İçeriğe Yönlendir

Kamp Çadır Alanları Nerelerde Vardır..

Burak Güngör

Recommended Posts

Burak Güngör

bu yaz döneminde ailecek kalabileceğimiz türkiyenin heryerinde olabilir kamp çadır alanları nerelerde vardır gidip gören kalan arkadaşlar varsa burdan paylaşabilirler mi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

bu yaz döneminde ailecek kalabileceğimiz türkiyenin heryerinde olabilir kamp çadır alanları nerelerde vardır gidip gören kalan arkadaşlar varsa burdan paylaşabilirler mi 

Gelibolu' da görmüştüm, ayrıca Antalya - Kemer arasında Gındılçeşme diye bir yer vardı.. Biz mangal için giderdik ama orada kampçılar vardı ve arada sırada tüpçü, meyve sebze satan arabalar gelip gidiyorlardı.. Elektrikte sağlıyorlardı o zamanlar şimdi nasıl durum bilmiyorum..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Alanyada incekum oman kampı vardır. 14 yıl orda çadır kurduk:) Çok güzeldir. Ormanın içinde denize sıfır ve baya da bir imkanı vardır. İnceleyin derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Güngör

Alanyada incekum oman kampı vardır. 14 yıl orda çadır kurduk:) Çok güzeldir. Ormanın içinde denize sıfır ve baya da bir imkanı vardır. İnceleyin derim.

Gelibolu' da görmüştüm, ayrıca Antalya - Kemer arasında Gındılçeşme diye bir yer vardı.. Biz mangal için giderdik ama orada kampçılar vardı ve arada sırada tüpçü, meyve sebze satan arabalar gelip gidiyorlardı.. Elektrikte sağlıyorlardı o zamanlar şimdi nasıl durum bilmiyorum..

15 günlük tatilimiz var bu yılda cocuklarla kamp usulü doğayla içiçe bi tatil olsun dedik ama okadar cok yer varki kafa karıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçen yaz Erikli'de kurduk, kamp alanıydı.. duş,wc,buzdolabı,elektrik vs herşey vardı. Çok temiz ve güvenli bir ortamdı. Erikli Camping alanı. Denize oldukça yakın, çok yakın migros,bim,a101 gibi marketler bol sayıda. Deniz çok temiz ancak gittiğimiz zaman su serindi ağustos civarında.

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Akyaka kısmını begenmezseniz alternatif olarak birkaç koy sonra daha tenha Akbük koyun da çadır alanı vardı.Bir de Marmaris Turunç yolu üzerin de büyük bir kamp alanı var her ihtiyacın olduğu.izmir Foça da birkaç yer gördüm uygun fiyatlı idi ama Akyaka nin yanından gecemez :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Bende bu yaz arkadaşlarla kamp düşünüyorum. Takipteyim :) Alanya incekum cazip geldi şimdilik ;)

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

İzmirde Karagölde atıyoruz arada biz. Urlada ve seferihisarda çok çadır attık. Güzelçamlıda attık. Gezenbilir diye bir site var orayı bir kurcalayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Akyaka kampını kaldırdılar diye biliyorum. Gelibolu' da Kabatepe Orman Kampı var. Orada kaldım, rezalet biryer. Bi soğuk kola alacaksınız doğru düzgün marketi yok. İşletmecisi elektrik fazla gitmesin diye gece giderken fişi çekiyor, akşama doğru anca dolap ısınıyor.

Küçükken Sinop' da çadır kurduğumuz yer vardı kapanmış. Karadeniz'de zaten yok. Ege ve Akdeniz'de bu iş için uygun yerler otel oldu.

Size tavsiyem ya kendiniz bir yere kurun çadırınızı, ya da bu sevdadan vaz geçin. Canım Türkiyem, dünyanın kamp-karavan merkezi olabilecekken bu işin öncülüğünü yılda 30 gün güneş gören Avrupa ülkeleri yapıyor.

Olası bir depreme karşı saklıyorum çadırımı. Bu ülkede ancak o işe yarar.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alanya avsallar incekum da orman kampı var. Şiddetle tavsiye ederim

Elektrik , duş , wc ler , bulaşıkhaneler , kantin gibi ana ihtiyaçları içerisinde barındıran çok güzel bir mekan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Asil

Aynı tarz bir tatili bende düşünüyorum. Takipteyim..

+1

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kuşadası'nda plajla Arasında sadece yol var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Fethiye'de Katrancı kampı vardı. 7 sene gidip geldim. Kamp bir sene yapılırsa tadına doyulmaz. İki sene olunca tadı damağımda kalmıştı. Üçten sonraki seferler resmen hamallık, işbilmezlik, parasıyla rezil olmak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Geçen yaz Erikli'de kurduk, kamp alanıydı.. duş,wc,buzdolabı,elektrik vs herşey vardı. Çok temiz ve güvenli bir ortamdı. Erikli Camping alanı. Denize oldukça yakın, çok yakın migros,bim,a101 gibi marketler bol sayıda. Deniz çok temiz ancak gittiğimiz zaman su serindi ağustos civarında.

Akyaka kısmını begenmezseniz alternatif olarak birkaç koy sonra daha tenha Akbük koyun da çadır alanı vardı.Bir de Marmaris Turunç yolu üzerin de büyük bir kamp alanı var her ihtiyacın olduğu.izmir Foça da birkaç yer gördüm uygun fiyatlı idi ama Akyaka nin yanından gecemez :)

Alanya avsallar incekum da orman kampı var. Şiddetle tavsiye ederim

Elektrik , duş , wc ler , bulaşıkhaneler , kantin gibi ana ihtiyaçları içerisinde barındıran çok güzel bir mekan.

Bu kamp alanlarının denizi nasıl? Zıpkınla dalış hobimiz var da, balığı bol olan yosunluk/kayalık yerleri var mı buraların denizinde?

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Kindilcesmeyi malesef yıllar önce kapattılar. Özelleştirilmiş. Sonra mahkeme kararıyla özelleştirme durduruldu falan birşeyler. Suan atil vaziyette Ama harika bir yerdi.akyakanin suyu buzzz gibi çocuk varsa sanırım giremez :) bence vazgeçmeyin Google'dan arayin bakın, sonra Google earthdan yer tespiti yapın. Güzel kamplar var ama şuan hatırlamıyorum. Bütün Akdeniz geçmiştim ben 2010 yazında çadır kamplarında kalarak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bölgemizdekilerden bahsedeyim.

Marmaris Çubucak Orman Kampı ve Akyaka Orman kampı. İkisinde de kalmıştım 2009'da. Harika doğa. Birini beğenmezseniz diğeri 40 km.

Datça yolundaki AKTUR'da çadır kuruluyor mu bilmem ama ora da harikadır.

Çok serin bir İnlice'miz vardı. Belediye el değiştirince vergi muhabbetleri döndü mal sahibi arsasını kapattı. Orası da harikulade idi.

Katrancı ben sevmiyorum. Yukarıdan manzarası harika ama çok popüler. Bu sene araç girişi 17 lira olmuş. El insaf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...