3 trend bence boş moş ama modelli boş olup ta nesi yokturki ?

Modellerini yazarmısınız

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Focus 2,5 titanium sahibi olduğum için demiyorum ama full araç her zaman tercih sebebidir ancak model yılları da donanım özellikleri de karşılaştırılmalı. Ayrıca bakım geçmişi ve kaza durumu da önemli.

Düşündüğünüz araçların modeli, bakım ve kaza durumları nedir?

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Trend x olsaydı focus 3 alın derdim ama trend alacağıma Titanyum 2.5 aldım ben.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Focus 3un izalasyonu bile bence focus 3 alman için yeter. Yeni kasa herzaman iyidir. Iç kalite olarak bile çok üstün dur. Trend bile çok doludur. Bunlar benim görüşüm

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

kesinlikle focus 3 alın

Hız sabitleyici yapılıyor .. ayrıca bu araçlarda ids ile hill holderi açtığını söyledi benim cruise controlü yapan abim .

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Söğütçü

2.5 titanium kullanıcısı olarak belirtmem gerekir ki kesinlikle f3 trend x , hem yeni kasa hemde 2.5 titanyum ile aynı özellikleri var yalıtımı da 2.5'e göre gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

2.5 titanium kullanıcısı olarak belirtmem gerekir ki kesinlikle f3 trend x , hem yeni kasa hemde 2.5 titanyum ile aynı özellikleri var yalıtımı da 2.5'e göre gayet iyi.

Donanım aynı ise focus 3 tabiki.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

Focus 3un izalasyonu bile bence focus 3 alman için yeter. Yeni kasa herzaman iyidir. Iç kalite olarak bile çok üstün dur. Trend bile çok doludur. Bunlar benim görüşüm

Ben bi bes altı bın daha cıkarabılsem sızın arabayı alcaktım kısmet olmadı :)

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Full al kardeşim. Özellikleri açar sın sorun yok ama fabrikanın mühendisleri onları neden acmiyor soran oldumu hiç. Hep kısa yoldan gidelim istiyoruz ama neticelerini düşünmen gerek.sonradan o parçayı tak yok bu parca yerine bunu mu taksam yok park sensoru tak yok jant yap kapı çıtası derken anası danasını geçer.

Full le ve yolun açık olsun.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

f3 trend  x ile  f2,5 titanium aynı donanımda değilki..?

f3 Trend x değil, stil paket buldum genede f3 almadım f2,5 tit. aldım.Bu benim zevkim taibiki.

F3 'ün yalıtımı tabiki daha iyi.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

F3 trendde otomatik far sensörü,yağmur sensörü yok. Bu bile titanium tercih sebebi.

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Hocam vereceğiniz para 42-43 bin TL'den aşağı olmayacak temiz titanium f2.5 için. Şahsen bu kadar çıkmışken borç, harç, kredi falan bütçeyi 47 lere çıkarır F3 trend x alırım. Hem F2.5 Titanium hem F3 Titanium kullanan biri olarak kesinlikle FOCUS 3 derim...Focus 2lerde ESP her ne kadar çok gerekli görülmese de araçta ESP ve Dinamik Tork Kontrolü olması bence önemli.. Karar tabiki sizindir,hakkınızda hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

biraz daha bütce ayrilabilirse focus3 ün biraz dolu modeli daha iyi. ama sirf yol sesi yüzünden bile ben focus 3 tercih ederdim. su ses yapan yollarda yanimda oturani duyamiyorum resmen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Focus 2,5 titanyumu daha çok seviyorum. Ararken özellikle 2,5 olarak aradım ve buldum.

Ses yalıtımı 2006 Ghia'ya nazaran daha iyi. Ama f3 kasayı bilmiyorum. Ben bagaj kısmına btm bitüself uyguladım. Maliyeti 100 lira. Hem daha ucuz hem titanyum

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

"Eski dolu mu , sıfır boş mu" tarzında bir başlık vardı bu konuyla ilgili. Bence F 2,5 daha yakışıklı araba.

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

F2.5 Titanium sahibiyim. Focus'un keyfi Titanium donanımla çıkıyor.  :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu
(düzenlendi)

2010 Titanyum x sahibiyim. Benim şahsi fikrim focus 2,5' tan yana olurdu. Araç full donanım. Boş arabaya para vermek istemiyorsan şayet. Ama kasası yeni olsun özellik olmasın bana yeter dersen o başka.

Bu arada Aydın-Hatay arası bir kaç defa gittim geldim o derece rahatsız edici bir gürültü ile karşılaşmadım. Gürültü olsa bile aç müziği sony teyp ile müziğin tadını çıkart en azından ;)

Birde özellikle araçları vergileri / sigortaları / kaskoları  vs. yönünden de kıyaslayınız. 

tarihinde Mustafa Sabri Alemdaroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...