İçeriğe Yönlendir

Kamp Çadır Alanları Nerelerde Vardır..

Burak Güngör

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Didim Tavşanburnu Orman Kampı'nı öneririm. İzmir'den 2 saatte ulaşırsınız. Yıllardır çok sayıda kampçıyı ağırlar, hemen ana yol kenarında ulaşımı çok kolaydır. Mahrumiyet bölgesi değildir. Hizmetler anlamında  2014'te Belediye mülkiyetine geçti ve oldukça düzeldiğini söylüyorlar.

http://www.milliyet.com.tr/didim-de-orman-kampindaki-degisim-vatandasi-aydin-yerelhaber-301775/

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Bu kamp alanlarının denizi nasıl? Zıpkınla dalış hobimiz var da, balığı bol olan yosunluk/kayalık yerleri var mı buraların denizinde?

Alanya İncekum kampına asıl gitme sebebimiz balık tutmaktı: :)Çok güzel lagos yatakları vardı....

Orda balık tutarken tanıştığım ve 20 olmasına rağmen görüştüğüm çok iyi arkadaşlarım vardır.

Ama son 4 senedir kamp ne alemde pek haberim yok:(

tarihinde Hakan Yavaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Abi lahoz ve orfoz a atmıyoruz biz ne olursa olsun. Levrek olur çipura olur zargana olur bu tarz balıklar var mıydı İncekum'da?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Abi lahoz ve orfoz a atmıyoruz biz ne olursa olsun. Levrek olur çipura olur zargana olur bu tarz balıklar var mıydı İncekum'da?

Levrek ve çipura bulamassın.

Ama yaklaşık 70-90 cm lik zargana çoktur. Ayrıca sargoz ve karagözde bolca bulunur. 

Bide lahoz ve orfoza niye atmıyosunuzki?

tarihinde Hakan Yavaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bide lahoz ve orfoza niye atmıyosunuzki?

Abi bunun tartışması çoktur ve bu tartışmaların da sonu yoktur. Orfozun nesli tehlikede, her ne kadar limitler dahilinde avlanması serbest ise de varsın büyüsünler. Bulundukları bölgeyi de zenginleştiren bu balıklar izlemesi de çok zevkli balıklardır aynı zamanda. Çok da uysallar, video sitelerinde köpek sever gibi orfoz sevenlerin videoları var. O yüzden sempati duyduğumuz için limit dahilinde de olsa avlamayı tercih etmiyoruz..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Ben size Marmaris çubucak orman kampını öneririm 13 sene boyunca hersene çadır kurduk orda. Denizi muhteşem doğa bir harika ve etrafta gezilecek çok fazla yer var. Marmaris,Datça,kızkumu,şelale,bozburun vede selimiye buraları gezebilirsiniz. Tatilinizin son günleride sedir adası(klopatra adası) ve Dalyan taraflarına gidip çamur banyolarına da gidebilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Güneyli güzel yerdir ama bildiğim kadar çadır alanı yoktu.Hafta sonu erikli kadar olmasada kalabalık olur.Fiyatları çok uygundur.Orfoz motel el değiştirdikten sonra en eli yüzü düzgün mekan balkan moteldir.Midyeci Ali abi efsanedir.Eskiden günübirlik bile gider gelirdik.Hafta sonu yer bulunmaz, tek cumartesi gecesi oteller genelde rezervasyon kabul etmez.

Assos'dan babakale yönüne giderken koyunevi köyünden aşağı sokakağzı sahiline indiğinizde bir kamp alanı vardı sanki,balık yönünden zengin bir bölgedir.Zıpkınla balık avlayacak olsam sivrice koyunda Okan motel tercih ederdim,zıpkınla balık avlamaya uygundur önü.Fiyatıda tam pansiyon 100 tl civarıdır.Orfoz avlamadığınız için size saygılarımı sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Çadırın en sevdiğim tarafı yan cadirdakilerin hemen gelip yardım lazım mı diye sorması, karşı çadırdakilerin çay koyup ikram etmesi,akşam oturmaya cagirmalar hoş sohbetler.başka hiç bir yerde bulunamayan sıcaklık sohbet samimiyet

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...