İçeriğe Yönlendir

Sani Tatilde.

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Arkadaşımız özel uçağı ile  tatile giderken paparazilere yakalanmış.(Kıskanmak yasaktır)

QAGaWg.jpg

• Beğen 21
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

:shok::D

Arda çift tabancayla geziyormuş. :yes:

Yüzlerce de mermisi var diola  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
(düzenlendi)

Allah mesut ve bahtiyar mutlu etsin. Bir yastikta kocasınlar. 10 tane çocukları olsun. Çocukların hepsi fctr üyesi olsunlar. :)

tarihinde Serkan KARADAĞ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Türk malı mı bu ?

Kesin "mal" yani de Türk mü değil mi onu soruyon ha? :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Allah mesut ve bahtiyar mutlu etsin. Bir yastikta kocasınlar. 10 tane çocukları olsun. Çocukların hepsi fctr üyesi olsunlar. :)

10 tane Sani mi  :shok:  :shok:  :vroom:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bence Burcu tatilde abi. ;)

Bence de [emoji23][emoji23]

Sani yanına gitmiştir [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

:D :D Helal olsun Haşmet abim.. Nereden buluyorsun bunları? :fiuw::bravo::good1::D :D

Kerem, havacılık gurubun da bir elleme takımımız var, (ELTAK=Elleme takımı)

Konulara yazanlar dan ,espriler çıkıyor. Senaryo, mizansen bana ait ama benim çizerlik yada, photoshop gibi yeteneklerim yok, diğer takımda bunları yapıyor.Çok yetenekliler.Onlarda da espri yeteneği yok, her şey bir arada olmuyor zahir.Tabi basit bir kaç kuralımız var. Resmi olanlardan izin almadan yayınlamıyoruz.(nadiren, emir demiri kesiyor :) ) Belli bir espri ve estetiği oluyor.Sani'nin konusu facede "uçağın yoksa, Burcu gelmez" yorumun dan çıktı.

Örnek olarak havacılık da, en ufak soruya, sayfalar dolusu cevap  yazan 2 arkadaşımızı bu şekil de ellemiştik. Tabi ben de istisna değilim.

rQv2Ea.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...