İçeriğe Yönlendir

Orgeneral Olsun Diyenler :)

Uğur Köker

Recommended Posts

Arkadaşlar, konu "Mizah" bölümünde.. Lütfen farklı yerlere çekmeyelim.. :flowers:

Sorun da bu işte kerem,ben mizahi bu durum göremiyorum ortada

Yorum bağlantısı

Sorun da bu işte kerem,ben mizahi bu durum göremiyorum ortada

Yeni bir konu açar, durumun vahimliğini orada dile getirebiliriz.. Olay Rusya, Putin, Kırım filan değil.. Siyaset yada politika ile alakasıda yok.. Hoş bir bayanın bakan vb mevkiiye getirilmesi.. Böyle devam edildiğinde konuların akıbetini, eski üyeler olarak sizler daha iyi biliyorsunuz.. :flowers:

Keyifli forumlar..

Yorum bağlantısı

Yeni bir konu açar, durumun vahimliğini orada dile getirebiliriz.. Olay Rusya, Putin, Kırım filan değil.. Siyaset yada politika ile alakasıda yok.. Hoş bir bayanın bakan vb mevkiiye getirilmesi.. Böyle devam edildiğinde konuların akıbetini, eski üyeler olarak sizler daha iyi biliyorsunuz.. :flowers:

Keyifli forumlar..

O zatı getirildiği makamdan dolayı tebrik eden kutlayan mesaj göremedim ben
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

arkadaşlar haberi tamamen kişilerin ülkelerin siyasi görüşlerinden bağımsız, mizahi amaçlı paylaştım,belki yüzümüzde bir tebessüm oluşturur,altına iki cümle yazıp stres atarız diye düşündüm.ama gördüm ki konu hemen farklı tarafa çekilmeye çalışılmış,üzüldüm açıkcası,dediğim gibi burda kişiler ülkeler siyasi amaçlar tamamen devre dışı bırakılmıştır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

arkadaşlar haberi tamamen kişilerin ülkelerin siyasi görüşlerinden bağımsız, mizahi amaçlı paylaştım,belki yüzümüzde bir tebessüm oluşturur,altına iki cümle yazıp stres atarız diye düşündüm.ama gördüm ki konu hemen farklı tarafa çekilmeye çalışılmış,üzüldüm açıkcası,dediğim gibi burda kişiler ülkeler siyasi amaçlar tamamen devre dışı bırakılmıştır.

Mizahi boyutu neresi,general olması,zatın dişiliği ?

Garip bi mizah anlayışımız var millet olarak

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bir Katarina'ya, Rusya'yı bırakıp gelmiş milletin torunlarıyız biz Barış Abi [emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Herşeyi ne kadar çok siyasete Bağlama ortamı germeye müsaitiz.

Lütfen konuyu mizahi olarak Görelim.

Senin zamanında açtığın mizah Konularını da biliyoruz canım.
Yorum bağlantısı

Herşeyi ne kadar çok siyasete Bağlama ortamı germeye müsaitiz.

Lütfen konuyu mizahi olarak Görelim.

Senin zamanında açtığın mizah Konularını da biliyoruz canım.

Paylaşırmısın link lerini :)
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

barış bey nasıl ki sizin yorumunuza saygı duyuyor ve onu sorgulamıyorsak sizden de aynı hoşgörüyü bekler mizah anlayışımızı sorgulamamanızı rica ederim,saygılar...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yok öyle birşey

Pardon yanlış görmüşüm özür dilerim.

Çünkü Öküz altında buza aramaya meraklı bir toplumuz [emoji23][emoji23][emoji106][emoji106]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Madem ın prc yazan pc, telefonlarla mesaj yazarken Uygur türklerinide düşünmek lazım

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Madem ın prc yazan pc, telefonlarla mesaj yazarken Uygur türklerinide düşünmek lazım

Nokta (cümlenin sonunda eksikti abi)
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Putincim aradı, geliyorum dedim bende. Burdan düz devam ediyoruz galiba? 49c5461a94d0fd7eb33a31f2799ce31f.jpg

Servet abi 110 km sonra bir kapı çıkacak karşına kapıdan geç denizi hiç bırakmadan devam et sol tarafında deniz olsun. Ramazan olmadan ulaşırsın. :)) Selam söyle. Geçerken de uğra.:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...