İçeriğe Yönlendir

Iphone 4S

Fikri Keleş
Çözüme git Fikri Keleş tarafından,

Recommended Posts

Fikri Keleş

3 hafta evvel 999 tl ye alıp,kullanmayı vs beğenmediğim için,(Samsung'a alışmışım) beyaz renkli,teknosadan alınmış,çiziksiz-hatasız telefonumu satmak istesem kaç lira eder.minimum zarar ile satıp yine bir android almak istiyorum.

Ürün aşağıdakinin aynısıdır.

http://www.teknosa.com/urunler/125071126/apple-iphone-4s-8gb-white-akilli-telefon

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fikri kardeşim ürünün orjinal resimlerini bekliyorum.

Gerçek fikrimi istersen zaten yüksek bir fiyat o telefon için. Bence eskiyene kadar kullan. Çok zarar edebilirsin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tayfur Polat

Bence de artık Iphon' a o kadar para verilmez. Şu sıralar samsung daha moda ve daha çok satılıyor. Bence ürünün ilanını 3 gün veya 1 hafta burada ilanda bırak, en yüksek ücreti verene sat. Almaktan vazgeçenin yerine hemen sonraki sırada olana satarsın. Tabi kullansan daha iyi edersin, 200 TL den daha fazla zarar etme durumun var.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

az daha verilip asus zenfone 2 alınırdı biraz beklebipte. neden eskiyen bir iphone tercih ettin abi bu para bence iphone için fazla pahalı

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Aklımda bir fikir var hep. Bir fiyat belirleyin hergün 10 lira düşürün. Almak isteyen birinin geldiği fiyatta o kişi alacaktır.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Fikri kardeşim ürünün orjinal resimlerini bekliyorum.

Gerçek fikrimi istersen zaten yüksek bir fiyat o telefon için. Bence eskiyene kadar kullan. Çok zarar edebilirsin.

orjinal fotosunu şu sıralar ekleme şansım yok abi.Ya senin dediğin gibi yapıp eskiyene kadar kullanacağız yada eskiyene kadar kullanacağız :)

Diğer arkadaşlara da katılıyorum,apar topar alındı pek düşünmeye fırsat da olmadı.Zaten k.kartına taksit farkı,kılıfı,ön cam koruması falan oldukça pahalıya geldi bana.benim aklımda ıphone isteyen biri olursa,az ben zarar ederim,az da alıcı kar eder diyerek buraya ilan açtım.Eğer talipli olan çıkmaz ise kullanırım ne yapalım.

Yorum bağlantısı
Can Ergül

iphone çok kullanışlı bi telefon, bence yavaş yavaş alışırsınız biraz daha kullanın

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

İphone 6 çıkmışken hatta iphone 6S yada 7 çıkacakken sıfır 4S almak ne kadar doğru tartışılır[emoji3]

Hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

İphone 6 çıkmışken hatta iphone 6S yada 7 çıkacakken sıfır 4S almak ne kadar doğru tartışılır[emoji3]

Hayırlı satışlar

passat varken poloya biniyorum :D

Bu siyah,ondan ucuz :nea:

iphone çok kullanışlı bi telefon, bence yavaş yavaş alışırsınız biraz daha kullanın

sanırım böyle olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

orjinal fotosunu şu sıralar ekleme şansım yok abi.Ya senin dediğin gibi yapıp eskiyene kadar kullanacağız yada eskiyene kadar kullanacağız :)

Diğer arkadaşlara da katılıyorum,apar topar alındı pek düşünmeye fırsat da olmadı.Zaten k.kartına taksit farkı,kılıfı,ön cam koruması falan oldukça pahalıya geldi bana.benim aklımda ıphone isteyen biri olursa,az ben zarar ederim,az da alıcı kar eder diyerek buraya ilan açtım.Eğer talipli olan çıkmaz ise kullanırım ne yapalım.

4s'i Ekim 2011'de ilk çıktığında Amerika'dan almıştım.. O günden beride kullanıyorum.. Yani eskimiyor :D tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fikri Keleş

ben zaten pahalı almışım,kafamdaki rakamın altına sıfırları da olduğuna göre,sanırım kullanmaya devam etsem en mantıklısı olacak.yine de ilgilenen herkese teşekkür ederim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...