İçeriğe Yönlendir

Bmw 535D (E60) Nasıldır?

Furkan Avcı

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

binek araçta 4 matik gereksiz geliyor bana. fazladan aktarma fazladan yanan yakıt , performans törpüsü.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

binek araçta 4 matik gereksiz geliyor bana. fazladan aktarma fazladan yanan yakıt , performans törpüsü.

fazladan yol tutuş, fazladan viraj kabiliyeti, fazladan kış şartları avantajı.

272 Beygirin üçüne beşine bakılmaz Mustafa'm :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

e320 miydi  neydi bi alaman sitesi test etmişti   4 matik ve 4 matik olmayan. bariz bir özelliği yoktu.  valla abi virajı çok bilemem de kış şartlarında genelde yolda kalıyor yine o 4 matikler :D yazlık lastikle  4 değil 5 çekse yine aynı :p

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

e320 miydi  neydi bi alaman sitesi test etmişti   4 matik ve 4 matik olmayan. bariz bir özelliği yoktu.  valla abi virajı çok bilemem de kış şartlarında genelde yolda kalıyor yine o 4 matikler :D yazlık lastikle  4 değil 5 çekse yine aynı :p

Kış lastiği ile sadece arkadan çekerle ki Eskişehir'de bayağı kar vardı her yerde bu kış, hiç sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

kullanmadım ancak kısa bir yolculuğum oldu. kapı yüzü, ön torpidosu vs. tahta gibiydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Mendi

"BMW bir alınırken , bir de satılırken mutlu eder." derler hep, ama fani dünyaya 2. kez gelmeyecek olmak akıl çeliyor :) Makyajlı 211 harika olabilirdi aslında, ancak kararınızı vermişsiniz sanırım. 2002-2004 A6 2.7 biturbo'lar da ilginizi çekebilir. C320'den sonra tatmin edecek araç bulmak gerçekten zor :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

"BMW bir alınırken , bir de satılırken mutlu eder." derler hep, ama fani dünyaya 2. kez gelmeyecek olmak akıl çeliyor :) Makyajlı 211 harika olabilirdi aslında, ancak kararınızı vermişsiniz sanırım. 2002-2004 A6 2.7 biturbo'lar da ilginizi çekebilir. C320'den sonra tatmin edecek araç bulmak gerçekten zor :)

Aslında değiştirme niyetim yok. Sadece bu model hakkında bilgi edinmek istedim.

BMW çok güzel ama riski de güzel :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
İsa Erdoğan

Aslında değiştirme niyetim yok. Sadece bu model hakkında bilgi edinmek istedim.

BMW çok güzel ama riski de güzel :)

Günlerdir 530d bakıyorum. Bi tarafta BMW birtarafta RiSk

çevremde birilerinin aracılığıyla bulursam mondiyi satıp alıcam bitane.

dediğiniz gibi risklerini düşünüyorum.sonra kendi kendimi gaza getirip alim diyorum.2005 gibi kafama yatan bulursam riske giricem.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Günlerdir 530d bakıyorum. Bi tarafta BMW birtarafta RiSk

çevremde birilerinin aracılığıyla bulursam mondiyi satıp alıcam bitane.

dediğiniz gibi risklerini düşünüyorum.sonra kendi kendimi gaza getirip alim diyorum.2005 gibi kafama yatan bulursam riske giricem.

İlan linki olan araca baktınız mı? Baktıysanız eğer ne tür bir sıkıntısı var öğrenebildiniz mi? Bende 530i yada d bakıyorum şu aralar. Dizel kısmında bu araç ilgimi çekiyor. Benzin kısmında ise lacivert prins lpg li 84 binde içi bej bi araç var o aklımı ciddi ciddi kurcalıyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bugün biri benim c180 komp. ilanına mesaj göndermiş. 2008 model 5.30 d ile takas yapar mıyız diye. nakit lazım dedim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

İlan linki olan araca baktınız mı? Baktıysanız eğer ne tür bir sıkıntısı var öğrenebildiniz mi? Bende 530i yada d bakıyorum şu aralar. Dizel kısmında bu araç ilgimi çekiyor. Benzin kısmında ise lacivert prins lpg li 84 binde içi bej bi araç var o aklımı ciddi ciddi kurcalıyor.

Aracı satan kişiyle görüşmem olmadı ama km bana pek inandırıcı gelmedi açıkcası.

Lpgli bakmıyorum ben.sebebi bagaj benim için önemli.işim ve ailem gereği.umârım sizde iyi bir araç bulursunuz

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

84bindeki yüksek ihtimal orjinal.bu kmde araç alınır.fiyatı haliyle emsallerine göre yüksek

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...