İçeriğe Yönlendir

Jant Tamiri Hakkında

Efe Özer

Recommended Posts

Efe Özer

Arkadaslar daha once bezer konu varsa kusura bakmayın ben bulamadım.Sımdı ben 2007 fıestama yeni kasa collectıon celınk jant takmak ıstıyorum.Internette ve forumda bulamayınca hurdacılara yonelmıs bulundum 300 tlye 2 tane jant aldım ve aramaya devam edıyorum ve dıger ıksınıde alacam ınsallah ama bır sorunum var.Temız kaldırıma surtulmemıs jant bulamıyorum.Ve dolayısyla cok tıtız bırı oldugum ıcın aldıgım jantların kozmektık durumu hosuma gıtmıyor.Sımdı ben bu jantların on yuzunun tamır edılıp boyanmasını ıstıyorum.

1)4 jantın yuzunum sıfır gıbı boyanması macunlanması vs malıyetı nedır ve ankarada bu ısı kım ıyı yapar?

2)Bu jantları macunlayıp zımparalayıp dırek boyamak mı daha saglam olur yoksa once kumlama yapılması mı gerekır?

3)Sonradan boyanan jantlar eskısı gıbı olur mu ve ılerde boya dokulme yapar mı?

Bunlar aldıklarım:

LalNma.jpg

Bunlarda almak ıstedıklerım.

2g6qAL.jpg

TESEKKURLER...

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

valla elin bu işlere yatkınsa eğer al macununu yap zımparasını çek bir güzel astarını at sonrada boya.geçen gün boyacı bmw jantlarını boyuyordu.ben olsam boyatmam böyle araç üzerinde demiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

jantlarım da  zamanla oluşan çiziklerden dolayı kendim boyamayı denemiştim. ama deneyince o kadarda kolay olmadığını anladım. sonuç ta kendi yaptığımı kendim beğenmedim ve Şaşmaz sanayii de bu işi yapan bir yer bulup oraya boyatmıştım. garantili boyuyorlar orijinal görüntüyü verdiklerini söyleyebilirim. 3-4 aydır kullanıyorum şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. GOLD JANT diye bir yer adres ve telefonu olacaktı düşünürsen özelden veririm bilgilerini. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

jantlarım da  zamanla oluşan çiziklerden dolayı kendim boyamayı denemiştim. ama deneyince o kadarda kolay olmadığını anladım. sonuç ta kendi yaptığımı kendim beğenmedim ve Şaşmaz sanayii de bu işi yapan bir yer bulup oraya boyatmıştım. garantili boyuyorlar orijinal görüntüyü verdiklerini söyleyebilirim. 3-4 aydır kullanıyorum şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. GOLD JANT diye bir yer adres ve telefonu olacaktı düşünürsen özelden veririm bilgilerini. 

Verin hocam bu arada 4 jant ıcın ne kadar odedınız?Ayrıca renk orjınalı gıbı oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Boyatıcagın zaman bana ulaş şaşmazda bacanağım var güzel şekilde hallettiririz basit

Pm attım.Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...